Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.006.628
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

kakvi su dojmovi onima koji su stavili 7.0 vodafone... jel ima kakvih poboljsanja, ubrzanja ili nekih novina vezanih za edge?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Da li je možda neko imao ovaj problem? Da li spada pod garanciju? I da li se menja kamera da bi se rešio problem?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Imam s6 flat,nista specialno,novi ui,sada sve aplikacije mogu raditi kao dual windows,filter plavog svijetla.baterija kao i prije,barem meni neki su imali problema meni je ok.
12 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Jedna stvar kojom sam se usrecio kad sam instalirao 7.0 je ta da sada mob radi na WIFI mrezi besprijekorno.

Nema vise onog trzanja i cekanja da ucita mrezu  :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Zlaco kaže...
Imam s6 flat,nista specialno,novi ui,sada sve aplikacije mogu raditi kao dual windows,filter plavog svijetla.baterija kao i prije,barem meni neki su imali problema meni je ok.

 A sta specijalno si mogao dobiti ;) Nougat je odlican u svemu....

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Nije izpoliran do kraja kao mm i lollipop pa su me razmazili hehe.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Nougat je ispoliran ali ne znam sta je samsung sa njim napravio. Na nougatu sam od bete i ne mogu se sjetiti nekih vecih problema. Cak ni manjih.... Nexus 6p....

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Nema nikakvih velikih problema nego nekih manjih koji me izlude,npr filter plavog svijetla upali da se pali da zalazak sunca ne upali se,launcher ima malo lag,aplikacije se malo sporije pale,itd
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Nemam taj plavi filter u nogat 7.1.2 beta pa ti ne znam nista reci na to. Louncher koristim nova i radi perfektno kao i aplikacije. Vjerovatno je do samsunga.... Stavi neki drugi louncher pa vidi kako se ponasa... Iiskljuci animacije pa vidi kako se pale aplikacije....

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Meni Nougat na s6 radi odlično i dosad nisam uočio neki problem. Nakon zatvaranja prozora aplikacije mrvicu mu duže treba da se vrati na desktop od 6.0.1, ali zanemarivo.

Baterija je sada puno bolja kada mob čuči "na čekanju" (npr. preko noći)

 

Jedino mi nije jasno kako provjeriti da li radi "firmware update". S prošlom francuskom 6.0.1 NIKADA nisam dobio update i zanima me da li je to striktno vezano uz hrvaski fw u hrvatskoj ili bi i moj francuski fw update trebao dobiti u hrvatskoj.

 

 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Za moj S6 Edge sa CSC TPH Multiromom instaliranim u Smartsonu nakon servisa još ništa od Nugata. Pitanje je koliko ću još mrati čekati.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ni na t-mobile nema ništa

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Riddler kaže...

Ni na t-mobile nema ništa

 Kako nema, meni je jučer instaliralo. Uglavnom, ikonice su mi sve ružnije i ružnije, no ne zamjećujem probleme u lagu, 
kompatibilnosti ili nekoj degradaciji performansi ili bugovima. Bateriju guta otprilike kao i ranije. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
T-mobile, običan S6 isto nista za sad od 7.0.
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Imam galaxy s6 Flat 920f, nema update. Redovito provjeravam jer trebam reaktivirati mbanking a ne želim prije nadogradnje.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

https://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G920F/

 

skines sam flashas kao i svi ostali.....

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Luc989 kaže...
..a dok ne nabaviš novi ruter, upotrijebi DNSet aplikaciju.

 

C3c1l kaže...

 možes li objasniti kako ta app funkcionira?

 

 

DNSet je potencijalno dosta opasna aplikacija. Naime, kreira ti VPN konekciju prema njihovom serveru i onda ti sav promet ide preko njih. Što znači ako imaš internet bankarstvo i ostale povjerljive stvari, ako to žele, mogu zlorabiti. 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
A da ne pricamo da je potpuno suvišna jer to mozes sam podesiti...
13 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Evo meni se skida :)

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2017 12:07 (darko099).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Skida se 7.0 i meni. Tele 2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Jel se zna možda kada dolazi za s6 edge+?
FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Planirao sam da kupim S6, da li je i dalje dobar mob i da li na njemu sve radi lijepo i bez laga nekog ?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Mob je odlican ali baterija nije za pohvalu,ako si neki hardcore user trebat ce ti punjac preko dana ali zato ima brzo punjenje.sve ostalo je super,kamera,ekran,performanse
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Pozz
Stavio sam s6 da se update-a preko smart switch-a i klinac je prošao i iskopčao ga i njesra... Stavio sam ponovo odradio postupak koji me smart switch tražio, firmware je skinuo i krenulo je dosta brzo al sada već 45 min stoji na 94 posto. Ta instalacija traje toliko dugo ili nešto ne štima? Help please
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Koji firmware za otključani (Santana domenica) s6 treba skinuti? East EU?
14 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Instalirao sam 7.0.

Gdje se nalazi opcija da se štednja baterije uključi na npr. 20% kao što se moglo uključiti na 6.1?

Ja ili sam čorav ili toga više nema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Meni dosao 7 pred dva-tri tjedna (irski vodafon) na s6, za sada radi isto kao 6. sto ce tice baterije i performansi, ali mi se barem 2-3 puta resetirao sam od sebe. Jednom je toliko zapeo u resetu da sam morao drzati home-volume down (ili koja je vec kombinacija), trebalo bi 20 min da se resetira. 

 

Nekako mi se cini da su se dosta inspirirali macOSsom za novi UI. I dalje je to material design, ali puuno vise naginje appleu sada nego 6ica. Predpostavljam da je to Samsungov skin?

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2017 18:27 (hudo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Pomagajte!!!
S6 je u recovery modu i ne mogu ga ugasiti i kada ga stavim u odin ista stvar samo se restarta i stoji u recovery-u, kao sto sam već napisao iskopčan je slučajno dok se update-o preko smart switcha.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Mislim da jedino što možeš učiniti je probati vratiti sve na stock putem SmartSwtitcha.
Ne znam sad na pamet, ona opcija da u ukucas serijski broj i imei pa ti skida FW s kojim je mob došao iz tvornice.
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ako nisi nista prckao po recovery-ju i romu vrijedi ti garancija jos uvijek ako ju imas
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice