LG Optimus 4X

poruka: 1.296
|
čitano: 265.418
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus 4X".
14 godina
offline
LG Optimus 4X

khm...ali treba i imat na umu da je prije 4.0.3 update kamera (za vrijeme snimanja) imala problema sa autofokusom i lošiju sliku.

(s obzirom na vrijeme kad su snimljeni/uploadani materijali na jubito)

 

iz prve ruke pišem da je sa updateom situacija drastično popravljena,IMHO, o4x sad čak i pošteno snima.

a vjerojatno bude skorašnji JB update i još dodatno popravio stvari.

 

što se tiče mobitela , da bi reč rekel za tu lovu.

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.1.2013 22:01 (vrx).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
LG Optimus 4X

Ako je bitno/važno LG 4X ima Sony IMX111 CMOS senzor. (Ako se ne varam u većini mobitela se nalaze Sony senzori).

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
Eyekool kaže...

Ako je bitno/važno LG 4X ima Sony IMX111 CMOS senzor. (Ako se ne varam u većini mobitela se nalaze Sony senzori).

{#}

 

A ako kupuješ mob. samo zbog kamere onda kupi nokiu.

11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Možda imam jedan problemčić sa svojim Optimusom 4X.

Imam praksu prije spavanja staviti mob na punjač. Ono što me buni je to, da ujutro kada skinem mob s punjača, on nikada nije na 100%. Većinom je na 94-96%.

Da li netko zna u ćemu je problem?

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
Zero Cool ZG kaže...

Možda imam jedan problemčić sa svojim Optimusom 4X.

Imam praksu prije spavanja staviti mob na punjač. Ono što me buni je to, da ujutro kada skinem mob s punjača, on nikada nije na 100%. Većinom je na 94-96%.

Da li netko zna u ćemu je problem?

 

Očito nešto nije uredu!

Usput probaj ovo

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2013 19:48 (kingrz).
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
kingrz kaže...
Zero Cool ZG kaže...

Možda imam jedan problemčić sa svojim Optimusom 4X.

Imam praksu prije spavanja staviti mob na punjač. Ono što me buni je to, da ujutro kada skinem mob s punjača, on nikada nije na 100%. Većinom je na 94-96%.

Da li netko zna u ćemu je problem?

 

Očito nešto nije uredu!

Usput probaj ovo

 

Znači ako ga puniš preko noči morao bi biti na 100%?

 

Čitao sam nešto o tome da kada se mob napuni do 100% da se automatski blokira izvor i mob živi na bateriji do nekih 90-95%, pa se opet počinje puniti. 

Meni se problem javlja kada ga punim cca 6 sati.

14 godina
online
Re: LG Optimus 4X
Zero Cool ZG kaže...

Znači ako ga puniš preko noči morao bi biti na 100%?

 

Čitao sam nešto o tome da kada se mob napuni do 100% da se automatski blokira izvor i mob živi na bateriji do nekih 90-95%, pa se opet počinje puniti. 

Meni se problem javlja kada ga punim cca 6 sati.

Da, morala bi biti na 100%, ja kad punim svoj LG 4X HD najčešće ga stavljam u 10 navečer i skidam ga s punjača kada se dižem na posao oko 5:15 ujutro i uvijek mi pokazuje bateriju na 100%. Tako da bi svakako tvoja baterija morala biti na 100% ujutro, jedino ako imaš nešto instalirano što ti ždere bateriju. Isto tako je dobro s vremena na vrijeme ugasit i upalit mob.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 17:13 (MasterOfDisaster).
14 godina
offline
LG Optimus 4X

malo i "lijepih vijesti" za vlasnike O4X ,jest da vrijedi za Aziju ,but non the less...

 

http://www.gsminsider.com/2013/02/sony-xperia-v-is-best-selling-in-asia.html

 

{#}

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2013 17:41 (vrx).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus 4X

imam novi odgovor od LG,ak ništa bar odgovore svaki put na mail{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: LG Optimus 4X
skrba kaže...

imam novi odgovor od LG,ak ništa bar odgovore svaki put na mail{#}

A šta reći, nego odlično. Samo još da stigne taj JB kao update {#}

15 godina
offline
LG Optimus 4X

Pozdrav svima korisnicima LG-a,imam par pitanja jer bi u skorasnje vrijeme postao vlasnik doticnog.
Kakav je LG sa jamstvom,jel Optimus ima SDS sindrom kao S3 ili Note2 i jel pouzdan ?

Jel one sve mane sto navode u recenzijama postoje kao losa kamera,nema toliko opcija kamera,slab i dosta los zvuk za flagship tokom razgovora,los LG-ijev softver itd. ?
Do koliko prima microSD kartice,32 ili 64 jer nalazim drugacije podatke na sajtovima ?

 

Jel oke cijena za 2 mjeseca star Optimus 4X 2.000 kuna sa 22-mjesecnom garancijom i svime pripadajucim ?
Jel trebam paziti na nesto posebno tokom kupnje ?

 

Unaprijed hvala :) 

 

EDIT : Jel moguce kako ostvariti jamstvo preko serijskog broja ili neceg treceg,nasao sam neki star mjesec dana,za 1.900,ali zagubljen racun i jamstveni list ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2013 19:34 (doky01akablava).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Optimus 4X

nema nikakve sindrome, pouzdan je.

zvuk tokom pricanja prosjecan, kamera onako nista special, lg software je oke, based 4.0.3 android. kartica do 32gb. Cijena 2000kn je oke sa tom garancijom.

Ovisi od operatera , neki preko imei neki traze papire , barem onu malu knjizicu di je jamstveni list da je ovjeren sa imei.

XS LT26i
 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
doky01akablava kaže...

Pozdrav svima korisnicima LG-a,imam par pitanja jer bi u skorasnje vrijeme postao vlasnik doticnog.
1. Kakav je LG sa jamstvom,jel Optimus ima SDS sindrom kao S3 ili Note2 i jel pouzdan ?

2. Jel one sve mane sto navode u recenzijama postoje kao losa kamera,nema toliko opcija kamera,slab i dosta los zvuk za flagship tokom razgovora,los LG-ijev softver itd. ?
3. Do koliko prima microSD kartice,32 ili 64 jer nalazim drugacije podatke na sajtovima ?

 

4. Jel oke cijena za 2 mjeseca star Optimus 4X 2.000 kuna sa 22-mjesecnom garancijom i svime pripadajucim ?
5. Jel trebam paziti na nesto posebno tokom kupnje ?

 

Unaprijed hvala :) 

 

6. EDIT : Jel moguce kako ostvariti jamstvo preko serijskog broja ili neceg treceg,nasao sam neki star mjesec dana,za 1.900,ali zagubljen racun i jamstveni list ?

1. "sds sindrom" nema... kakav god da je LG u zadnje vrijeme, ipak izrađuje dobre i pouzdane mobitele :D

jamstvo ti je ko i kod svih : račun i jamstveni list je poželjan.

 

2. kamera je sa 4.0.3 poboljšana i ima sve "potrebne" opcije.

ekstra pyzdarije su ionako dodane od strane raznih proizvođača na svojim modelima.

slab zvuk tokom razgovora?meni je još i malo stišano :), obavio sam par razgovora na HOX i sgs3 i nisam baš čuo nekakvu zamjetnu razliku.

os/software je android , user interface ( UI ) od Lg-a je poprilično ok,praktički stock ICS sa LG temama, nemam nekakvih zamjerki da nešto fali ili nije intuitivno.

+ i nije toliko nakrcan bloatwareom...

 

3. isprobao sa micro sd od 32 gb class 10 i uredno radi.

 

4. relativno ok cijena za novi, probaj spustit još koju kunu ali se uglavnom kreću oko 2200+ kn

 

5. pa i ne posebno, nema kineskih kopija tako da je "original"  ,eventualno oštečenja i jamstvo :)

 

6. pa za 100kn razlike bi uzeo onog sa papirima :)

možda je moguče preko serijskog,ali većina treži papirnati trag... bolje dodat 100-200kn više i biti miran...pogotovo ako je uređaj pod garom još skoro 2 godine..

 

dodatno:

jelly bean update (4.1.2) nam stiže uskoro (u tom polju LG kaska za ostalima) ,ali strpljen spašen :) ,

nije da i sa 4.0.3. nešto fali, al budemo samo profitirali novim updateom

 

O4X je skoro kao i HTC One X ,čak i malo bolji, tako da je manje više sve podržano, još nisam naletio na nekaj a da ne radi :)

i ako te kaj "tiješi", 04x ima bolji display od sgs3 :D

 

moja preporuka za mob, ne budeš ostao razočaran...

 

 

 

napokon dočekao DNF i Diablo 3
15 godina
offline
LG Optimus 4X

Hvala @vrx to me manje-vise zanimalo.
Ono sto sam mislio tijekom kupnje da nema nekakvih ostecenja koja se mogu prikriti ili nesto u softveru itd.

Jos me zanima ako si upoznat,pitao sam vec u temi,ali pitati cu ovdje,ima jos 22 mjeseca jamstvo,spustio sam na 2.000 kn.
Kodiran je na Tele2,ja taman koristim Tele2 i ono sto me zanima kako sa jamstvom ?
Jel prenosivo sa korisnika na korisnik,sto hocu pitati jel ima jamstvo kakve podatke da je to njegovo jamstvo,a kad ja kupim da vise ne vazi ?
Ili je sam bitno da ima potpis i ovjereno sve ?  

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
doky01akablava kaže...


Jel prenosivo sa korisnika na korisnik,sto hocu pitati jel ima jamstvo kakve podatke da je to njegovo jamstvo,a kad ja kupim da vise ne vazi ?
Ili je sam bitno da ima potpis i ovjereno sve ?  

WTF, pogledaš da je jamstvo ovjereno kod ovlaštenog servisa/operatera i usporediš IMEI (kad uzimaš mobitel) i miran si.

Nema se tu šta prenosti s korisnika na korisnika, ne radi se o lizing/pušing {#}.

15 godina
offline
LG Optimus 4X

Nemoj se smijati hahah zapravo slobodno se smij,mozda sam pitao glupost,ali nisam bio siguran pa tko pita ne skita {#}{#}

 

jel jamstvo samo bitno ili treba priloziti i racun ? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
doky01akablava kaže...

 

jel jamstvo samo bitno ili treba priloziti i racun ? 

Nažalost, kroz to iskustvo nisam prolazio.

Za svoje stvari sam uvijek imao račun+jamstveni list.

 

Međutim, mene je isto interesiralo navedeno, prilikom kupovine.

Na 2-3 foruma, rečeno mi je da je uvijk bolje imat i račun.

Mada u dosta slučajeva prolazi samo jamstveni list (ukoliko nemaš račun).

A kolko sam shvatio, sve ovisi (netko će ti uvažit bez računa, a netko će te guzit jer nemaš račun).

 

To je otprilike, kako ja shvačam ovu situaciju. 

14 godina
offline
LG Optimus 4X

čuj , teoriji bi trebalo biti dosta ovjereno jamstvo i poželjna kompletna ambalaža.

u novije vrijeme servisi zahtijevaju i račun, ali ako kupuješ mob za takvu lovu, pobrini se da imaš komplet papirologiju, od viška glava ne boli a i smanjuješ potencijalne probleme prilikom reklamiranja.

kao što sam napisao, rađe 100kn više pa da je sve na broju nego (nedaj bože) za godinu dana lupat se u glavu što si škrtario za par kuna...

ipak pričamo o 2000+kn a ne o 200 kn :)

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus 4X

Budem mu danas poslao e-mail,naveo je tamo da ima garanciju,ali ne sve sto ima,ali kad sam ga pitao sto dobivam,rekao je komplet standardnu ambalazu.
Stoga se nadam da je to ovjeren jamstveni list + racun. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus 4X

Poslao mi je covjek slike jamstva i racuna,ali ja ne vidim nikave stambilje na LG-jevom jamstvenom listu,ajd ako se netko kuzi u ta jamstva neka se javi molim u PP da mu posaljem i da potvrdi da je vazece ili nevazece ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
LG Optimus 4X

Ja ti mogu vidjeti na svojoj garanciji tj. jamstvenom listu, ali kad dođem kući sa posla oko 17:00 sati, ali jamstveni list ti mora imat pečat, tj. mora biti ovjeren i mora imati naljepljenu IMEI broj sa kutije mobitela na jamstvenom listu, ali neke trgovine primaju i kada imaš samo račun (to ti baš ne bi preporučio).

 

LP

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
MasterOfDisaster kaže...

Ja ti mogu vidjeti na svojoj garanciji tj. jamstvenom listu, ali kad dođem kući sa posla oko 17:00 sati, ali jamstveni list ti mora imat pečat, tj. mora biti ovjeren i mora imati naljepljenu IMEI broj sa kutije mobitela na jamstvenom listu, ali neke trgovine primaju i kada imaš samo račun (to ti baš ne bi preporučio).

 

LP

Budem ti ja kad dodjem oko 7-8,ako budes tada na BUG forumu poslao slike.
On je uzeo to na pretplatu i nije nista sakrio od osobnih podataka tako da cisto sumnjam da ce zeznuti.
Uzeo je u tarifi Revolucija na 24 mjeseca,to ne predstavlja nikakav problem sto ce on karticu koristiti,a ja imati mobitel ako odnesem na servis ?
Koliko ja vidim nema nalijepljenu tu naljepnicu IMEI,ali ima na onom papiru od kupnje od neke tvrtke Bravotel pecat i potpis.

Sad sam tek izgubljen u tim jamstvima i svemu tome :S
Zapravo jel ti mogu sada poslati ? 

14 godina
online
Re: LG Optimus 4X
doky01akablava kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Ja ti mogu vidjeti na svojoj garanciji tj. jamstvenom listu, ali kad dođem kući sa posla oko 17:00 sati, ali jamstveni list ti mora imat pečat, tj. mora biti ovjeren i mora imati naljepljenu IMEI broj sa kutije mobitela na jamstvenom listu, ali neke trgovine primaju i kada imaš samo račun (to ti baš ne bi preporučio).

 

LP

Budem ti ja kad dodjem oko 7-8,ako budes tada na BUG forumu poslao slike.
On je uzeo to na pretplatu i nije nista sakrio od osobnih podataka tako da cisto sumnjam da ce zeznuti.
Uzeo je u tarifi Revolucija na 24 mjeseca,to ne predstavlja nikakav problem sto ce on karticu koristiti,a ja imati mobitel ako odnesem na servis ?
Koliko ja vidim nema nalijepljenu tu naljepnicu IMEI,ali ima na onom papiru od kupnje od neke tvrtke Bravotel pecat i potpis.

Sad sam tek izgubljen u tim jamstvima i svemu tome :S
Zapravo jel ti mogu sada poslati ? 

Možeš mi poslat sliku, al kažem, mora i ja viditi kod sebe. I ja sam uzeo u Tele 2 na pretplatu mob, pa cu ti javit kako to kod mene izgleda.

15 godina
offline
LG Optimus 4X

Sense sucelje za LG,nevjerojatno ! http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2085710
Sta ce tek kad bootloader otkljucaju,pa imati cemo tocnu kopiju HTC-ovog sucelja uff 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
LG Optimus 4X

već su na xda nabrijani, čeka se taj otklj. bootloader ko ozebao sunca :)

toliko potencijala u mobu ,a ne možeš ga "pošteno iskoristiti"...

 

ajd, trkom po mob...al prvo pročitaj pp na PCE {#}

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2013 23:38 (vrx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
vrx kaže...

već su na xda nabrijani, čeka se taj otklj. bootloader ko ozebao sunca :)

toliko potencijala u mobu ,a ne možeš ga "pošteno iskoristiti"...

 

ajd, trkom po mob...al prvo pročitaj pp na PCE {#}

BSA,kralju nisam te prepoznao...i ovim putem ti se zahvaljujem na pomoci...evo sad cu pogledati {#}

 

uff kad otkljucaju,sta ocekujete ? hoce li izaci neki nabrijani ROM-ovi,ulickani Sense itd.
budemo  

14 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Da li vam neke zahtjevne igre lagaju ili je sve fluidno?
14 godina
offline
LG Optimus 4X

jedino di sam zasad naletio da ima lag,iako ne konstantni ,je NFS:Most Wanted... ali čeka se patch za tegru3

 

od "jačih" igara što imam a da uredno radi :

 

nfs shift i hot pursuit

gta vice city (mali lag na početku,kasnije sve ok)

max payne

dead trigger

portalizer (portal za android :) )

soulcraft

death rally

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
LG Optimus 4X

Također ima hrpu aplikacija i igara i ništa mi ne trza, istina nema instaliran NFS: Most Wanted. Jedino kada igraš 3D zahtjevne igre mob se malo jače grije i baterija se žešće troši, ali to je sve normalno.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus 4X

Na xda mi kazu da ne ocekujem neke posebne romove,samo neke zbuggane cak i kad otkljucaju bootloader dok drugi kazu biti ce puno custom romova i kernela,cak i Lime Pie za LG.
Sad ti znaj,u tolikoj sam nedoumici sto odabrati,vuce me sve vise ka LG-u,ali me cisto strah samo radi softverske podrske modderske zajednice kad vec vidim da od LG-a ne mogu ocekivati nesto posebno,kad toliko odugovlace sa JB updateom  {#} 

 

otisao bi u ponedjeljak mobitel uzeti,jel vi vjerujete da ce ipak izaci mnostvo custom romova ( da malo poprave kameru,dodaju novije sucelje -> tipka kopija Sense,poprave taj problem sa glasnocom i kvalitetom reproduciranja preko zvucnika itd. ) 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice