LG Optimus 4X

poruka: 1.296
|
čitano: 265.416
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus 4X".
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

po mom mišljenju xperia je katastrofalnog dizajna,nekako se čini preplastična

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus 4X

kolko sam vidio u mob ide ona mini sim kartica?kolko vam traje baterija s nekim normalnim koristenjem?kako ste zadovoljni s kamerom?

mob mi se svida i on je best buy za te novce kolka mu je cijena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: LG Optimus 4X
skrba kaže...

kolko sam vidio u mob ide ona mini sim kartica?kolko vam traje baterija s nekim normalnim koristenjem?kako ste zadovoljni s kamerom?

mob mi se svida i on je best buy za te novce kolka mu je cijena.

Da ide ti standardna sim kartica (mini sim), znači nije ona smanjena. Trajanje baterije ti je relativan pojam, ako ju budeš gazio (hrpu sati igrao igre, gledao filmove, surfao) neće ti ni dan izdurat. Ako relativno normalno koristiš mob 1 sat igranja, 1 sat gledanja filmova, 1 sat surfanja, malo poruka, malo tel. razgovora izdurat će ti cijeli dan bez problema. Ako si još racionalniji meni je mob izdurao 2 dana bez problema bez gašenja po noći, sve ovisi od intenziteta korištenja. Kamera je sasvim ok, 8 Mpix odrađuje svoj posao, kako bi trebala, nemam prigovor.

Moja topla preporuka za mob, imam ga već negdje pa skoro 2 mjeseca i prezadovoljan sam.

Jedino što na njemu ti može zasmetati je to da se zna malo jače zagrijat gornji dio kućišta kad duže vrijeme igraš, ali ništa za zabrinut, ipak je Tegra 3 pod haubom {#}

15 godina
offline
LG Optimus 4X

hvala ti na odgovoru,zagrijavanje mi nije problem jer uopće ne igram nikakve igrice na mobitelima:)

kakav je njegov launcher,po reviewima na youtubeu ide sve jako glatko,nigdje ništa ne zapinje bar kad nije nakrcan sa aplikacijama?

baterija naravno ovisi o svakom korisniku,ja gasim internet,wifi,bt al mi mob teško izdrži do navečer,nisam zadovoljan s baterijom i ako ga uspijem prodati najvjerovatnije ču uzeti optimus 4x,pogotovo sad kad sam pročitao na xda da dobiva update na jelly bean oko q1-znači u vremenu od 1-3mj,i s tim updateom če biti isto omogučen unlock bootloadera pa če onda biti custom romova hrpa:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: LG Optimus 4X
skrba kaže...

hvala ti na odgovoru,zagrijavanje mi nije problem jer uopće ne igram nikakve igrice na mobitelima:)

kakav je njegov launcher,po reviewima na youtubeu ide sve jako glatko,nigdje ništa ne zapinje bar kad nije nakrcan sa aplikacijama?

baterija naravno ovisi o svakom korisniku,ja gasim internet,wifi,bt al mi mob teško izdrži do navečer,nisam zadovoljan s baterijom i ako ga uspijem prodati najvjerovatnije ču uzeti optimus 4x,pogotovo sad kad sam pročitao na xda da dobiva update na jelly bean oko q1-znači u vremenu od 1-3mj,i s tim updateom če biti isto omogučen unlock bootloadera pa če onda biti custom romova hrpa:)

Ja isto inače imam sve pogašeno od neta do wlan-a i palim ih samo kad ih koristim i trebam. Ja imam 80-ak aplikacija, igara i hrpetinu videa na SD kartici i nema apsolutno nikakovih trzanja ili naznaka trzanja u bilo čemu, od kretanja u menijima do izvođenja u aplikacijama i igrama, mobitel jednostavno leti. Da i mob dobiva JB i trebao bi biti unlocked bootloader. Mob je jednostavno pre dobar, naravno za sada stvarno nemam nikakvih prigovora, a definitivno mislim da sam sve isprobao na njemu.

 

LP

16 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
skrba kaže...

...pogotovo sad kad sam pročitao na xda da dobiva update na jelly bean oko q1-znači u vremenu od 1-3mj,i s tim updateom če biti isto omogučen unlock bootloadera pa če onda biti custom romova hrpa:)

LG baš i nije najpouzdaniji kad treba ispuniti rokove koji sami obećaju kupcima ;-)

Iako u slučaju 4X-a ne bi trebalo biti problema (kašnjenja) s obzirom da razlika između ICS-a i JB-a nije tako velika kao između GB-a i ICS-a.

Mobiteli im nisu loši (LG), ali podrška korisnicima nije nešto čime se mogu pohvaliti. (a ja i dalje kupujem njihove mobitele ;-)

Sorry za {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
MasterOfDisaster kaže...
skrba kaže...

kolko sam vidio u mob ide ona mini sim kartica?kolko vam traje baterija s nekim normalnim koristenjem?kako ste zadovoljni s kamerom?

mob mi se svida i on je best buy za te novce kolka mu je cijena.

Da ide ti standardna sim kartica (mini sim), znači nije ona smanjena. Trajanje baterije ti je relativan pojam, ako ju budeš gazio (hrpu sati igrao igre, gledao filmove, surfao) neće ti ni dan izdurat. Ako relativno normalno koristiš mob 1 sat igranja, 1 sat gledanja filmova, 1 sat surfanja, malo poruka, malo tel. razgovora izdurat će ti cijeli dan bez problema. Ako si još racionalniji meni je mob izdurao 2 dana bez problema bez gašenja po noći, sve ovisi od intenziteta korištenja. Kamera je sasvim ok, 8 Mpix odrađuje svoj posao, kako bi trebala, nemam prigovor.

Moja topla preporuka za mob, imam ga već negdje pa skoro 2 mjeseca i prezadovoljan sam.

Jedino što na njemu ti može zasmetati je to da se zna malo jače zagrijat gornji dio kućišta kad duže vrijeme igraš, ali ništa za zabrinut, ipak je Tegra 3 pod haubom {#}

Što se tiče baterije nabavi si http://www.amazon.com/2680mah-Capacity-Business-Battery-Optimus/dp/B009C49I0I

 

dobro je preporučuju na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=36615651#post36615651

15 godina
offline
LG Optimus 4X

evo nabavio sam i ja prije dva dana lg 4x,zasad su dojmovi pozitivni,malo ga imam pa nemogu niš još reči al imam par pitanja,kak maknuti da kod otključavanja moba ne zavibrira? i kak maknuti onaj search bar na prvom zaslonu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
skrba kaže...

evo nabavio sam i ja prije dva dana lg 4x,zasad su dojmovi pozitivni,malo ga imam pa nemogu niš još reči al imam par pitanja,kak maknuti da kod otključavanja moba ne zavibrira? i kak maknuti onaj search bar na prvom zaslonu?

 

Kako maknuti search bar

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 22:50 (kingrz).
15 godina
offline
LG Optimus 4X

hvala na odgovoru a jel znaš kako maknuti vibraciju kad se otključava?nisam ništa našao ni na netu ni u opcijama moba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X

Meni ne smeta. Ali si probao pitat na xda.

15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X

ma neču otvarat novu temu radi toga na xda,nek bude kak je.

ovo mi je 3 punjenje i zanima me jel baterija nakon npr 10 punjenja kaj bolje drži?

baterija mi je na ovom mobu užasna,evo bio na wifiu il 3g-u na otprilike 5 min surfanja ja izgubim 2% baterije,kak je vama?meni to nije nikak normalno jer je osvjetljenje na 35% i GPS i sve ostalo osim mreže je isklj,znači znam za sve fore štednje i toga se držim al baterija mi je koma.

nek neko proba surfati npr 10 min pa nek javi kolko se % bat smanjila ak može.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X

Neznam dali je bolja! Čini mi se da je bolja ali možda sam se samo naviko! Samo mogu reč da drugi mobiteli (dual i quad core) nemaju niš bolju bateriju.

Što se tiče surfanja koristi Dolphin! I nemoj zaboravit updatat firmware. Sad je na v10h.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2013 22:15 (kingrz).
15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X

sad mi se čini da je kao bolja bat il mi se samo čini,bio sam isključio onaj NFC,to je isto sigurno trošilo nešto batt,a vrijeme ekrana koje sam onda bio dobio je bilo 3 i pol sata i to je ok,sasvim zadovoljavajuće,iako je na 35%svjetline.

firmware sam odma updatao kad sam si složio sve i je v10h,jel ima negdje neki log gdje su poboljšanja koja su bila sa kojim firmwareom?

jedva čekam taj jelly bean i unlocked bootloader,onda če mob postati tek prava zvijer!

14 godina
online
Re: LG Optimus 4X
skrba kaže...

sad mi se čini da je kao bolja bat il mi se samo čini,bio sam isključio onaj NFC,to je isto sigurno trošilo nešto batt,a vrijeme ekrana koje sam onda bio dobio je bilo 3 i pol sata i to je ok,sasvim zadovoljavajuće,iako je na 35%svjetline.

firmware sam odma updatao kad sam si složio sve i je v10h,jel ima negdje neki log gdje su poboljšanja koja su bila sa kojim firmwareom?

jedva čekam taj jelly bean i unlocked bootloader,onda če mob postati tek prava zvijer!

Vidim da si već dao oglas za razmjenu za SGS3 od uzbuđenja čekanja Jelly Beana za Optimus 4X {#}

15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X

hahahaha uzbuđenje je naravno tu zbog jelly beana,oglas je radi testa ak uleti kakva dobra prilika onda bi ga mjenjao naravno,al prema svemu još ču ja biti duže vrijeme član podforuma LG Optimus 4X,budete me morali trpiti i dalje{#}{#}

14 godina
online
LG Optimus 4X

Znači APP (ako prođe, prođe) tehnika, nije ti loša. Ako i nađeš nekoga mislim da će tražiti lijepu doplatu. Naravno sretno sa razmjenom {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
MasterOfDisaster kaže...

Znači APP (ako prođe, prođe) tehnika, nije ti loša. Ako i nađeš nekoga mislim da će tražiti lijepu doplatu. Naravno sretno sa razmjenom {#}

hahahh upravo tak,APP,a ne vjerujem da če se baš i nači neko a i ne daje mi se neka velika lova za s3,nije vrijedan toga,ovo je baš radi testa,koji če eto proči kak je i došao:)

evo odgovor od LG dev teama kojima sam bio poslao upit danas ujutro o bootloaderu i Jelly Beanu.

 

LG odgovor LG odgovor
14 godina
online
LG Optimus 4X

A šta reći LG-u na ovaj mail nego Life′s Good {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG Optimus 4X

kakva su vaša iskustva sa ovim mobitelom

razmišljam da ga kupim kad cijena padne ispod 2000 kn, po meni je to best buy tad

kako je osječaj za lock tipku na vrhu,  više bih volio da je na desnoj strani

dal je teško se priviknut na tu poziciju s obzirom na veličinu mobitela

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: LG Optimus 4X
kizve kaže...

po mom mišljenju xperia je katastrofalnog dizajna,nekako se čini preplastična

Don't go full retard.

Pa heboga led,Xperia S je bolje građena od većine današnjih

smartphonea.

EuNE:AnakinSW,WoT: BlackRainCRO
14 godina
online
Re: LG Optimus 4X
matija656 kaže...

kakva su vaša iskustva sa ovim mobitelom

razmišljam da ga kupim kad cijena padne ispod 2000 kn, po meni je to best buy tad

kako je osječaj za lock tipku na vrhu,  više bih volio da je na desnoj strani

dal je teško se priviknut na tu poziciju s obzirom na veličinu mobitela

U ovoj temi stvarno imaš sve rečeno što se LG 4X HD tiče, tako da nema smisla ponavljat. Što se mene tiče lock tipka je ok napravljena, ali to je ipak veliki mob, pa ako imaš male ruke biti će ti teže stisnuti tipku sa istom rukom sa kojom držiš mob. Najbolje ti je otići u Tele 2 centar i viditi mob uživo pa se odlučit.

 

LP

13 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
MasterOfDisaster kaže...

U ovoj temi stvarno imaš sve rečeno što se LG 4X HD tiče, tako da nema smisla ponavljat. Što se mene tiče lock tipka je ok napravljena, ali to je ipak veliki mob, pa ako imaš male ruke biti će ti teže stisnuti tipku sa istom rukom sa kojom držiš mob. Najbolje ti je otići u Tele 2 centar i viditi mob uživo pa se odlučit.

 

LP

mobitel držim desnom rukom, a ruke su mi onako osrednje, s obzirom da imam 23 godine i ima prostora za njihovo povečanje, i mobitel kad kupim imam duže vrijeme kod sebe htio bih kupit nešto što će me tako držat, a ovaj Optimus za sad me jako privlači, sve što želim od moba ima, jedino nema lock tipku desno ali preko toga mogu

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
MasterOfDisaster kaže...
matija656 kaže...

kakva su vaša iskustva sa ovim mobitelom

razmišljam da ga kupim kad cijena padne ispod 2000 kn, po meni je to best buy tad

kako je osječaj za lock tipku na vrhu,  više bih volio da je na desnoj strani

dal je teško se priviknut na tu poziciju s obzirom na veličinu mobitela

U ovoj temi stvarno imaš sve rečeno što se LG 4X HD tiče, tako da nema smisla ponavljat. Što se mene tiče lock tipka je ok napravljena, ali to je ipak veliki mob, pa ako imaš male ruke biti će ti teže stisnuti tipku sa istom rukom sa kojom držiš mob. Najbolje ti je otići u Tele 2 centar i viditi mob uživo pa se odlučit.

 

LP

Instaliraj si "Auto Sceen On" aplikaciju i zaboravi lock tipku. {#}

14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Uspoređivao danas malo full HD filmove između Optimusa 4x i Xperia S na YouTube-u. Nebo i zemlja. LG-ev full HD je kao na Sony-u 320p. Za ostale karakteristike neću ništa tvrditi.

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
online
Re: LG Optimus 4X
ChillyBoy kaže...

Uspoređivao danas malo full HD filmove između Optimusa 4x i Xperia S na YouTube-u. Nebo i zemlja. LG-ev full HD je kao na Sony-u 320p. Za ostale karakteristike neću ništa tvrditi.

Šta reći nego {#}

 

Mislim ono, uspoređivao si na YouTube-u. Pa tko živ uspoređuje kvalitetu ekrana na YouTube-u. Odi u neki Telekom pa ih usporedi uživo pa onda nešto reci.

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X

O čemu ti pričaš? Tko spominje kvalitetu ekrana? S tobom čovjek nema što komentirati obzirom da još nisi niti naučio čitati sa razumjevanjem. Mislim jedino mogu reći ... {#} {#}{#}{#}{#}{#}

 

 

btw. kad već lupate TD onda to argumentirajte sa nekim YT videom i sl.

 

npr za mene je ovo shit od 1080p video kvalitete LG 

 

u usporedbi sa Sony

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.1.2013 19:15 (ChillyBoy).
14 godina
online
Re: LG Optimus 4X
ChillyBoy kaže...

Uspoređivao danas malo full HD filmove između Optimusa 4x i Xperia S na YouTube-u. Nebo i zemlja. LG-ev full HD je kao na Sony-u 320p. Za ostale karakteristike neću ništa tvrditi.

Gdje se ovdje u tvojoj poruci da naslutiti da se radi o snimki sa kamerom, a ne npr. reprodukciji Full HD videa na mobitelu. Pa ti prvo nauči pisati {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X

Isto tamo gdje ne piše ništa o kvaliteti ekrana! {#}

14 godina
online
LG Optimus 4X

Gle, nema smisla da se sad tu pretjerujemo ko je pametniji i tko je šta napisao. Ja sam mislio da govoriš o reprodukciji HD videa na mobitelima i to se onda direktno tiče kvalitete ekranskog prikaza. A što se kvalitete kamere tiče, naravno da Sony ima bolje kamere, pa svi znaju da Sony ima ako ne i najbolje kamere na mobilnim uređajima, tako da uspoređivati kvalitetu kamera na Sony uređaju i LG uređaju iste klase apsolutno nema smisla, Sony je debelo u prednosti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice