Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.075
|
čitano: 466.226
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Poštovani,
ovim putem prvenstveno Vam želimo zahvaliti na iskazanom povjerenju i kupnji preko eKupi.
Nažalost, zaprimili smo obavijest od Samsung dobavljača kako će isporuka svima koju su naručili Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 12GB/256GB bijela, mobitel biti nešto kasnije od prvotno navedenog datuma.
Isporuku možete očekivati u tjednu od 07.03.2022. do 11.03.2022.
Ovo je nažalost kašnjenje na razini cijele Republike Hrvatske. Ekupi će ih imati prvi i mobiteli će se slati isti dan, čim stignu do nas.
Ispričavamo se zbog nastale situacije na koju nismo mogli utjecati.
Ljubazno Vas molimo za još malo strpljenja i zahvaljujemo Vam na Vašem razumijevanju i strpljenju.
Za sve daljnje upite stojimo Vam na raspolaganju.
Srdačan pozdrav,

 

Milina....

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Znaci pocinju kasnjenja...

Moram priznati da je rok duzi nego sto sam ocekivao.

Ako ga dobiju 11.3. znaci da ga tek salju 14.3.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Buliman kaže...

Poštovani,
ovim putem prvenstveno Vam želimo zahvaliti na iskazanom povjerenju i kupnji preko eKupi.
Nažalost, zaprimili smo obavijest od Samsung dobavljača kako će isporuka svima koju su naručili Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 12GB/256GB bijela, mobitel biti nešto kasnije od prvotno navedenog datuma.
Isporuku možete očekivati u tjednu od 07.03.2022. do 11.03.2022.
Ovo je nažalost kašnjenje na razini cijele Republike Hrvatske. Ekupi će ih imati prvi i mobiteli će se slati isti dan, čim stignu do nas.
Ispričavamo se zbog nastale situacije na koju nismo mogli utjecati.
Ljubazno Vas molimo za još malo strpljenja i zahvaljujemo Vam na Vašem razumijevanju i strpljenju.
Za sve daljnje upite stojimo Vam na raspolaganju.
Srdačan pozdrav,

 

Milina....

 

Auchhh... Znamo li sto za S22+ ?

15 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Meni su jučer iz Svijeta Medija na moj upit koji je status s mojom narudžbom za S22 Ultra crni 512GB rekli "isporuku prema zadnjim informacijama očekujemo krajem sljedećeg tjedna", ali već vidim da bi se ovo moglo pretvoriti jako lako u clusterfuck pa ne bi se čudio ni da dođe tjedan ili dva kasnije od ovoga što mi je rečeno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

sada vidim da sam dobio email od media markt gdje pise da mi je mobitel stigao i spreman da ga preuzmem...sutra ujutro ode pa cemo vidjeti

rijec je o s22ultra 512gb

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Meni iz T-coma dolazi u četvrtak/petak (bar tako kaže Ivica B. iz službe za korisnike)

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Keano16 kaže...
Buliman kaže...

Poštovani,
ovim putem prvenstveno Vam želimo zahvaliti na iskazanom povjerenju i kupnji preko eKupi.
Nažalost, zaprimili smo obavijest od Samsung dobavljača kako će isporuka svima koju su naručili Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 12GB/256GB bijela, mobitel biti nešto kasnije od prvotno navedenog datuma.
Isporuku možete očekivati u tjednu od 07.03.2022. do 11.03.2022.
Ovo je nažalost kašnjenje na razini cijele Republike Hrvatske. Ekupi će ih imati prvi i mobiteli će se slati isti dan, čim stignu do nas.
Ispričavamo se zbog nastale situacije na koju nismo mogli utjecati.
Ljubazno Vas molimo za još malo strpljenja i zahvaljujemo Vam na Vašem razumijevanju i strpljenju.
Za sve daljnje upite stojimo Vam na raspolaganju.
Srdačan pozdrav,

 

Milina....

 

Auchhh... Znamo li sto za S22+ ?

 S22+ A1 uredno isporučuje. Kolega naručio S22+ i dobio u roku od dva dana.

12 godina
online
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Samo da ih osnovnoškolac ne presretne u dostavi 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
R36 kaže...
Keano16 kaže...
Buliman kaže...

Poštovani,
ovim putem prvenstveno Vam želimo zahvaliti na iskazanom povjerenju i kupnji preko eKupi.
Nažalost, zaprimili smo obavijest od Samsung dobavljača kako će isporuka svima koju su naručili Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 12GB/256GB bijela, mobitel biti nešto kasnije od prvotno navedenog datuma.
Isporuku možete očekivati u tjednu od 07.03.2022. do 11.03.2022.
Ovo je nažalost kašnjenje na razini cijele Republike Hrvatske. Ekupi će ih imati prvi i mobiteli će se slati isti dan, čim stignu do nas.
Ispričavamo se zbog nastale situacije na koju nismo mogli utjecati.
Ljubazno Vas molimo za još malo strpljenja i zahvaljujemo Vam na Vašem razumijevanju i strpljenju.
Za sve daljnje upite stojimo Vam na raspolaganju.
Srdačan pozdrav,

 

Milina....

 

Auchhh... Znamo li sto za S22+ ?

 S22+ A1 uredno isporučuje. Kolega naručio S22+ i dobio u roku od dva dana.

 

Vjerujem da ce uskoro krenuti i ostali. Operater je sigurno imao neku prednost u dobavi

2 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Jel itko dobio ikakav SMS o isporuci od Hrvatkog Telekoma. 

 

Prednarucio 17.2 S22 Ultru i dalje ne znam nis..

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
SadinSadin kaže...

Jel itko dobio ikakav SMS o isporuci od Hrvatkog Telekoma. 

 

Prednarucio 17.2 S22 Ultru i dalje ne znam nis..

prednaručio 14.02. S22 Ultru, ništa, pitao jučer putem chat-a, kažu nisu ih još dobili od distributera, pitao danas, danas kaže neka ženska da je greška u sustavu pa ne vidi moju narudžbu i da se javim krajem dana ili sutra???

10 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

https://www.xda-developers.com/samsung-galaxy-s22-exynos-performance-display-issues/

 

 

hmmm, možda mi preorder i nije bio najpametnija odluka

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
jaZey kaže...

https://www.xda-developers.com/samsung-galaxy-s22-exynos-performance-display-issues/

 

 

hmmm, možda mi preorder i nije bio najpametnija odluka

 nista novoga, na PC-u se vec godinama susrecemo sa problemima AMD grafickih, sada izgleda da ce tako biti i na mobitelima 

12 godina
online
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ja svog dobio danas. Paralelno uz ove vijesti hahah

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Mislim da ih mi ne bumo ni dobili, istu situaciju sam imao i ja..

I onda su mi kao rucno obradivali zahtjev..

 

A bumo vidili jel bude sta stizalo 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Buliman kaže...

Poštovani,
ovim putem prvenstveno Vam želimo zahvaliti na iskazanom povjerenju i kupnji preko eKupi.
Nažalost, zaprimili smo obavijest od Samsung dobavljača kako će isporuka svima koju su naručili Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 12GB/256GB bijela, mobitel biti nešto kasnije od prvotno navedenog datuma.
Isporuku možete očekivati u tjednu od 07.03.2022. do 11.03.2022.
Ovo je nažalost kašnjenje na razini cijele Republike Hrvatske. Ekupi će ih imati prvi i mobiteli će se slati isti dan, čim stignu do nas.
Ispričavamo se zbog nastale situacije na koju nismo mogli utjecati.
Ljubazno Vas molimo za još malo strpljenja i zahvaljujemo Vam na Vašem razumijevanju i strpljenju.
Za sve daljnje upite stojimo Vam na raspolaganju.
Srdačan pozdrav,

 

Milina....

 

Naravno da nije kašnjenje na razini cijele RH i neće ih Ekupi imati prvi, ja sam ga dobio jutros iz HTa. ;-)

Malo muljaju. Ali ekupi su mi uvijek do sad bili korektni.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.2.2022 18:33 (Bitanga).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ima netko sa prednarudžbom u HT-u? Jesu li već neki zaprimili uređaj - konkretno S22+? Kakve su prognoze za dostupnost...

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.2.2022 23:16 (tuna-1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Oni koji čekaju Ultru a prelaze sa novijih mobova tipa Note 10+ naviše, nemojte se prehypeati, praktički je isti mob. Napredak je u kameri, ali očekivao sam bolje. Viewfinder radi u 15fps, dok paralelno na ip 12 mini savršeno klizi, OneUI 4+ kao donosi privacy featuree, a dosad nisam ni na jednom mobitelu dobio toliko promptova za praćenje mojih podataka. Pričali jučer sa frendom bezveze o apple stalku za 1000 dolara i eto reklama za njega odasvud gdje postoje reklame, a ništa nije javio mob da snima. No ok, na to sam nažalost navikao. Vibracija se ne osjeti nimalo pri pozivu, toliko je slaba da je smiješno. Srećom imam Watch... Ekran je svakako napredak, nema tu diskusije, daje odličan perception of speed (koristio sam hrr amolede pa mi nije ovo sad neki WOW vanzemaljski experience), ali kvalitetom prikaza isti. Rotacija i dalje ne radi kako spada kao i na svakom Androidu, a dizajn je korak unatrag od notea 10+. Memory config i ram isti kao i na starom mobu (ali možeš uzeti sa manje ). Dvije niche stvari koje me smeta što su maknuli je sd slot (sad imam 64gb koje si mogu ugraditi u rektum) i meni dosta koristan onaj 3d ToF senzor. Na gradilištu izmjeriti okvirne udaljenosti, površine ploha i presjeka je bilo na dodir gumba. Danas sam ostao paf kad vidim da to ne radi. Jebote ULTRA mobitel kojem se miču featureset kroz godine...

 

 

Ne znam, nakon dana korištenja imam dojam da sam napravio upgrade od 1000kn u nekim segmentima, striktan downgrade po nekim, a ne preskočio 3 generacije Ultra mobitela. Sigurno će biti trenutaka kad ću ga izvaditi i reći vidi ovaj zoom i bit će mi drago, sigurno je super peace of mind imati 4-5 godina podrške, ali osim što nije neki wow napredak, još je korak unatrag po vjerojatno mnogima nebitnim stvarima. Mobitel koji je dizajniran da ima sve, nema. Bar nemam na svojem onih sranja sa ekranom i štekanjem... Count me disappointed

Moj PC  
6 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
maks0806 kaže...

Oni koji čekaju Ultru a prelaze sa novijih mobova tipa Note 10+ naviše, nemojte se prehypeati, praktički je isti mob. Napredak je u kameri, ali očekivao sam bolje. Viewfinder radi u 15fps, dok paralelno na ip 12 mini savršeno klizi, OneUI 4+ kao donosi privacy featuree, a dosad nisam ni na jednom mobitelu dobio toliko promptova za praćenje mojih podataka. Pričali jučer sa frendom bezveze o apple stalku za 1000 dolara i eto reklama za njega odasvud gdje postoje reklame, a ništa nije javio mob da snima. No ok, na to sam nažalost navikao. Vibracija se ne osjeti nimalo pri pozivu, toliko je slaba da je smiješno. Srećom imam Watch... Ekran je svakako napredak, nema tu diskusije, daje odličan perception of speed (koristio sam hrr amolede pa mi nije ovo sad neki WOW vanzemaljski experience), ali kvalitetom prikaza isti. Rotacija i dalje ne radi kako spada kao i na svakom Androidu, a dizajn je korak unatrag od notea 10+. Memory config i ram isti kao i na starom mobu (ali možeš uzeti sa manje ). Dvije niche stvari koje me smeta što su maknuli je sd slot (sad imam 64gb koje si mogu ugraditi u rektum) i meni dosta koristan onaj 3d ToF senzor. Na gradilištu izmjeriti okvirne udaljenosti, površine ploha i presjeka je bilo na dodir gumba. Danas sam ostao paf kad vidim da to ne radi. Jebote ULTRA mobitel kojem se miču featureset kroz godine...

 

 

Ne znam, nakon dana korištenja imam dojam da sam napravio upgrade od 1000kn u nekim segmentima, striktan downgrade po nekim, a ne preskočio 3 generacije Ultra mobitela. Sigurno će biti trenutaka kad ću ga izvaditi i reći vidi ovaj zoom i bit će mi drago, sigurno je super peace of mind imati 4-5 godina podrške, ali osim što nije neki wow napredak, još je korak unatrag po vjerojatno mnogima nebitnim stvarima. Mobitel koji je dizajniran da ima sve, nema. Bar nemam na svojem onih sranja sa ekranom i štekanjem... Count me disappointed

 

Ja sam prešao sa S10+ na S22 Ultra i nisam isto ništa posebno impresioniran. Vjerujem da je prelaz sa novijeg Notea još manja razlika.

No nakon 3 godine došlo je vrijeme za upgrade i najviše sam upgradeao zbog 120Hz ekrana koji S10+ nije imao, a klinac će naslijediti S10+.

 

BTW, vibracije su mi drastično jače nego na S10+, ali ionako ih ne koristim.

 

U S10+ sam imao i DualSim koji nikad nisam koristio, ni SD karticu nisam nikad stavio tak da me to ne muči. Imao sam i ranije noteove i nikad nisam ni stylus koristio. Evo od jučer do danas ga nisam izvadio ni da ga probam.

Mislio sam da će se mob moći koristiti bez maskice pošto više nema retardiranu staklenu pozadinu, ali ne, podjednako je sklizak i nezgodan za držanje u ruci bez neke maskice, a na stolu stalno leži na kameri.

 

Neku drugu posebnu razliku ne vidim u odnosu na S10+, pogotovo što je i on nedavno dobio update na zadnji android i OneUI. No sve je nekako fluidnije i brže zbog 120Hz. Ali i dalje to nije smooth iskustvo kao iOS.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
online
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Nisam imao S10+ a eto vidim da se i recenzenti žale na vibraciju. 

Meni je S-Pen veliki faktor i osjetno je bolji, i znam da su moji prigovori niche jer npr ovaj ToF 3d senzor nitko ne spominje, a dobro mi dođe bar jednom tjedno, ali opet gorkast mi je okus u ustima kada se oduzimaju featurei iz generacije u generaciju 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Je li netko dobio kakvu potvrdu o slanju od Santa Domenice ?

Mobitel prednarucen 13.2. zvao sam par dana kasnije i receno je da se danas salju i da ce doci obavjest putem maila i naravno da nema nista...

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
maks0806 kaže...

Nisam imao S10+ a eto vidim da se i recenzenti žale na vibraciju. 

Meni je S-Pen veliki faktor i osjetno je bolji, i znam da su moji prigovori niche jer npr ovaj ToF 3d senzor nitko ne spominje, a dobro mi dođe bar jednom tjedno, ali opet gorkast mi je okus u ustima kada se oduzimaju featurei iz generacije u generaciju 

 

A gle, nekad se mora nešto maknuti jer se vremena mijenjaju, a i oni rade istraživanja koliko tko što koristi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

I ja sam naručio 13.02. u SD i meni su rekli da od 25.02. slijedi obavijest na email o računu, no i napomenu da će dostava krenuti navjerojatnije u ožujku ... uglavnom do danas ništa, tako da će slijedeći tjedan biti zanimljiv u išćekivanju 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Ja svoj prednarucio 09.02 preko SD....Rekli su mi neki dan da od 25.02 idu isporuke....medutim danas mi nitko nista nije javio..

Jos uvijek stoji poruka "Vaša narudžba je uspješno zaprimljena i trenutno je u procesu provjere i odobravanja sa strane naših agenata.
Nakon što provjera bude izvršena, poslati ćemo Vam potvrdu narudžbe sa pripadajućim računom, te u tom trenutku dolazi do sklapanja kupoprodajnog ugovora na daljinu."

Dali je netko mozda dobio uredaj od njih?

Hvala
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.2.2022 17:35 (kloby0903).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ja sam ih zvao, kazu da telefoni jos nisu dosli kod njih, ocekuju ih tijekom vikenda ili pocetkom tjedna isto tako i dostava ocekuje se od srijede nadalje.

Kazu da ce preko maila doci obavjest tj racun za uredjaj i tracking od dostavljaca.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Koji model/boja?!

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

S22 U, 512gb, crna.

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Jel ima netko da je dobio s22 Ultra i da ima problema s uređajem. Vidim na netu dosta se ljudi javlja sa exynos verzijom da osim problema sa ekranom imaju i sa lagom cijelog uređaja, ali i brzim pražnjenjem baterije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
danny_2 kaže...

Jel ima netko da je dobio s22 Ultra i da ima problema s uređajem. Vidim na netu dosta se ljudi javlja sa exynos verzijom da osim problema sa ekranom imaju i sa lagom cijelog uređaja, ali i brzim pražnjenjem baterije.

 

Nemam takve probleme.

No dogodilo mi se dva puta da skrolam u browseru i odjednom se zacrni ekran, pa kad nastavim skrolat dalje onda se opet pojavi :-)

 

EDIT: Sad sam našao, ima točno taj primjer na youtubeu:

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2022 22:26 (Bitanga).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Bitanga kaže...

 

Nemam takve probleme.

No dogodilo mi se dva puta da skrolam u browseru i odjednom se zacrni ekran, pa kad nastavim skrolat dalje onda se opet pojavi :-)

 

 Hvala, a kakva ti je baterija? Koliko traje?

 

Razumijem da mobiteli izađu i imaju neke bugove i slicno, ali strasno sta samsung sebi dozvoljava. Pogotovo s tim exynosom. Nadam se da ce ispraviti to, a pogotovo se nadam da

se moze ispraviti obicnim softwerskim updateima.  

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice