Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.075
|
čitano: 466.227
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Ovo se i meni desava na chromu, ali na staroj S8-ici, tak da je ocito problem u zadnjem chrome updateu, valjda ce rijesit uskoro to.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
danny_2 kaže...

 Hvala, a kakva ti je baterija? Koliko traje?

 

Razumijem da mobiteli izađu i imaju neke bugove i slicno, ali strasno sta samsung sebi dozvoljava. Pogotovo s tim exynosom. Nadam se da ce ispraviti to, a pogotovo se nadam da

se moze ispraviti obicnim softwerskim updateima.  

 

Bio je update, sinoć sam ga instalirao, rekli su u onom youtube videu da popravlja te neke probleme.

No nije mi mob sam javio nego sam morao ručno checkirati.

 

Za bateriju ti ne mogu reći jer ne visim previše po mobu pošto imam i tablete. S10+ mi je bio na kraju dana na 65% (15h cca), a ovaj mi je nakon 24h (i jednog updatea OSa) na 72% no nisam ga skoro ni koristio.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 11:19 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
danny_2 kaže...

Jel ima netko da je dobio s22 Ultra i da ima problema s uređajem. Vidim na netu dosta se ljudi javlja sa exynos verzijom da osim problema sa ekranom imaju i sa lagom cijelog uređaja, ali i brzim pražnjenjem baterije.

 nikakvih problema, sve super radi..

baterija isto dosta bvolja nego sto sam ocekivao

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Bitanga kaže... 

Bio je update, sinoć sam ga instalirao, rekli su u onom youtube videu da popravlja te neke probleme.

No nije mi mob sam javio nego sam morao ručno checkirati.

 

Za bateriju ti ne mogu reći jer ne visim previše po mobu pošto imam i tablete. S10+ mi je bio na kraju dana na 65% (15h cca), a ovaj mi je nakon 24h (i jednog updatea OSa) na 72% no nisam ga skoro ni koristio.

 

Mortiis kaže...

 nikakvih problema, sve super radi..

baterija isto dosta bvolja nego sto sam ocekivao

 Hvala na odgovorima, narucen je pa cemo vidjeti. Recenzije pokazuju da je kamera dobra, jeste imali mozda problema sa shuter lagom u nocnom slikanju, pa cak i slikanju po danu ako se slika osoba u pokretu. Kazu da osobe ili djelovi budu budu malo blurry??

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
danny_2 kaže...

 Hvala na odgovorima, narucen je pa cemo vidjeti. Recenzije pokazuju da je kamera dobra, jeste imali mozda problema sa shuter lagom u nocnom slikanju, pa cak i slikanju po danu ako se slika osoba u pokretu. Kazu da osobe ili djelovi budu budu malo blurry??

 

Nisam još nijednu fotku opalio, nije mi trebalo. Ali sam skinuo Expert RAW camera app sa galaxy storea, neka se nađe. 

Ali sviđa mi se 10x optički zoom.

 

Siguran sam da će sve probleme ispraviti vrlo brzo, ipak im je to flagship.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
online
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Meni je baterija bila na 19% 2:30h SoT. Jedan dan i 5h korištenja

Prije toga 3:30 jedan dan. Stalno sam na 5g doduše. Nije nešto, idem baš update nabaciti

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

S obzirom da nas već dosta ima S22 Ultra, zanima me tko je (ako je) stavljao screen protectore i koje?

Ja sam još uvijek u potrazi, trenutno se dvoumim između Samsung original folije (199kn) i Spigen NeoFlexa (149kn).... 

Od stakla sam odustao jer ne odgovara sa dosta maskica.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
lars82 kaže...

S obzirom da nas već dosta ima S22 Ultra, zanima me tko je (ako je) stavljao screen protectore i koje?

Ja sam još uvijek u potrazi, trenutno se dvoumim između Samsung original folije (199kn) i Spigen NeoFlexa (149kn).... 

Od stakla sam odustao jer ne odgovara sa dosta maskica.

Nema ništa već predinstalirano od folije?

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
love2ml86 kaže...
lars82 kaže...

S obzirom da nas već dosta ima S22 Ultra, zanima me tko je (ako je) stavljao screen protectore i koje?

Ja sam još uvijek u potrazi, trenutno se dvoumim između Samsung original folije (199kn) i Spigen NeoFlexa (149kn).... 

Od stakla sam odustao jer ne odgovara sa dosta maskica.

Nema ništa već predinstalirano od folije?

 

Nema, dolazi bez folije.

16 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ja ne stavljam ništa na ekrane, ne podnosim imati nešto preko ekrana da mi narušava sliku i feeling pod prstima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
maks0806 kaže...

Meni je baterija bila na 19% 2:30h SoT. Jedan dan i 5h korištenja

Prije toga 3:30 jedan dan. Stalno sam na 5g doduše. Nije nešto, idem baš update nabaciti

 4h 58min SOT za sada, baterija na 41%

12 godina
online
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ma meni nešto ne valja. 50% baterije, 2 i 15min sot. Spojen sam na 5g i Galaxy gear 3. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Lonely Boy kaže...

Pozdrav,

Bio sam prije 3 dana u SD upitao za dolazak S22 Pink uzeo ženi u prednarudžbi
prije 10tak dana rekli mi da računam da će doći do 20.03.

 Al to nije ni čudo, jer te divlje boje kasnije dolaze.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
maks0806 kaže...

Ma meni nešto ne valja. 50% baterije, 2 i 15min sot. Spojen sam na 5g i Galaxy gear 3. 

5g je prvo sto sam na mobitelu iskljucio

ne kuzim zasto bi mi to trebalo na mobitelu...

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Mortiis kaže...
maks0806 kaže...

Ma meni nešto ne valja. 50% baterije, 2 i 15min sot. Spojen sam na 5g i Galaxy gear 3. 

5g je prvo sto sam na mobitelu iskljucio

ne kuzim zasto bi mi to trebalo na mobitelu...

 

Istina, ja ga nemam ni podržano u poslovnoj nekoj tarifi. Uopće mi ne treba, niti 4g ni 5g.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
online
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Istina, gasim. 19min SoT, 87% baterije. Na razini 3g starog Notea 10+...

Zgodno mi je imati kao opciju kada sam na terenu i hoću skinuti nešto veliko nabrzinu. Za ostalo nema potrebe

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2022 13:39 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Evo mob dobio pred 3 dana. Samo pohvale za sad. Ne grije se ne blesira itd. Kamera top. Prije sam imao S20 +.

Danas skinut u 6.30 sa ponjača. Sad je 15.05. Obavljena 22 kraća razgovora. Pregladavani mailovi. NA internetu vijesti  umjereno itd.

Stanje baterije 57 %.Inače naručio preko T coma Web shop u prednarudžbi. Dobio ga 25.02. u crnoj boji 256 Gb.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Jel prešao netko sa S21U? Kakvi su dojmovi?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
mikros kaže...

Evo mob dobio pred 3 dana. Samo pohvale za sad. Ne grije se ne blesira itd. Kamera top. Prije sam imao S20 +.

Danas skinut u 6.30 sa ponjača. Sad je 15.05. Obavljena 22 kraća razgovora. Pregladavani mailovi. NA internetu vijesti  umjereno itd.

Stanje baterije 57 %.Inače naručio preko T coma Web shop u prednarudžbi. Dobio ga 25.02. u crnoj boji 256 Gb.

 

Koji mob?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Za one koji cekaju uredaje iz SD-a.... zvao sam ih danas.....rekli su mi da uređaji nisu jos stigli i da su u dolasku ...kada dodju isporuke vrše po redoslijedu izvršavanja prednarudžbi..

Tako da jos smo na cekanju 😏
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

S22 ultra 256 gb

12 godina
online
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

44% 5h SoT dan i pol korištenja. Puno bolje, čini se da je 5g crpio masu

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Da li je itko saznao sta od eKupi vezano za s22+?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Sancta Domenica - rekli mi da S22 regular stizu ipak tek sredinom ovog mjeseca... Znaci stignem cancelat order kad se ohladim.

Kill or be killed!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Hrvatski telekom S22+ preorderi, ima kakav info?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Ista stvar i za s22+ .... evo odgovora od SD-e

Isporuka za Mobitel Samsung Galaxy S22+ 5G 8GB/256GB DS fantomsko crni SM-S906 očekuje se od 20. ožujka.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Jeftinije ti je do tada kupiti zapakirani na njuskalu
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Nabijem ja njih znaš na šta!

10.02. sam naručio S22 običan i još ga nisam dobio. 

Pisao sam i u više navrata i uvijek su isto odgovarali, da ide po redu narudžbi, itd. 
Onda sam ih jedan dan zvao malo "bezobrazno" u stilu pa niste prodali 100.000 komada. 
I čovjek mi kaže da se strpim, da ću ga dobiti ovaj ili drugi tjedan i da od 20.03. kao dobivaju veće količine. 

Još sam ih molio, recite mi, ako neće doći još 2-3 tjedna recite mi, kupiti ću Z Flip, iPhone 13 ili nešto uz nadoplatu. 
Uglavnom, mogli su odmah staviti isporuka od 20.03. a ne od 25.02.

 

Pozdrav!

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Dobio maloprije potvrdu od SD i dostave. S22 regular 256gb stiže sutra. Iako mi nekidan rekli tek za 2-3 tjedna.

Od nervoze i čekanja sam naručio i S22 Graphite sa Samsungove stranice. Pa koji mi bude ljepsi taj si ostavljam.
Ne mogu ne komentirati cijene dodatne opreme u SD. 500kn za wireless punjac bez adaptera a u AT dućanima, 40ak EUR sa adapterom. Kožna maska također. 10eur razlike na službenoj Samsung stranici...
Kill or be killed!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
janiq kaže...
Dobio maloprije potvrdu od SD i dostave. S22 regular 256gb stiže sutra. Iako mi nekidan rekli tek za 2-3 tjedna.

Od nervoze i čekanja sam naručio i S22 Graphite sa Samsungove stranice. Pa koji mi bude ljepsi taj si ostavljam.
Ne mogu ne komentirati cijene dodatne opreme u SD. 500kn za wireless punjac bez adaptera a u AT dućanima, 40ak EUR sa adapterom. Kožna maska također. 10eur razlike na službenoj Samsung stranici...

Dobio si i sluške na poklon (preko members aplikacije) za preorder?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice