Problem sa windowsima

poruka: 26
|
čitano: 4.484
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Problem sa windowsima 7 home premium

evo ovako prije možda 3 sata ja sam bio na računalu i na radnoj površini bilo je sve dobro npr. sve mape na svom mjestu.a sad kad sam upalio fale mi mape mapu  ja da  dodam na radnu površinu meni se pokaže ovo :

 

 

 

 

 

 

 

molim vas pomozite

13 godina
offline
Problem sa windowsima

može li mi neko reć molim vas

13 godina
offline
Problem sa windowsima

molim vas molimmmmmmm

a dajte ljudi pomoziteeeeee

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2010 19:56 (marino708).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa windowsima
marino708 kaže...

molim vas molimmmmmmm

a dajte ljudi pomoziteeeeee

Koliko vidim da ti nije neki virus zarazio? Skeniraj sa Avirom pa potom Malwarebytes tako da utvrdiš dal ima virusa.

Nenad, PC sam svoj majstor.
13 godina
offline
RE: Problem sa windowsima
Nello kaže...
marino708 kaže...

molim vas molimmmmmmm

a dajte ljudi pomoziteeeeee

Koliko vidim da ti nije neki virus zarazio? Skeniraj sa Avirom pa potom Malwarebytes tako da utvrdiš dal ima virusa.

evo to sad radim pa ću vidjeti sto će bit

13 godina
offline
RE: Problem sa windowsima
marino708 kaže...
Nello kaže...
marino708 kaže...

molim vas molimmmmmmm

a dajte ljudi pomoziteeeeee

Koliko vidim da ti nije neki virus zarazio? Skeniraj sa Avirom pa potom Malwarebytes tako da utvrdiš dal ima virusa.

evo to sad radim pa ću vidjeti sto će bit

jesam našao viruse sve ih izbrisao i opet ništa

13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa windowsima
marino708 kaže...

jesam našao viruse sve ih izbrisao i opet ništa

moguce je da av nije u potpunosti ili nije uopste uklono napast a napisao da jeste.  probaj sa jos nekim av-om ako si u mogucnosti

bojan
13 godina
offline
RE: Problem sa windowsima
bokile kaže...
marino708 kaže...

jesam našao viruse sve ih izbrisao i opet ništa

moguce je da av nije u potpunosti ili nije uopste uklono napast a napisao da jeste.  probaj sa jos nekim av-om ako si u mogucnosti

probao više nije ništa našao

13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa windowsima
marino708 kaže...
bokile kaže...
marino708 kaže...

jesam našao viruse sve ih izbrisao i opet ništa

moguce je da av nije u potpunosti ili nije uopste uklono napast a napisao da jeste.  probaj sa jos nekim av-om ako si u mogucnosti

probao više nije ništa našao

sa kojim av si skenirao?

bojan
13 godina
offline
RE: Problem sa windowsima
bokile kaže...
marino708 kaže...
bokile kaže...
marino708 kaže...

jesam našao viruse sve ih izbrisao i opet ništa

moguce je da av nije u potpunosti ili nije uopste uklono napast a napisao da jeste.  probaj sa jos nekim av-om ako si u mogucnosti

probao više nije ništa našao

sa kojim av si skenirao?

sa avirom antivirusom ,super antispyware,malwarebytes anti malware i microsoft security essentials 1.0

14 godina
online
RE: Problem sa windowsima

Skeniraj mbam-om i sas-om.

Updateaj ih prije skeniranja. Pobriši sve što nađu.

EDIT:sad sam vidio da već jesi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2010 21:25 (softwaremaniac).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa windowsima
marino708 kaže...

sa avirom antivirusom ,super antispyware,malwarebytes anti malware i microsoft security essentials 1.0

ae skini ovo: http://download.cnet.com/IObit-Security-360/3000-8022_4-10967594.html 

pa reci sta je nasao

bojan
14 godina
online
RE: Problem sa windowsima

Ako to ne pomogne skeniraj s avira rescue cd. Sprži iso fajlu na prazan cd i bootaj winse s tog cd-a.

13 godina
offline
RE: Problem sa windowsima

probat ću

13 godina
offline
RE: Problem sa windowsima
bokile kaže...
marino708 kaže...

sa avirom antivirusom ,super antispyware,malwarebytes anti malware i microsoft security essentials 1.0

ae skini ovo:  http://download.cnet.com/IObit-Security-360/3000-8022_4-10967594.html

pa reci sta je nasao

  Ne treba mu nikakav IObit Security. Skenirao je Avirom i MSE-om koji imaju real-time zaštitu, a treće riješenje sa real-time komponentom može napraviti više štete nego koristi. Samo još skeniraj sa Hitman Pro i to je to. Ako on ne pronađe ništa, onda si 99% čist.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa windowsima
softwaremaniac kaže...

Ako to ne pomogne skeniraj s avira rescue cd. Sprži iso fajlu na prazan cd i bootaj winse s tog cd-a.

zar avira rescue cd ne sadrzi iste virusne definicije kao i obicna avira.... a i nije to sve bas tako jednostavno...

bojan
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa windowsima
deadman kaže...
bokile kaže...
marino708 kaže...

sa avirom antivirusom ,super antispyware,malwarebytes anti malware i microsoft security essentials 1.0

ae skini ovo: http://download.cnet.com/IObit-Security-360/3000-8022_4-10967594.html

pa reci sta je nasao

  Ne treba mu nikakav IObit Security. Skenirao je Avirom i MSE-om koji imaju real-time zaštitu, a treće riješenje sa real-time komponentom može napraviti više štete nego koristi. Samo još skeniraj sa Hitman Pro i to je to. Ako on ne pronađe ništa, onda si 99% čist.

od viska glava ne boliOsmijeh

bojan
13 godina
offline
RE: Problem sa windowsima
bokile kaže...

  Ne treba mu nikakav IObit Security. Skenirao je Avirom i MSE-om koji imaju real-time zaštitu, a treće riješenje sa real-time komponentom može napraviti više štete nego koristi. Samo još skeniraj sa Hitman Pro i to je to. Ako on ne pronađe ništa, onda si 99% čist.

od viska glava ne boliOsmijeh

  Kada su u pitanju virusi (odnosno, antivirusi), boli itekako. Međusobno se pokolju i nemaš nikakve koristi od toga. Otkud si uopće iskopao tog IObit-a?

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
14 godina
online
RE: Problem sa windowsima

To je rescue cd koji može detektirat nešto što ne može običan barem meni je ili ako autor ne želi aviru može i s Kasperskyijevim rescue discom

13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa windowsima
deadman kaže...
bokile kaže...

  Ne treba mu nikakav IObit Security. Skenirao je Avirom i MSE-om koji imaju real-time zaštitu, a treće riješenje sa real-time komponentom može napraviti više štete nego koristi. Samo još skeniraj sa Hitman Pro i to je to. Ako on ne pronađe ništa, onda si 99% čist.

od viska glava ne boliOsmijeh

  Kada su u pitanju virusi (odnosno, antivirusi), boli itekako. Međusobno se pokolju i nemaš nikakve koristi od toga. Otkud si uopće iskopao tog IObit-a?

iobit nije av....i trebao bi da moze da radi u kombinaciji sa svakim av-om.....on uklanja spyware, adware, malware... odlican je. eeeee pa znam, i nekada sam ga cesto koristio, sada manje, dosta mi je avg, nikad nemam napasti u kompu tako da nije potreban. u skoli sam na kompu nasao oko 500 napasti u prvom scanu a posle jos stotinak.....

bojan
13 godina
offline
RE: Problem sa windowsima
bokile kaže...

  Kada su u pitanju virusi (odnosno, antivirusi), boli itekako. Međusobno se pokolju i nemaš nikakve koristi od toga. Otkud si uopće iskopao tog IObit-a?

iobit nije av....i trebao bi da moze da radi u kombinaciji sa svakim av-om.....on uklanja spyware, adware, malware... odlican je. eeeee pa znam, i nekada sam ga cesto koristio, sada manje, dosta mi je avg, nikad nemam napasti u kompu tako da nije potreban. u skoli sam na kompu nasao oko 500 napasti u prvom scanu a posle jos stotinak.....

  Točno, IObit nije AV, ali ima real-time komponentu i ne može raditi sa drugim rezidentnim riješenjima. Njihova stranica po WOT-u baš i nije visoko rangirana (uglavnom zbog etičkih razloga, a to je krađa Malwarebytesove baze definicija virusa) i zbog toga njihove programe ne preporučujem/koristim.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2010 21:58 (deadman).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa windowsima
deadman kaže...
bokile kaže...

  Kada su u pitanju virusi (odnosno, antivirusi), boli itekako. Međusobno se pokolju i nemaš nikakve koristi od toga. Otkud si uopće iskopao tog IObit-a?

iobit nije av....i trebao bi da moze da radi u kombinaciji sa svakim av-om.....on uklanja spyware, adware, malware... odlican je. eeeee pa znam, i nekada sam ga cesto koristio, sada manje, dosta mi je avg, nikad nemam napasti u kompu tako da nije potreban. u skoli sam na kompu nasao oko 500 napasti u prvom scanu a posle jos stotinak.....

  Točno, IObit nije AV, ali ima real-time komponentu i ne može raditi sa drugim rezidentnim riješenjima. Njihova stranica po WOT-u baš i nije visoko rangirana (uglavnom zbog etičkih razloga, a to je krađa Malwarebytesove baze definicija virusa) i zbog toga njihove programe ne preporučujem/koristim.

zna, da nije dobro rangirana na wotu ali nema veze..... po meni imaju bolju bazu, malwarebytes tamo gde je iobit nasao 500 nije nista nasao.....prvo sam skenirao malwarebytesom ako se dobro secam

bojan
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa windowsima
bokile kaže...

zna, da nije dobro rangirana na wotu ali nema veze..... po meni imaju bolju bazu, malwarebytes tamo gde je iobit nasao 500 nije nista nasao.....prvo sam skenirao malwarebytesom ako se dobro secam

to je apsolutno nemoguće,jedino ako se radilo o cookijima

13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa windowsima
seneka kaže...
bokile kaže...

zna, da nije dobro rangirana na wotu ali nema veze..... po meni imaju bolju bazu, malwarebytes tamo gde je iobit nasao 500 nije nista nasao.....prvo sam skenirao malwarebytesom ako se dobro secam

to je apsolutno nemoguće,jedino ako se radilo o cookijima

pa nisu......nema internet 

bojan
13 godina
offline
Problem sa windowsima

Smijehjeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!uspjelo je hvala vam ljudi Nevinašce

14 godina
online
RE: Problem sa windowsima

Što je pomoglo? Lupi hvala onome tko ti je pomogao.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice