Samsung Galaxy S5 - rasprava

poruka: 2.636
|
čitano: 624.851
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Citao sam to vec , prob sam sa 2 yt tutorijala al traze me rootati uredaj 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

sve pokrenem i na kraju mi nis ne izbaci?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
77Michael777 kaže...

sve pokrenem i na kraju mi nis ne izbaci?

 ja sam normalno preko toga guide-a napravio, nakon što to instaliraš moraš otvoriti command prompt

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

tu mi staje

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

probaj umjesto 179:160 staviti 179,160 znači zarez umjesto dvotočke 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

eto nece i dalje 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Identična stvar mi se danas dogodila, samo se resetira sam i sve se poremetilo, stalno izbacuje neke greške... Zna tko o čemu se radi?
10 godina
neaktivan
offline
 
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Molim vas ima li itko vremena da mi proba napraviti adoptable storage? Resetirao sam ga komplet i dalje nece a stvarno bih volio adoptable storage.Hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Jel još nekome na kameri zvuk ko da je nekak prigušen, ne znam kak opisati, ugl. nečist, kako se čuje govor, tako se čuje šum onak u ritmu, kad nema govora, nema šuma.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2016.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

i dalje mi je to potrebno ,mozda bih ga najaradije sad rootao i stavio nesto drugo ali to mi je zadnja opcija.Probavao sam 4 dana zaredom i ne zeli napraviti adoptable storage.Volio bih sve komplet na memorijsku staviti.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Rutaj ga!

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Gubim garanciju a vrijedi mi jos

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Ja sam od prvog tjedna uporabe bez garancije.

Ako ti se i dogodi nesto, u pravilu je to stvar koju garancija ionako ne pokriva

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Pozdrav svima... Naime, imam problem vezan uz navedeni uređaj (Galaxy S5 G900F) te još nisam pronašao pravo riješenje niti znam što je glavni uzrok tom' problemu... Ovako, uređaj nije root-an. U njemu imam android verziju 5.0 Lollipop. Ali, problem je u stražnjoj kameri... Kada god' snimim video stražnjom kamerom, bila rezolucija VGA ili 4K, te kada ga gledam, preslušavam ima problem vezan uz zvuk! Kako on snima video sa dva stereo zvučna kanala (L, R), lijevi stereo kanal u toku play-a ispušta neki čudan zvuk, dosta šuuuumiiii... Dok je sa desnim sve u redu. Samo je problem u lijevom stereo kanalu... Left Stereo Channel - hissing!!! A kada snimam video sa prednjom kamerom ili kada samo snimam zvuk, toga problema nema, i lijevi i desni kanali su u redu, kako treba da se čuje... Samo je problem u stražnjoj kameri! Naime, i dalje se čuju okolni zvukovi dobor ali taj šuuum na lijevom' kanalu u toku slušanja malo, pomalo iritira kao tipa: "sššššssssšššsšsss...ssssssssššššsšsšss....ssssssss...." Skinuo sam i drugi program za snimanje, za kameru... I ista stvar! Zanima me, kako riješititi taj problem?! Dali je problem u Lollipop-u ili je greška u hardveru?! Molim pomoć! Evo: 

(Nije moj video, niti moj kanal.. Primjer od nekog, drugoga sa istim problemom)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Netko????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

pa zašto bi ti neko odgovorio kad ti je odgovor pred nosom

taj video od kojeg lika si postavio, isti taj lik napisao u komentarima da je odnio telefon na servis i da su mu tamo promjenili vjerovatno camera modul.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Hvala! :)

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Molim vas ako je ikako moguce komplet step by step tutorijal stavljanja novog roma 6.0 koji ima mogucnost adoptable storagea.Apeliram na to jer ne bih stvarno htio zbrickati telefon,nisam lijen nego nisam nasao bas ono step by step skini ovo prvo napravi ovo itd

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Ima li gdje u Hrvatskoj za kupiti ovaj mobitel ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

up

12 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

da napravim root ovako? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.8.2016 16:18 (Gamer21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
ludimata kaže...

Ja sam od prvog tjedna uporabe bez garancije.

Ako ti se i dogodi nesto, u pravilu je to stvar koju garancija ionako ne pokriva

 Molim te nemoj takve gluposti izvaljivati jer se radi i o tudjim uredjajima. Meni je bio 2 puta na servisu zbog greske uredjaja. Prvi puta straznji poklopac i poklopac utora za punjenje, drugi puta zapecen ekran i sam utor za punjenje. Drugi servis odradjen 2 tjedna prije isteka garancije. Uredjaj je sada kao nov novcat, ali da vecinom nece pokrivati garancija je opasna neubloza s kojom ne bi smio baratati na javnom forumu. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Pozdrav,brat mi ima s5 neo i uradio je hard reset medjutim sada prilikom paljenja trazi mu mail sa kojim je prije bio prijavljen ali zaboravio je koji je jer ga je pravio samo kako bi mogao skidati aplikacije na g.playa.
Postoji li nacin da se zaobidje nekako unos tog maila, radio sam wipe cache,hard reset jos jednom ali bezuspjesno. Pokusao sam skinuti novi softver sa sammobile ali opet isto sve
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
PaganiZonda130 kaže...

Ima li gdje u Hrvatskoj za kupiti ovaj mobitel ?

 njuškalo

next'24 kaže...
Pozdrav,brat mi ima s5 neo i uradio je hard reset medjutim sada prilikom paljenja trazi mu mail sa kojim je prije bio prijavljen ali zaboravio je koji je jer ga je pravio samo kako bi mogao skidati aplikacije na g.playa.
Postoji li nacin da se zaobidje nekako unos tog maila, radio sam wipe cache,hard reset jos jednom ali bezuspjesno. Pokusao sam skinuti novi softver sa sammobile ali opet isto sve

 probaj sa custom romom, mislim da se ovo ne može zaobić, ja sam isto napravo hard rest i mobitel bolje radi čini mi se ali naravno morao sam mail i sve upisati

Battlelog: Glavas_ZG
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
next'24 kaže...
Pozdrav,brat mi ima s5 neo i uradio je hard reset medjutim sada prilikom paljenja trazi mu mail sa kojim je prije bio prijavljen ali zaboravio je koji je jer ga je pravio samo kako bi mogao skidati aplikacije na g.playa.
Postoji li nacin da se zaobidje nekako unos tog maila, radio sam wipe cache,hard reset jos jednom ali bezuspjesno. Pokusao sam skinuti novi softver sa sammobile ali opet isto sve

 Dalje!?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Ne ide ni sa custom romom ni root-om,ne dozvoljava mi da bilo sta radim,prijavi mi svaki put gresku da je zakljucan kao razlog fail-a
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Niti stock rom, niti custom rom vam nece pomoci kod ovoga a pogotovo ne hard reset...

ja sam bas jucer uspio vratiti u zivot jedan S7 sa istim problemom

 

Evo rijesenja za S5

iPhone 6s Space Gray (Samsung u ❤️)
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Smijel li vas zamoliti za step by step tutorial stavljanja custom roma?Hvala

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Koji konkretno custom rom zelis flešati ?

iPhone 6s Space Gray (Samsung u ❤️)
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice