McAfee SA vs. WOT

poruka: 34
|
čitano: 12.322
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
McAfee SA vs. WOT

Što preporučujete od ova dva programa:McAfee Site Advisor ili WOT?Molim vas objasnite zašto.

proxpgamer_world's best gamer
15 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
proxpgamer kaže...

Što preporučujete od ova dva programa:McAfee Site Advisor ili WOT?Molim vas objasnite zašto.

wot,radi i u blocking modu na ie i firefoxu
jedina stvar bez koje ne bi mogao,dajem antivirus i sve ostalo,bez njega nema šanse,koristim ga u warning podešenju
iskreno mcaffee-jev advisor nisam ni koristio,a niti neću jer nema potrebe
mislim da je wot trenutno bez konkurencije

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 13:34 (seneka).
14 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
seneka kaže...
jedina stvar bez koje ne bi mogao,dajem antivirus i sve ostalo,bez njega nema šanse,koristim ga u warning podešenju

 

Malo pretjeruješ s tim WOT-om....kada bi sve to bila istina, svi bi koristili samo njega i ništa više za zaštitu.

Što kad WOT nema informaciju o nekoj stranici s malwareom i ne blokira ju?

Kako ćeš se onda zaštititi ako nemaš ništa drugo?

Što kad na USB sticku doneseš malware s posla ili od frenda?

Hoće te i onda WOT zaštititi?

Spustiti malo loptu na zemlju i ne svršavati.....dobar je kao dodatni online layer zaštite, ali ništa više od toga....da ne govorimo o FP-ima, kojih isto ima....

You talkin' to me? You talkin' to me? You talkin' to me? Then who the hell else are you talkin' to? You talkin' to me? Well, I'm the only one here. Who do the f--k do you think you're talking to?
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 16:13 (siketa).
15 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
siketa kaže...
Malo pretjeruješ s tim WOT-om....kada bi sve to bila istina, svi bi koristili samo njega i ništa više za zaštitu.

Što kad WOT nema informaciju o nekoj stranici s malwareom i ne blokira ju?

Kako ćeš se onda zaštititi ako nemaš ništa drugo?

Što kad na USB sticku doneseš malware s posla ili od frenda?

Hoće te i onda WOT zaštititi?

Spustiti malo loptu na zemlju i ne svršavati.....dobar je kao dodatni online layer zaštite, ali ništa više od toga....da ne govorimo o FP-ima, kojih isto ima....

ne mogu si pomoći,jedino sticka se i bojim, a neću gasiti autorun
dajem cijeli cis za wot

16 godina
neaktivan
moderator
offline
McAfee SA vs. WOT

WOT ima jednu ogromnu manu.

 

Ne radi na Operi..bar ne na nacin na koji je zamisljen. Inace je kao stvoren za korisnike koji nemaju blage veze sto su maliciozne web strane. Jos da se podesavanja mogu zastititi passwordom (ili moze?) bilo bi super.

 

Ipak, WOT je bolji od bilo koga. Tu mislim i na paid resenja ( NIS, KIS, BitDefender...)

Ne usporava surfanje sto je vrlo dobro, zna vam blokirati pristup do routera (sto nije dobro)..u rijetkim slucajevima moze vam blokirati pristup odredenoj strani ali sve to zavisi kako je stelan.

 

Cak i ako je stelan "sve kao iz fabrike" stiti vas od mnogo glavobolja

14 godina
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
Lazarus Long kaže...

WOT ima jednu ogromnu manu.

 

Ne radi na Operi..bar ne na nacin na koji je zamisljen. Inace je kao stvoren za korisnike koji nemaju blage veze sto su maliciozne web strane. Jos da se podesavanja mogu zastititi passwordom (ili moze?) bilo bi super.

 

Ipak, WOT je bolji od bilo koga. Tu mislim i na paid resenja ( NIS, KIS, BitDefender...)

Ne usporava surfanje sto je vrlo dobro, zna vam blokirati pristup do routera (sto nije dobro)..u rijetkim slucajevima moze vam blokirati pristup odredenoj strani ali sve to zavisi kako je stelan.

 

Cak i ako je stelan "sve kao iz fabrike" stiti vas od mnogo glavobolja

  sry na  {#} ali dal postoji neki program koji je kao wot da radi u operi?

http://www.youtube.com/watch?v=AUXvLhhVZW0 dj darac electro mix 2010
16 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
seneka kaže...
siketa kaže...
Malo pretjeruješ s tim WOT-om....kada bi sve to bila istina, svi bi koristili samo njega i ništa više za zaštitu.

Što kad WOT nema informaciju o nekoj stranici s malwareom i ne blokira ju?

Kako ćeš se onda zaštititi ako nemaš ništa drugo?

Što kad na USB sticku doneseš malware s posla ili od frenda?

Hoće te i onda WOT zaštititi?

Spustiti malo loptu na zemlju i ne svršavati.....dobar je kao dodatni online layer zaštite, ali ništa više od toga....da ne govorimo o FP-ima, kojih isto ima....

ne mogu si pomoći,jedino sticka se i bojim, a neću gasiti autorun
dajem cijeli cis za wot

http://www.mywot.com/en/download

Ja čekam :D

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
seneka kaže...

ne mogu si pomoći,jedino sticka se i bojim, a neću gasiti autorun

  Sandboxie se moze stelati da sandboxa stickove i sto je najlepse moze sandboxati samo tude stickove. Ovo je dostupno u paid inacici

 

Scenario izloacije tudih stickova ide tako sto dodjelite slovo svojim stickovima i to sto je mogce dalje ..na pr. I J K a vas ce stick biti odmah nakon CD-ROMa (C,D, E [cd/dvd] , od F do K vas stickovi   a sve nakon toga ide sandboxano)

16 godina
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
siketa kaže...
seneka kaže...
jedina stvar bez koje ne bi mogao,dajem antivirus i sve ostalo,bez njega nema šanse,koristim ga u warning podešenju

 

Malo pretjeruješ s tim WOT-om....kada bi sve to bila istina, svi bi koristili samo njega i ništa više za zaštitu.

Što kad WOT nema informaciju o nekoj stranici s malwareom i ne blokira ju?

Kako ćeš se onda zaštititi ako nemaš ništa drugo?

Što kad na USB sticku doneseš malware s posla ili od frenda?

Hoće te i onda WOT zaštititi?

Spustiti malo loptu na zemlju i ne svršavati.....dobar je kao dodatni online layer zaštite, ali ništa više od toga....da ne govorimo o FP-ima, kojih isto ima....

WOT je odlican dodatak obavezan bi rekel bez dileme, on je WEB Guard koji blokira nezgodne stranice i košta 0 kuna.{#} I kaj onda ak ne moze imat sve nezgodne stranice u svojoj bazi, veliki problem moš mislit pa i placeni programi nemaju sve stranice s gamadi u svojoj bazi ali oni koštaju love a kaj si onda platil.{#}Poanta sve ga je da WOT u blokiranju nezgodnih stranice radi isti posel ko i placeni programi, ja sam se u to uvjeril vec odavno samo nisu svi s tim još upoznati ali sve vise ljudi to shvaca. Bez antivirusa moš bit itekak ja ga više ne koristim uopce, samo to nije za prosjecnog korisnika takav prisput. lako za USB ne guram ga tam di ne treba i ne dajem svakome, i onda je sve ok USB je najmanji problem kod zaštite tj zadnja rupa na sviralu barem kaj se mene tice. {#}{#}

16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: McAfee SA vs. WOT

Inace USB glavobolja moze se izbjeci na tri nacina (sasvim uspjesno)

  • USB stick sa read only switch-em
  • Sandboxie (vec sam opisao kako)
  • Koristenjem USB Dummy Protect programa (LINK) koji ce popuniti preostalo prazno mijesto na sticku (nece biti mjesta za viruse)
15 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
siketa kaže...

 

Malo pretjeruješ s tim WOT-om....kada bi sve to bila istina, svi bi koristili samo njega i ništa više za zaštitu.

još jedan dokaz iz prakse,dok su računala bila samo zaštićena antivirusom,načistio sam se gamadi
nakon što je stavljen wot na firefox (na svima se koristi),sva su čista godinu dana,nemoj zaboraviti da se radi o malom besplatnom advisoru,to nije nikakvo pretjerivanje..
to je čudo

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 20:04 (seneka).
14 godina
offline
McAfee SA vs. WOT

Wot mi je puno puta spasio da ne odem na neku stranicu.Samo ga malo ljudi pozna a kad se upoznaju ne odustaju od njega.

Zato preporučam svima Wot!{#}

14 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT

Ma sve je to ok. Imam ga i ja na Firefoxu.

Ali reći da uz njega treba maknuti AV ili cijeli suite je malo neozbiljno, pogotovo za seneku.

You talkin' to me? You talkin' to me? You talkin' to me? Then who the hell else are you talkin' to? You talkin' to me? Well, I'm the only one here. Who do the f--k do you think you're talking to?
15 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
siketa kaže...

Ma sve je to ok. Imam ga i ja na Firefoxu.

Ali reći da uz njega treba maknuti AV ili cijeli suite je malo neozbiljno, pogotovo za seneku.

ne znam kako bi drugačije" podebljao" dojam tog "običnog" addona..

15 godina
offline
McAfee SA vs. WOT

Ne postoji verzija za 64 bitne browsere i usporava učitavanje stranica kad radi u blocking modu...veoma šlampavo od njega.

www.hrphotocontest.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
siketa kaže...

Ma sve je to ok. Imam ga i ja na Firefoxu.

Ali reći da uz njega treba maknuti AV ili cijeli suite je malo neozbiljno, pogotovo za seneku.

cuj , odavno sam objasnio taj njihov sindrom.

mentor slijepo vjeruje u osakaceno i uvjerava sam sebe i ostale da je sve  paid {#}

pa su savjeti na levelu darinke i minkena (lazo to je jedna reklama za mobilnog operatera)

a ucenik ima procesor ko u ajfonu i normalno da mora koristit patrol i skresat sve procese.

 

ali se slazem (ne zahebavam ih) ..pretjeruju kao i obicno.

wot je jedan odlican sloj zastite.

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
15 godina
neaktivan
offline
McAfee SA vs. WOT

Ja ih imam oboje. {#}

Nick Praskaton
14 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
seneka kaže..

 


,koristim ga u warning podešenju

 Toliko si ga hvalio da sam ga i ja instalirao ali u warning podešenju da sve blocka, nakon nekog vremena počelo mi je sve previše blockati,nisu pomagala niti osvježavanja tako da ga sada koristim samo kao semafor,hehe,i to nije loše. 

spam high tessellation off
15 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
torrente kaže...

cuj , odavno sam objasnio taj njihov sindrom.

mentor slijepo vjeruje u osakaceno i uvjerava sam sebe i ostale da je sve  paid {#}

pa su savjeti na levelu darinke i minkena (lazo to je jedna reklama za mobilnog operatera)

a ucenik ima procesor ko u ajfonu i normalno da mora koristit patrol i skresat sve procese.

 

ali se slazem (ne zahebavam ih) ..pretjeruju kao i obicno.

wot je jedan odlican sloj zastite.

{#}sram te bilo..
instalacijom wot-a stvari se dramatično mijenjaju,antivirusi ,suitevi jednostavno nemaju posla..
warning mode je sasvim dovoljan i nema nikakvog usporavanja

16 godina
neaktivan
offline
McAfee SA vs. WOT

kako je simpaticno pratiti klasiku oko mantre da svi paid filteri usporavaju surf...to je {#}

 

ja slijepo ne vjerujem wot-u i imao sam takvo iskustvo,btw siketa vas je pitao sto sa onih 40% linkova koji imaju upitnik u kruzicu?

 

gle ovaj troslojac:

ja cu stavit djoleta na panj neka ga otkinu tko bude vidit usporavanje surfanja:

 

wot

+

clearcloud dns

+

avira webguard

 

 

opet pricu svodite na svoje iskustvo...dajte nekom anonimusu sredjen pc samo sa wotom i kad vas pita,odakle da skida multimediju... samo mu kazete skidaj tone rara i posjecuj wareze...nema beda, wot je tu.

evo vidim da to polako i radite loooooooooool

 

 

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
15 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
torrente kaže...

kako je simpaticno pratiti klasiku oko mantre da svi paid filteri usporavaju surf...to je {#}

 

ja slijepo ne vjerujem wot-u i imao sam takvo iskustvo,btw siketa vas je pitao sto sa onih 40% linkova koji imaju upitnik u kruzicu?


 


 

ne radi se samo u usporavanju,makar ima i toga na slabijim mašinama,nego o optimalnoj zaštiti i nepotrebnom naoružavanju
opet ponavljam,najveća opasnost prijeti od raznih rouge i fake malware-ima,a ti se rješavaju nasilnim izlaskom iz stranica ili rušenjem browsera preko task managera
wot u blocking modu bi trebao spriječiti svaki download u pozadini,mene to ne hebe,dok ne klikneš na fatalni OK nisi zaražen,ruši browser i čist si..
ove bez rejtinga otvaram bez straha,makar su to većinom potpuno irelevantne stranice

16 godina
neaktivan
offline
McAfee SA vs. WOT

sto je najbolje, netreba ni biti "zero-day" stranica u bazi.

meni je za moj sajt sa aprtmanima, trebalo "lajkat" po wot-u 2 mjeseca,kako bi dobio onaj  nesretni zeleni kruzic.

 

@siketa

nije skup onaj comodo certifikat za natakarit ga na sajt,ali me buni onaj obrazac gdje me pita detalje kakav mi je server od hostera i sto ga goni.

to se i lazo konta...dakle ima li sto zgodno za certifikat sajta,ne email servera.

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
15 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
torrente kaže...

sto je najbolje, netreba ni biti "zero-day" stranica u bazi.

meni je za moj sajt sa aprtmanima, trebalo "lajkat" po wot-u 2 mjeseca,kako bi dobio onaj  nesretni zeleni kruzic.

 

da,to je normalno
nikog ja ne nagovaram da koristi  wot, niti bilo šta drugo,prenosim neko osobno iskustvo,a svatko nek stavi šta hoće
može i minsko polje oko kompa ako procjeni da je potrebno..

13 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
seneka kaže...

da,to je normalno
nikog ja ne nagovaram da koristi  wot, niti bilo šta drugo,prenosim neko osobno iskustvo,a svatko nek stavi šta hoće
može i minsko polje oko kompa ako procjeni da je potrebno..

{#}A gdje je nestalo: "Sram te bilo..." i ostale reakcije na bogohulno nekorištenje WOT-a?

Šala mala, NHF {#}

15 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
proxpgamer kaže...

Što preporučujete od ova dva programa:McAfee Site Advisor ili WOT?Molim vas objasnite zašto.

Ako vec koristis McAfee Internet S., svakako sa njim ide ''site advisor'' i to ti je dovoljno. Ovo  godinama koristim i uopce nema dileme dali to valja ili ne !

Wot je druga prica,naravno i on je dobar uz drugu kombinaciju av programa, ali napravi procjenu sta ti je isplatnije  .

blue sky
13 godina
neaktivan
offline
McAfee SA vs. WOT

koristim McAfee IS,na site advisori pokazuje da strana rapidshare je u crvenom,mislim da znate sta to znaci,zanima me dali i kod korisnicima wot-a i na njemu pokazuje crveno kada ide na rapidshare.Mozda je McAfee false positive u vezi rapidshera.

15 godina
neaktivan
offline
14 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
rexi kaže...

koristim McAfee IS,na site advisori pokazuje da strana rapidshare je u crvenom,mislim da znate sta to znaci,zanima me dali i kod korisnicima wot-a i na njemu pokazuje crveno kada ide na rapidshare.Mozda je McAfee false positive u vezi rapidshera.

kod wot-a je zeleno.

13 godina
neaktivan
offline
RE: McAfee SA vs. WOT
Po meni bi to trebalo biti crveno jer ljudi NAJVIŠE,naglašavam NAJVIŠE,stavljaju piratskih sadržaja koja sadrže viruse,a ako skidaš fajl koji nije piratiziran,već je bez virusa,ti ga možeš slobodno skinuti jer mcafee site advisor ti to ne brani već govori da među tim svim milijunima i milijunima datoteke koje su sve uploadane postoji neki virus,a to ama baš svi znamo,jer sam i ja nekada isto skino s rapidshare najobićniju tekst datoteku,a ono mali sitni free avg ga je našao kao virusa,pa kako neće i McAfee IS!!!!!
proxpgamer_world's best gamer
13 godina
neaktivan
offline
McAfee SA vs. WOT

WOT je zelen,to što je obeleženo crveno neznači uvek da je sa druge strane neki malware,mogu da budu sajtovi koji kontrolišu korisnike preko pasworda,cookiesa i slično a neko to okarakteriše kao vrstu špijuniranja i obeleži sajt crveno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice