Čitač prsta

poruka: 21
|
čitano: 10.574
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Čitač prsta
pitanje

Jel postoji program s kojim bi mogao word, excel ili bilo koju drugu datoteku zastiti tako da se otvara na otisak prsta?

15 godina
neaktivan
offline
Čitač prsta

A di češ nač taj skener

 

E8500 3,16 GHz, Asus Hd 4870 512 gddr 5, 4 GB Ram HDD 600GB
15 godina
neaktivan
offline
Čitač prsta

Bili su neki laptopi sa time...

15 godina
neaktivan
offline
Čitač prsta

Laptop je drugo

a za komp to moraš naknadno kupovat

 

E8500 3,16 GHz, Asus Hd 4870 512 gddr 5, 4 GB Ram HDD 600GB
15 godina
offline
RE: Čitač prsta

-ima toga, samo nisam vidio kod nas...

自豪的迎来了10周年的华诞。... na C64/TurboModul
15 godina
neaktivan
offline
Čitač prsta

krivo si vidio.da ima toga ali nije za zastitu računala nego za zastitu podataka na dotičnom usb-u,znači dok ne otključaš usb sa otiskom,nema pristupa podatcima,bilo je to vec u nekom od brojeva buga od prije par mjeseci sam nemogu rec u kojem točno...

mb:ga-ma790x-ds4; cpu:amd athlon64x2 6000+ 3.3GHz; 8gb ram dual chanell 800mhz vga:nvidia gtx260 896ddr3; power:Chieftec power supply 650W, windows vista ultimate x64
15 godina
neaktivan
offline
vip komunikator (VoIP)

neradi mi vip voip na laptopu, dali netko zna zbog cega?????

trale
16 godina
neaktivan
offline
RE: vip komunikator (VoIP)
trale kaže...

neradi mi vip voip na laptopu, dali netko zna zbog cega?????

 Daj vise detalja, sto tocno ne radi, je li radio prije? Mogao si novu temu otvoriti...
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2009 1:30 (Luka).
15 godina
neaktivan
offline
Čitač prsta

radio mi je jedan dan. dok nisam ugasio laptop

trale
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čitač prsta
Bob rock kaže...

Jel postoji program s kojim bi mogao word, excel ili bilo koju drugu datoteku zastiti tako da se otvara na otisak prsta?

 Ne. Zašto se zaštiti otiskom prsta, kad ima drugačijih i jednostavnijih načina...
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čitač prsta
i_rambo_plache kaže...
Bob rock kaže...

Jel postoji program s kojim bi mogao word, excel ili bilo koju drugu datoteku zastiti tako da se otvara na otisak prsta?

 Ne. Zašto se zaštiti otiskom prsta, kad ima drugačijih i jednostavnijih načina...
 nema jednostavnijih načina jer se svi passwordi "otvore" za nekoliko sec!
ovako bi covjek imao fizicku zastitu.
ali, iskreno, to nisam nigdje vidio.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čitač prsta
sasa kaže...
i_rambo_plache kaže...
Bob rock kaže...

Jel postoji program s kojim bi mogao word, excel ili bilo koju drugu datoteku zastiti tako da se otvara na otisak prsta?

 Ne. Zašto se zaštiti otiskom prsta, kad ima drugačijih i jednostavnijih načina...
 nema jednostavnijih načina jer se svi passwordi "otvore" za nekoliko sec!
ovako bi covjek imao fizicku zastitu.
ali, iskreno, to nisam nigdje vidio.
 Pa nisu valjda toliko važni dokumenti da bi ih trebao zaštiti otiskom prsta. Uostalom, treba malo više od par sekundi da bi se 'otvorio' password.
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
16 godina
neaktivan
offline
Čitač prsta

Postoji, ali nije uslo u primjenu...

ceka se odobrenje ove j.... drzave da bi uslo u primjenu.

Covjek napravi nesto sta nitko u svijetu nije, barem nije registrirano, a ovi ga vec 6 mjeseci zajebavaju sa raznim papirima.

Postoji, ali je jos uvijek ilegalno, i tako ce i ostat dok mu ne ukradu projekt.

 

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čitač prsta
i_rambo_plache kaže...
sasa kaže...
i_rambo_plache kaže...
Bob rock kaže...

Jel postoji program s kojim bi mogao word, excel ili bilo koju drugu datoteku zastiti tako da se otvara na otisak prsta?

 Ne. Zašto se zaštiti otiskom prsta, kad ima drugačijih i jednostavnijih načina...
 nema jednostavnijih načina jer se svi passwordi "otvore" za nekoliko sec!
ovako bi covjek imao fizicku zastitu.
ali, iskreno, to nisam nigdje vidio.
 Pa nisu valjda toliko važni dokumenti da bi ih trebao zaštiti otiskom prsta. Uostalom, treba malo više od par sekundi da bi se 'otvorio' password.
 stvar je u tome da se ne probija password nekim brute-forceom!
npr. ti imas excel file sa nekim passwordom, a ja ga otvorim i vidim (ali i dalje nemam pojma koji je password!)
to sam imao prilike koristiti i nije nikakva znanost...
zasto mislis da se neki podaci ne bi trebali tako jako stiti? mozda da uzme onaj IBM vanjski disk koji se stiti sifrom (bio je u BUG na testu ako se ne varam) i to je to.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čitač prsta
Hacker-ri kaže...

Postoji, ali nije uslo u primjenu...

ceka se odobrenje ove j.... drzave da bi uslo u primjenu.

Covjek napravi nesto sta nitko u svijetu nije, barem nije registrirano, a ovi ga vec 6 mjeseci zajebavaju sa raznim papirima.

Postoji, ali je jos uvijek ilegalno, i tako ce i ostat dok mu ne ukradu projekt.

 

 ??? Aj objasni kako drzava koci vodenje nekog novog proizvoda na nase trziste, a pogotovo citaca otiska prstiju?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čitač prsta
Luka kaže...
Hacker-ri kaže...

Postoji, ali nije uslo u primjenu...

ceka se odobrenje ove j.... drzave da bi uslo u primjenu.

Covjek napravi nesto sta nitko u svijetu nije, barem nije registrirano, a ovi ga vec 6 mjeseci zajebavaju sa raznim papirima.

Postoji, ali je jos uvijek ilegalno, i tako ce i ostat dok mu ne ukradu projekt.

 

 ??? Aj objasni kako drzava koci vodenje nekog novog proizvoda na nase trziste, a pogotovo citaca otiska prstiju?
 mozda covjek ceka odobrenje patenta.
ne zeli izaci na trziste dok mu se ne odobri patent, ako sam dobro shvatio?
16 godina
neaktivan
offline
Čitač prsta

Umalo :D

zavrsna faza testiranja mojih prstica Smijeh

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čitač prsta
Hacker-ri kaže...

Umalo :D

zavrsna faza testiranja mojih prstica Smijeh

 Sad cemo ti ja i sasa mrknut ideju i u Kini napraviti milijune kopija po pola cijene! :D

EDIT: evo valjda te nije netko preduhitrio

Link

 

a kineskih kopija kao u prici...
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2009 12:51 (Luka).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čitač prsta
Luka kaže...
Hacker-ri kaže...

Umalo :D

zavrsna faza testiranja mojih prstica Smijeh

 Sad cemo ti ja i sasa mrknut ideju i u Kini napraviti milijune kopija po pola cijene! :D

EDIT: evo valjda te nije netko preduhitrio

Link

 

a kineskih kopija kao u prici...
 uredaj koji je samo produzetak onoga na laptopu...

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čitač prsta
Hacker-ri kaže...
Luka kaže...
Hacker-ri kaže...

Umalo :D

zavrsna faza testiranja mojih prstica Smijeh

 Sad cemo ti ja i sasa mrknut ideju i u Kini napraviti milijune kopija po pola cijene! :D

EDIT: evo valjda te nije netko preduhitrio

Link

 

a kineskih kopija kao u prici...
 uredaj koji je samo produzetak onoga na laptopu...

 Onda cuvaj ideju! Cek jedno pitanje u vezi patentiranja, ti ces patentirati samo za Hrvatsku? Tj. hoce li tome patentu biti podlezni i Kinezi? Jer koliko sam ja cuo, to je jako skupo...
15 godina
offline
RE: Čitač prsta
prihvaćeno rješenje

Pozdrav,postoji takav program zove se Omnipass evo link

 

http://www.softexinc.com/product.asp?product=omnipass3

 

koristim ga već dugo na laptopu,osim što mi služi za logiranje pomoću fingerprinta..koristim ga i za zaštitu podataka..bilo kojih..npr..excela u tvom slučaju..zaštitim datoteku iz excela i kad ju hoću ponovo pokrenut,moram najprije otisak prsta pa je otvori..nadam se da sam pomogao..pozzOsmijeh

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice