Ultimativna antivirus tema - P&O izdvojena tema

poruka: 48.485
|
čitano: 13.053.875
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Zaporožac kaže...

Ne bih pazario tu gdje ne mogu platiti Pay Pal-om.

 

Kod ozbiljnih trgovina bez problema dam svoju Visu ili diners, no tu ne.

 

Možeš za područje Hrvatske platiti samo Visa, Amex ili Maestro karticom.

 

Gledao sam povoljno kupiti još jednu win 11 pro licencu, Avast IS, ali, ne dam im karticu. 

 Jbg, ja to sve odradim preko Revoluta. Generiram jednokratnu karticu, platim i zaboravim.

Tigar Krezumica
3 godine
online
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
fromcelltohell kaže...
 Jbg, ja to sve odradim preko Revoluta. Generiram jednokratnu karticu, platim i zaboravim.

Lijen sam napraviti Revolut  

合氣道
14 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Zaporožac kaže...

Ne bih pazario tu gdje ne mogu platiti Pay Pal-om.

 

Kod ozbiljnih trgovina bez problema dam svoju Visu ili diners, no tu ne.

 

Možeš za područje Hrvatske platiti samo Visa, Amex ili Maestro karticom.

 

Gledao sam povoljno kupiti još jednu win 11 pro licencu, Avast IS, ali, ne dam im karticu. 

 Evo ti...
link

 

 

GAMETAG: ANDIxHR
14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

>>> AV-Comparatives has released its Endpoint Prevention and Response (EPR) Test 2024, taking into account the potential breach costs, operational/accuracy costs, and the total cost of ownership (TCO) of each product.

 

>>> AV-Comparatives’ EPR Test is one of the most challenging in the industry, simulating real-world attack scenarios inspired by Advanced Persistent Threat (APT) groups and mapped to a range of MITRE ATT&CK® techniques. This rigorous approach ensures that certified solutions have demonstrated their ability to protect against advanced threats in conditions that closely mirror actual attack situations.

 

>>> Bitdefender, Check Point, CrowdStrike, ESET, Kaspersky, Palo Alto Networks, and VIPRE achieved certification, each demonstrating exceptional performance in the face of evolving cyberattack tactics.

 

LINK

 

I sad neka netko kaže da neki xyz youtuber radi bolje i profesionalnije testove nego av-comparatives i da mu se može više vjerovati  .

Razina profesionalnosti, sposobnosti, znanja i kompleksnosti testova sa av-comparativesa je TOP a tko kaže drugačije nema blage veze !!!

 

 

 

GAMETAG: ANDIxHR
3 godine
online
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
andi.cro kaže...

 Evo ti...
link

 

 

Već je drugi kolega stranicu iz stavio taj link.

 

Kupio sam tu i njega i bit Befender Total Security (jednogodišnja licenca), Adobe DC Pro (lifetime), sve jeftino i radi.. 

Ima opcija jeftine kupovine i za firme, izdaju certificirani račun.

 

Edit;

 

Uuuu.. sad sam pogledao tvoj link, Bitdefender rula nadmočno, što bi rekao PZkfV 

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 13:00 (Zaporožac).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice