LG Optimus 4X

poruka: 1.296
|
čitano: 265.492
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus 4X".
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Koji je najstabilniji kitkat ROM? Na s3 sam imao aosp neatrom i sve je radilo. Koji je najbolji za ovaj?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
4L4N kaže...

Koji je najstabilniji kitkat ROM? Na s3 sam imao aosp neatrom i sve je radilo. Koji je najbolji za ovaj?

Testirao sam vecinu osim Mokee vecina imaju neoprostive bugove,ucestale resete ( ima i Mokee,ali puno manje ),gubitke mreze,neobjasnjiva stekanja,nece neke aplikacije raditi.


Tako da Mokee,sad trazim samo neki kernel da kombiniram i mir neko vrijeme :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
Robilad kaže...
cickova kaže...

Mozda se varam ali mislim da ces ga tesko prodati za tu cijenu,,ja svoj drzao na 900 kn pa se nitko nije javljao mjesec dana, na kraju sam ga utopio za 800. plus dodatne opreme sto sam imao uz njega.

vjerujem.. jednostavno nije popularan. vec par dana je na 900, vidjet cu

14 godina
offline
LG Optimus 4X

Treba li nekome extended baterija za Optimusa?

 

Mislim na ovu: http://www.amazon.com/Onite-4800mAh-Battery-Optimus-BL-53QH/dp/B00919F484

 

Prodajem za 100kn..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Lisac1606 kaže...

Treba li nekome extended baterija za Optimusa?

 

Mislim na ovu: http://www.amazon.com/Onite-4800mAh-Battery-Optimus-BL-53QH/dp/B00919F484

 

Prodajem za 100kn..

Da li ima sto posto 4800 mah ?

Koliko dobijes screen on i sa kojim postavkama,razmisljam jos pa se odlucim mozda :D

14 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
doky01akablava kaže...
Lisac1606 kaže...

Treba li nekome extended baterija za Optimusa?

 

Mislim na ovu: http://www.amazon.com/Onite-4800mAh-Battery-Optimus-BL-53QH/dp/B00919F484

 

Prodajem za 100kn..

Da li ima sto posto 4800 mah ?

Koliko dobijes screen on i sa kojim postavkama,razmisljam jos pa se odlucim mozda :D

 

Po mojoj procjeni ima 4500maha.. Dobijem 7-8h screen on timea bez problema, razlog prodaje je što se mobitel udupla po debljini, što je ipak malo previše za moj ukus :D

11 godina
offline
LG Optimus 4X

Uzeo sam mob ... i  touch je neprecizan ajme... doslovno moras stisnuti dok nekad ne...  dali ima neki program da se skine da se moze mozda callibrate uraditi ili nesta... :/ hvala

Finger Up
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
razermario kaže...

Uzeo sam mob ... i  touch je neprecizan ajme... doslovno moras stisnuti dok nekad ne...  dali ima neki program da se skine da se moze mozda callibrate uraditi ili nesta... :/ hvala

Touch je meni ultra precizna,ja ne znam sta ti pricas,nije to china ebay mobitel.

Netko ti uvalio pokvareni digitizer ili sta ti ja znam osim ako o novome ne pricas,onda nosi na garanciju jer ne znam sa cime ces kalibrirati ako je toliko zeznut.


Trazi na google playu calibration aplikacije,mozda pomogne.

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
cickova kaže...
Robilad kaže...
cickova kaže...

Mozda se varam ali mislim da ces ga tesko prodati za tu cijenu,,ja svoj drzao na 900 kn pa se nitko nije javljao mjesec dana, na kraju sam ga utopio za 800. plus dodatne opreme sto sam imao uz njega.

vjerujem.. jednostavno nije popularan. vec par dana je na 900, vidjet cu

Prodan :)

 

ljudi iz teme, bilo mi je drago forumirati s vama {#}

11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus 4X
Kolko si dobio ak nije tajna?
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

nije tajna, 900. nije bas bio u bajnom stanju :) jako dobar mobitel, vise padova od svih dosad kaj sam imao ukupno, znao se razletit sa 3 metra (stubiste) pa sam ga skupljo po istom i sl, al nikad nista, osim tragova po coskovima. lagan i plastican. zao mi je kaj nije prepoznat od strane developera, bio bi prava masina, a steta kaj je LG petljo s idiotnom nvidiom i unistio jos jedan biser. no dobro drzao se i stvarno mi nije bilo lose iskustvo imat ga.

 
3 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus 4X
Dobro si prosao, ja sam jedva svoj utopio za 800 a bio je skroz ocuvan. Ovo sto velis da nije prepoznat od strane developera se bas nebih slozio, na pocetku je bilo tako ali kad je lg omogucio unlocked BL stvar se puno promjenila, ima stvarno dosta devsa za taj mob i jos vise romova, sama cinjenica je da ga je cak i CM team stavio na listu i napravio official CM11 rom. Iskreno za mene je mob stvarno bio dobar, najveca zamjerka mu je ta katastrofalna autonomija baterije sto me je prisililo na kupnju novog moba. Trenutno sam na xperiji z1 i stvarno sam zadovoljan..jedino sto sam ubrao model na kojem se bootloader nemoze otkljucat (tak da mogu zaboravit custom kernele) i to zbog glupog tcoma i sim locka. Nego koji si ti uzeo mob s obzirom da si lga prodao?
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

ja nisam naisao na cusotm rom koji bi mi odgovarao, uvijek je bio neki problem. S baterijom nisam imao problema, ~3 h SOT mi je prosjek, a nisam tip koji stedi, dakle wlan, 3G, bluetooth ukljuceni konstantno, svjetlina rucno namjestana uvijek tako da se nisma mucio sa citanjem,...

 

trenutno sam na huawei sonicu, ali planiram kroz koji dan uzet Xiaomi redmi note. To je zapraov i bio razlog prodaje, treba mi dual sim jer uskoro dobivam sluzbeni broj i ne da mi se nanasat dva mobitela.

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus 4X
Imao sam i ja 3 sot u prosijeku,ali to je meni bilo premalo, na xperiji dobijem 5-6 sati sot. Sto za moje uvjete posla odgovara, uz lg sam uvjek nosio sa sobom bateriju viska :)
10 godina
offline
LG Optimus 4X

Pozdrav, evo nakon dugo godina presal s samsunga natrag na lg! Ukazala mi se prilika pa sam kupio ispod cijene ovaj mob!:D

E sad imam pitanje!:D

Stavio sam CM11, i sve oke radi no dodje do nekih trenutaka recimo kod instalacije aplikacije ili kad sam se htio loginat na tapatalk, mob je poceo dosta lagg-ati dok ga nisam restartal.

Stavio sam paranoid isto tako no tamo samo ga zakljucam i natrag otkljucam i sve je oke! Da li neko zna, ili je imal isti slucaj, da mi kaze kako to rijesiti;)

Budy
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Zašto mi se mobitel grije kada igram neke igrice ? jeli i vamo tako? Neki mi govore da moram novu bateriju kupiti, sto Vi mislite?

eune : Flaeryy
 
0 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG Optimus 4X

Pa to je normalno, jos ako igras neke zahtjevne igrice!

Budy
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Za ovaj mob je normalno da se zagrije da mozes jaja peci na njemu ;-)

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Moj danas ide pa-pa nakon godinu dana služenja. Nikada nikakvih problema, od prvog dana radi savršeno. Nadam se da će G2 služit jednako dobro {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

ekipa znači imao sam custom rom na njemu i crko mi je touch i sad još je pod garancijom i sve i sad sam stavljao stock (.kdz) na njega preko flash tool-a i sad mi redovito izbacuje poruku da nije orginalna baterija i ugasi mob .. može savijet, prijedlog 

 

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.6.2014 16:40 (teo7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG Optimus 4X

Dosao mi je mob sa popravka... bio sam zeznuo ekran ... i sve sada super radi.. I idem danas zvati... i zacrni ekran.... i ja maknem od uha.. i nece da se upali... a ja najnormalnije cujem drugu liniju... i tek kad taj drugi prekine, onda mi se tek mob upali i dozvoljava mi dalje koristenje... Dali itko zna u cemu je problem : / ? Hvala

Finger Up
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Costum rom u pitanju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
ARazer kaže...

Costum rom u pitanju?

ne sve je standard... 

Finger Up
11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus 4X

Senzor ti je riknio, tocnije proximity senzor..

Probaj uraditi probni poziv i stavi prst na senzor ljevo od zvucnika je postavljen ako se dobro sjecam, ako se ekran odmah ugasi znaci da je ispravan, ako ostane upaljen znaci da je riknio.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.7.2014 2:08 (Robilad).
11 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Robilad kaže...

Senzor ti je riknio, tocnije proximity senzor..

Probaj uraditi probni poziv i stavi prst na senzor ljevo od zvucnika je postavljen ako se dobro sjecam, ako se ekran odmah ugasi znaci da je ispravan, ako ostane upaljen znaci da je riknio.

Probo i par puta zaredom je htijelo, pa onda ne .. i tako u krug .. al nasao sam na forumu  da upisem ( 3845#*880#) i izbacilo mi je more opcije nekih testove i gluposti.. i nasao sam za proximity senzor  i kad sam to napraio , radilo je par puta zaredom dok sam zvao.. i reko to je to ...  i kasnije opet isto...

 

Ko da nije usnimio...

Finger Up
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.7.2014 9:32 (razermario).
11 godina
offline
LG Optimus 4X

Pokusao neki proxy Call test ili nesta tkao i pise fail ! ...  dali je kako moguce iskljuciti to  , da je stalno upaljen ekran tijekom poziva ? jer ovo vec nervira polako

Finger Up
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus 4X
Da bi mogao iskljuciti proximity senzor trebas imati root,
Najlaksa solucija je skiniti neki app koji ce ti onemoguciti gasenje ekrana prilikom razgovora, ako pak ne pronadjes nista onda bi trebalo biti dovoljno u build.prop dodati na kraj linije sljedecu komandu: "gsm.proximity.enable=false" (bez navodnika) to bi trebalo potpuno ugasiti proximity ali nemogu sa sigurnosti reci hoce li ti ekran se i dalje gasiti nakon poziva, zato kazem pretrazi prvo aplikaciju koja ce odraditi taj dio.
11 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Robilad kaže...
Da bi mogao iskljuciti proximity senzor trebas imati root,
Najlaksa solucija je skiniti neki app koji ce ti onemoguciti gasenje ekrana prilikom razgovora, ako pak ne pronadjes nista onda bi trebalo biti dovoljno u build.prop dodati na kraj linije sljedecu komandu: "gsm.proximity.enable=false" (bez navodnika) to bi trebalo potpuno ugasiti proximity ali nemogu sa sigurnosti reci hoce li ti ekran se i dalje gasiti nakon poziva, zato kazem pretrazi prvo aplikaciju koja ce odraditi taj dio.

Hvala skinuo sam jednu od aplikacija, " screen ON "  i podesio da se na proxy ne gasi , i sad je ok ...

Finger Up
11 godina
offline
LG Optimus 4X

Dobar dan... 

 

Ovako imao sam ispod ekrana par tockica bijelih , kao da ima prasine onako , i ja sam bio majstor i ratavio sam telefon i naravno prilikom rastavljanja  mi je puko ekran... i dao sam na popravak .. i zamijenio mi je lik i touch i display sve znaci novo  cca " 450 kn " i nakon toga je sve bilo super , i ako sam primijetio samo u doljnjem cosku malu bijelu tockicu jedva primijetnu....  i nakon 2-3 dana su sve tockice od prije ponovo izbile na ekran ? Sta sada i do cega to moze biti ... Hvala !!

Finger Up
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
možeš slikat da vidimo ?
battlelog: dev0lver
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice