Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 964.723
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Novost je da se to sad moze napraviti bez third-party aplikacija

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
dennocro kaže...
CrossDeath kaže...
dennocro kaže...

Ja isto ne mogu naci da promjenim tipku, ja je inace koristim za flashlight, na 8.1 verziji je bila aplikacija za remapiranje al vise ne radi.

Meni je bxactions uredno radio, i na oreu i na piti. Sad kad je to samsung omogucio, izbrisao sam bxactions. Moras azurirati bixby na najnoviju verziju. Zatim odes u postavke, boxby key i tamo promijenis.

 jucer sam bas updateao jer sam predpostavio da je zbog toga i jos pise da su to dodali ali kad odem na bixby key nema toga.

Hmm ovako to izgleda kod mene

Jesi imao ikada instaliran bxactions?

 Da koristio sam bxaction, evo nasao sam, trebalo je jos jedan update.

 

Al vidim da nema flashlight kao na bxaction

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2019 9:48 (dennocro).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...

Novost je da se to sad moze napraviti bez third-party aplikacija

 hm, priznajem uopce nisam koristio bixby key, pa ne znam tocno bas sve

 

medutim kod mene, se moze iskljuciti bixby tipka poe defaultu, unutar same aplikacije, ne koristim 3rd party

 

da li Nova launcher mozda instalirat tu mogucnost u sam bixby? jel to mi jedino pada na pamet

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2019 10:11 (Mitohondri).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Mitohondri kaže...
CrossDeath kaže...

Novost je da se to sad moze napraviti bez third-party aplikacija

 hm, priznajem uopce nisam koristio bixby key, pa ne znam tocno bas sve

 

medutim kod mene, se moze iskljuciti bixby tipka poe defaultu, unutar same aplikacije, ne koristim 3rd party

 

da li Nova launcher mozda instalirat tu mogucnost u sam bixby? jel to mi jedino pada na pamet

Na oreu se bixby mogao iskljuciti skroz, na pie ne moze. Mozes samo birati izmedu single i double press. Jedina je novost da sad to dugme moze pokrenuti i druge aplikacije bez third party aplikacija. Nisam siguran moze li se to namjestiti u novi, koristim stock launcher.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
Mitohondri kaže...
CrossDeath kaže...

Novost je da se to sad moze napraviti bez third-party aplikacija

 hm, priznajem uopce nisam koristio bixby key, pa ne znam tocno bas sve

 

medutim kod mene, se moze iskljuciti bixby tipka poe defaultu, unutar same aplikacije, ne koristim 3rd party

 

da li Nova launcher mozda instalirat tu mogucnost u sam bixby? jel to mi jedino pada na pamet

Na oreu se bixby mogao iskljuciti skroz, na pie ne moze. Mozes samo birati izmedu single i double press. Jedina je novost da sad to dugme moze pokrenuti i druge aplikacije bez third party aplikacija. Nisam siguran moze li se to namjestiti u novi, koristim stock launcher.

nisam skuzio da pricate o iskljucivo o Pie, mislio sam da govorite opcenito za Bixby

 

nisam to gledao u Pie, jer sam vratio na Oreo, posto mi Pie nije sjeo

 

hvala na objasnjenju

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Sad će nakon ovoga ljudi početi koristiti Bixby i bit će super. :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
dennocro kaže..

 

Al vidim da nema flashlight kao na bxaction

 Ima, treba samo postaviti quick command

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

uspio, al mi je bzvz na bxaction sam mogao dok je otkljucan upaliti ugasiti na jedan pritisak tako i kad je zakljucan, preko bixby mi se cini da ovo ne funkcionira.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Kako azuirate bixby?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
maxy0 kaže...

Kako azuirate bixby?

na galaxy store

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
maxy0 kaže...

Kako azuirate bixby?

na galaxy store

 I dalje ne mogu naći  nasao, dost je skriveno

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2019 17:04 (maxy0).
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Kako ovo duplo stize nekad u changelog ovo je za Germany isti i security patch i poboljsanja ova ??

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

samo me zanima oce li u novoj aktualizaciji za s9 doc postavke kamere da bude kao u s10 da ima ono za instagram automatski dijeljenje i da ti pomaze da slikas sliku u najboljem trenutku? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...

Kako ovo duplo stize nekad u changelog ovo je za Germany isti i security patch i poboljsanja ova ??

razliciti build numbers

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Yaj kaže...

samo me zanima oce li u novoj aktualizaciji za s9 doc postavke kamere da bude kao u s10 da ima ono za instagram automatski dijeljenje i da ti pomaze da slikas sliku u najboljem trenutku? 

najvjerojatnije hoce, vec je doslo remapiranje bixby dugmeta

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

a onda nema velike razlike izmedu s9 i s10 msm da se ne isplati prelazit nego eventualno pricekat s11... kamere su u nijansama razlicite brzina nesto veca al nis posebno  baterije mozda malo bolja al nije isplativo davat tolike novce ako vec imas 85 posto istog uređaja

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Yaj kaže...

a onda nema velike razlike izmedu s9 i s10 msm da se ne isplati prelazit nego eventualno pricekat s11... kamere su u nijansama razlicite brzina nesto veca al nis posebno  baterije mozda malo bolja al nije isplativo davat tolike novce ako vec imas 85 posto istog uređaja

Istina, navodno s10 koristi isti senzor kamere kao i s9, samo sto s10 ima jos i wide angle lecu. Po meni bi se trebao osjetiti napredak u bateriji, 4100 mah na s10+ zvuci sasvim pristojno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2019 0:32 (CrossDeath).
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Je li se vise trosi baterija kad se otkljucava na senzor prsta jer kontam on treba da radi non stop da bi kad prislonimo prst prepozno ga i tako trosi bateriju kao i oni senzori za aktiviranje ekrana kad se uzme u ruke i to trosi jer radi stalno i prati da li se telefon pomjerio?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Zanemarivo. Najveći potrošači su mobilni podaci, zaslon, kamera i procesorski zahtjevne aplikacije (igre).
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Kad stavim na srednju stednju baterije ja ne primjetim nikakvu razliku u stednji baterije,nista manje ne trosi nego kad je na normalnim radom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

Kad stavim na srednju stednju baterije ja ne primjetim nikakvu razliku u stednji baterije,nista manje ne trosi nego kad je na normalnim radom.

 Kod mene bude dobra razlika, dobra mi je sad baterija i bez ali sa stednjom je bas produzi.

 

Najvise utice opcija sto limitira procesor i za pozadinske podatke, ovo ostalo je sve zanemarivo jer ne utice skoro nikako.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 13:59 (arnes_king).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Meni na srednjom razinom stednje,u stand by modu vise trosi baterije nego kad nije na stednji,nesto se poremetilo bit ce

13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Na SEE je stigao security update, cca 300 MB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
I na VIP/VIP/VIP
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Tek sad mi je doslo azuriranje na 9 pie kako da maknem to obavestenje posto ne zelim da instaliram u levom uglu stoji i nervira me...

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

s AutoNotification appom bi trebao moc to maknut.. ja koristim da maknem notifikaciju za VPN

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Evo napokon stigao CSB9 update i na BTU firmware. Ovo sam cekao jer me zanimalo da li ce mi dolaziti OTA nakon nekoliko mijenjanja firmwarea preko ODINA. Fabricki mi je bio BHT, stavio kasnije BTU noviji, pa DBT pie betu pa kasnije opet final pie BTU. CSC mi je SEE/SEE/BHT i evo sad provjerio update kad ima update  

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Fulcrum kaže...

s AutoNotification appom bi trebao moc to maknut.. ja koristim da maknem notifikaciju za VPN

 Hvala  radi  

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

flešao sam s9 sa pie kad je izašao (njemacki). mobitel je kupljen u vipu i imao je regiju VIP/VIP/VIP. sad vise ne dolaze OTA update. Šta trebam ponovno flešati sa ODINom da ponovno dobivam OTA update, bez da mi se sve zbriše sa s9?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Chuck1 kaže...

flešao sam s9 sa pie kad je izašao (njemacki). mobitel je kupljen u vipu i imao je regiju VIP/VIP/VIP. sad vise ne dolaze OTA update. Šta trebam ponovno flešati sa ODINom da ponovno dobivam OTA update, bez da mi se sve zbriše sa s9?

Skini VIP-ov rom i flesaj BL, AP, CP i CSC. Koristi HOME_CSC, on ti sacuva sve podatke.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice