Eset ili Comodo?

poruka: 7
|
čitano: 3.531
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Eset ili Comodo?

De mi recite koji je od ova 2 bolji,ovaj komodo me nervira sto stalno moram nesto dole u cosku dozvoljavati hvala unapred

13 godina
offline
RE: Eset ili Comodo?
slobo2712 kaže...

De mi recite koji je od ova 2 bolji,ovaj komodo me nervira sto stalno moram nesto dole u cosku dozvoljavati hvala unapred

CIS je bolji jer ima više slojeva zaštite. To je ujedno i razlog što postavlja nešto više pitanja od ESET-ovog proizvoda koji je siromašniji po broju modula.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
14 godina
neaktivan
offline
Eset ili Comodo?

Stvar je u tome što svaki firewall ti izbacuje dali da dopustiš ili blokiraš ponašanje neke aplikacije, a ako si ti siguran što dopusiti, a što blokirati, možeš to spremiti da te više ne pita za tu aplikaciju. Comodo ili Eset nije dobra usporedba jer Eset se plaća, a comodo je free. Ako imaš Comodo već instaliran, a ne radi ti probleme, ostavi ga, jer sa Esetom nećeš riješiti tvoj "problem" Jer i Eset te isto pita što blokirati, a što dopustiti!

 

13 godina
offline
Eset ili Comodo?

znaci da ne diram comodo ok

14 godina
offline
RE: Eset ili Comodo?

comodo je puno bolji firewall od primjerice kasperskovog ovaj zadnji mi je usporavao promet comoda kao da nema a imaš na matousec test svih firewall  ako želiš baš nod dobra ti je kombinacija nod 32 + comodo firewall,ova nova verzija comoda je odlična u nekoliko dana nije me 5 puta pitala a prije je gnjavio za svaku sitnicu

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
odjavljen
offline
RE: Eset ili Comodo?
blackalbum kaže...

comodo je puno bolji firewall od primjerice kasperskovog ovaj zadnji mi je usporavao promet comoda kao da nema a imaš na matousec test svih firewall  ako želiš baš nod dobra ti je kombinacija nod 32 + comodo firewall,ova nova verzija comoda je odlična u nekoliko dana nije me 5 puta pitala a prije je gnjavio za svaku sitnicu

Nije to baš test firewall-a. Više određene komponente u njemu, točnije proaktivne zaštite (u većini slučajeva HIPS).

Matousecov test često zavarava ljude, a zapravo krivo shvaćaju samo testiranje.

...
14 godina
neaktivan
offline
Eset ili Comodo?

ja ti koristim eset i npr možeš staviti firewall u automatski mod gdje će on sve sam određivati hoće li dopustiti određenoj aplikaciji da pristupi računali ili ga možeš staviti u interaktivni mod gdje ti odredujes sta moze sta ne i mozes stavljati da upamti tu dozvolu ili ne...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice