Antec 1200 modding

poruka: 294
|
čitano: 72.639
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Antec 1200 modding

fkn awsome dude.

Živo me zanima kak će ispasti jer sam ponosan vlasnik tog kučišta.

Ova tema će se definitivno pratiti. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Antec 1200 modding

Ja i dalje mislim da ti je ovo crno bijela tema pogreška.

probaj sa crno ljubičastom, bar tih uv neonki imaš na bacanje x)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
fear619 kaže...

fkn awsome dude.

Živo me zanima kak će ispasti jer sam ponosan vlasnik tog kučišta.

Ova tema će se definitivno pratiti. {#}

hvala hvala i mene zanima sada sam maloprije došao sa sprejevima doma tako da se sada ipak bacam na posao :D

rooswelt1991 kaže...

Ja i dalje mislim da ti je ovo crno bijela tema pogreška.

probaj sa crno ljubičastom, bar tih uv neonki imaš na bacanje x)

a jbg ak mi se nebude svidjelo budem jednom opet rastavio i opet ofarbao...

 

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 19:00 (timmyzg).
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

evo bio sam izrezao šablonu, i išao sprejat sad kao prije spavanja tak da ujutro bude gotovo i naravno sam sve shebo -.-

imate na 2 i 3 slici tragove jer sam morao sa nitrom maknut tu POGREŠKU, ali budem sutra sve ventove, plstike i tu stranicu ofarbao...

1 1
2 2
3 3
Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 23:07 (timmyzg).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Antec 1200 modding

Evo jedan prijedlog{#},probaj ovaj natpis republic of gamers staviti negdje po želji na stranicu,a oko natpisa možeš ispisati imena(da su svi istog fonta(npr ovako nešto) i bijele boje) jezgi procesora(meni imena brutalno zvuće,ali možeš uzeti i nešto drugo,npr imena igrica...) Evo par imena:Kentsfield, Yorkfield, Conroe, Wolfdale, Clarkdale, Bloomfield, Lynnfield...

umjesto ovih bijelih linija zamisli imena,a kosinu linija(imena) odabereš po želji umjesto ovih bijelih linija zamisli imena,a kosinu linija(imena) odabereš po želji
 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 23:18 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
1BIT kaže...

Evo jedan prijedlog{#},probaj ovaj natpis republic of gamers staviti negdje po želji na stranicu,a oko natpisa možeš ispisati imena(da su svi istog fonta(npr ovako nešto) i bijele boje) jezgi procesora(meni imena brutalno zvuće,ali možeš uzeti i nešto drugo,npr imena igrica...) Evo par imena:Kentsfield, Yorkfield, Conroe, Wolfdale, Clarkdale, Bloomfield, Lynnfield...

 

hvala :) ali onakav font nebih radio zato što bi se jako mučio da sve to izrežem da ne odpadne jer radim šablonu pa bi ipak radio samo sa stencil fontom :)

e nisam vidio ovaj crtež :) a tak si ti mislio hmm nez ak bi to radio onda bih bolje dao izradit naljepnice jer mi je pre puno posla rezat slova i onda sprejat jedno po jedno :/

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 23:21 (timmyzg).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
timmyzg kaže...

evo bio sam izrezao šablonu, i išao sprejat sad kao prije spavanja tak da ujutro bude gotovo i naravno sam sve shebo -.-

imate na 2 i 3 slici tragove jer sam morao sa nitrom maknut tu POGREŠKU, ali budem sutra sve ventove, plstike i tu stranicu ofarbao...

isuse kako će ovo dobro bit , bas si lijepo izrezao. EDIT: sta mislis da li bi mi sprej ostao na staklu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 23:39 (athlon64).
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

imam ti samo nešta za reć jer sam bio toliko glup pa se nisam prije sjetio.... slobodno sprejaj budem i ja :D posprejaš i ako ti ne ispadne dobro uzmeš dvije krpe na jednu malo nitra staviš i onda utrljaš (napraviš jedan krug) i brzo obrišeš suhom krpom i onda dok se posuši ponovo si ljepše posprejaš...

 

jednom sam napravio jednu pogrešku i opet sam isto napravio jer sam se žurio.... pokrijte cijeli stranicu jer će letit svugdje bijele točkice i položite stranicu na pod (znači ne naslonit negdje) onda iz daleka jedan put ulijevo i onda isto izdaleka udesno i tak par puta sve dok se sve ne pokrije i pazite da ne bude predebel sloj da se ne razljeva :)

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

danas je vrijeme opet odlično kišovito i vjetrovito tako da ništa od danas jedino ako se razvedri...ako je netko prije pokušavao sprejati kejs po vjetru i dok je vlažno kao ja znat će da se ne isplati jer se neće dobro boja primit...

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

i opet sam nasamario samog sebe i ipak sam danas usprkos jakom vjetru išao sprejat što me i zahebalo.... što ćete vidjeti dalje u textu zašto...

 

prvo su na red došli ventovi koje sam ofarbao i super su ispali (slika 1)

 

onda sam se odlučio posprejati gornju plastiku. znači ljepo počnem i skoro sam gotov i naprijed malo još posprejam i vidim jednu mušicu leti oko mene i leti i leti i sleti meni na friško posprejan PREDNJI dio, ja ju maknu kad ono ostala OGROMNA rupa zbog mojih prstiju....toliko sam bio živčan da sam tu plastiku jednostavno šutnuo nogom :) počeo sam sprejat preko toga što više boje da se ne vidi pa je ostao debeli sloj, i onda mi je počelo sve curiti dole pa sam odustao od toga i krenuo dalje....

 

onda sam išao sprejati prednju plastiku i usred sprejanja mi je nestalo spreja tako da sam opet poživčanio...

slika 1 slika 1
još je sve dobro još je sve dobro
još uvijek još uvijek
i tada isto i tada isto
kao i tu... kao i tu...
i tu. i tu.
tu je već lošije tu je već lošije
puno lošije puno lošije
ovdje je dobro ovdje je dobro
e al tu više nema spreja e al tu više nema spreja
Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2011 19:02 (timmyzg).
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

i have a feeling this is gonno look soo damn goood , moga bi i ja sebi bojat krilca ventova xd , dobro izgleda  , btw ti si iz zg-a ako se ne varam?

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

...e al pošto je moj stari BOOOG i da mu se pomoć makar je operirao ruku prije par dana i jedva ju miće :DD

 

Slika br. 1- Uzimam Nitro i mićem friško posprejanu boju...

Slika br. 2- Vidite nitro koji sam koristio (jako pouzdan nitro, moj oslonac za sve probleme)

Slika br. 3- Prednja plastika nakon šopinga ofarbana do kraja :)

Slika br. 4- Isto kao kod Slike br. 3

Slika br. 5- Hellyeah popraljeno je uz pomoć mog starog koji je to jako lijepo pošmirglao mokrim šmirgl papirom :) link

Slika br. 6- Ofarban Antec ''big boy'' vent (stavio sam selotej pa ga budem maknuo neće sve biti bijelo :))

Slika br. 7- Isto kao Slika br. 3 i Slika br. 4

 

Slika br. 1 Slika br. 1
Slika br. 2 Slika br. 2
Slika br. 3 Slika br. 3
Slika br. 4 Slika br. 4
Slika br. 5 Slika br. 5
Slika br. 6 Slika br. 6
Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
athlon64 kaže...

i have a feeling this is gonno look soo damn goood , moga bi i ja sebi bojat krilca ventova xd , dobro izgleda  , btw ti si iz zg-a ako se ne varam?

ne varaš se :)

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

evo ventovi gotovi :D (samo ja uspijem vent slikat dok je u pogonu kao da je na mjestu xD)

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2011 22:47 (timmyzg).
Moj PC  
26 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
timmyzg kaže...

evo ventovi gotovi :D (samo ja uspijem vent slikat dok je u pogonu kao da je na mjestu xD)

AWSOME

13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
athlon64 kaže...
timmyzg kaže...

evo ventovi gotovi :D (samo ja uspijem vent slikat dok je u pogonu kao da je na mjestu xD)

AWSOME

aj hvala bogu pa nisam jedini koji komentira, hvala jer bi se inače osjećao kao idiot :D

 

EDIT:evo par slika sam da budete ''uzbuđeni'' xD

 

sastavio sam kejs slike za 10 min :D i da evo vam dole jedno glasanje :)

 

Pitanje glasi: dali da ofarbam hdd cage-ove u bijelo

6 da
27 ne
Slika 1 Slika 1
Slika 2 Slika 2
Slika 4 (bez brige ovo što je malo prešlo preko ću sa nitrom maknut :) ) Slika 4 (bez brige ovo što je malo prešlo preko ću sa nitrom maknut :) )
Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2011 23:00 (timmyzg).
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

hvala vam na glasanju, nisam ni mislio sprejat te cageove u bijelo :D

još jedno glasanje:

 

dal da izrežem rupu da mogu okrenut napajanje naopačke?

41 da
4 ne
Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

znaci susjed sve si zavrsio bravo svaka cast,moramo moju lian li ljubimicu srediti :D

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Antec 1200 modding

jako si dobro to izveo {#}

ovako obojano bijelo kuciste s bijelim ventovima me podsjeca na NZXT Phantom (white)

Ako sam ti pomagao na bilo koji nacin slobodno stisnes Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
maxlac kaže...

znaci susjed sve si zavrsio bravo svaka cast,moramo moju lian li ljubimicu srediti :D

 

hahah dok ja skužim ko je to xD ma naravno naravno :D

Brega55 kaže...

jako si dobro to izveo {#}

ovako obojano bijelo kuciste s bijelim ventovima me podsjeca na NZXT Phantom (white)

hahahah u jednom trenutku kada sam ga sprejao sam se i ja tog sjetio xD

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
13 godina
offline
Antec 1200 modding

Odlicno, keep up the good work {#}

http://hwbot.org/community/user/intelaati?tab=profile
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Antec 1200 modding

Ljepo, ljepo. {#}

Samo pitanje jedno jel sve farbaš sprejem baš za plastiku?

Sticky teme nisu tu bezveze, tu su da vam pomognu. :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Antec 1200 modding

Osobno, nikad nebi imao dijelove (ili nedaj bože cijelo) bijeloga na kućištu.

A ventove također (osim ako su tvornički takvi).

 

Mene samo zanma kako si skinuo rotor ventova sa osovine?

 

Samo me to zanima..

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
Intel&ATI kaže...

Odlicno, keep up the good work {#}

hvala puno :D znam da je malo kasno ali sad upravo sam završio sa sprejanjem preostalih ventova :Đ

leobugi kaže...

Ljepo, ljepo. {#}

Samo pitanje jedno jel sve farbaš sprejem baš za plastiku?

hvala :)

ne kupio sam neke sprejeve u chromosu jedan košta 23,99 (basic quality spray paint)

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
Don Kihoty kaže...

Osobno, nikad nebi imao dijelove (ili nedaj bože cijelo) bijeloga na kućištu.

A ventove također (osim ako su tvornički takvi).

 

Mene samo zanma kako si skinuo rotor ventova sa osovine?

 

Samo me to zanima..

zašto ?

 

pa valjda je skinuo naljepnicu venta sa donje strane , skinuo onu zastitu i izvukao krilca

13 godina
offline
Antec 1200 modding

Lijepo izgleda,svaka cast.

And Justice For All.... FUCK YEAH!!!
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
Don Kihoty kaže...

Osobno, nikad nebi imao dijelove (ili nedaj bože cijelo) bijeloga na kućištu.

A ventove također (osim ako su tvornički takvi).

 

Mene samo zanma kako si skinuo rotor ventova sa osovine?

 

Samo me to zanima..

http://www.bug.hr/forum/topic/predstavljanje/slike-vaseg-hardwera-pitanja--odgovori/62866.aspx?jumpto=1890290&sort=asc&view=flat&page=7

evo tu imaš bio sam objasnio nekom useru :)

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
Haf932 kaže...

Lijepo izgleda,svaka cast.

hvala :D

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

evo novih slika :D (nisam mogao ranije nije imala cijela sjevero-istočna hrvatska internet xD)

sad još samo da mi bude gotova stranica i treba izrezat rupu za napajanje i to je to :D

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2011 16:12 (timmyzg).
Moj PC  
27 0 hvala 6
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

sad mi je još samo preostalo otiči po staklo koje je gotovo danas u 17:00

posprejat onaj REPUBLIC OF GAMERS logo

i izrezat rupu ispod napajanja :)

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice