Pitanje vezano za Wordpress

poruka: 7
|
čitano: 1.763
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Pitanje vezano za Wordpress

Postovanje, trebam pomoc od iskusnijih, naime kada se udje na bilokoju web stranicu i klikne desni klik i ide na izvorni kod stranice, sav onaj kod koji pise gdje se on nalazi na serveru u kojoj mapi i pod kojim nazivom.

 

Znaprijed zavhaljujem na velikoj pomoći

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pitanje vezano za Wordpress
No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
6 godina
neaktivan
offline
Pitanje vezano za Wordpress

Nisam uspio rjesiti problem, evo postavit cu pint scr da se bolje razumije o cemu se radi. Naime pocetnik sam i do sada sam samo radio HTML/CSS i sad sam poceo lagano ucit WP i nesto bi trebao napisati u kodu ali ne mogu na serveru naci odgovarajuci file gdje se nalazi pocetna stranica, znaci index, nasao sam neki index.php ali to nije to.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pitanje vezano za Wordpress

Ja uopće ne shvaćam što ti hoćeš... Daj malo bolje pojasni to što želiš jer ovo što pišeš nema previše smisla, odnosno vrlo je teško shvatit što želiš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pitanje vezano za Wordpress

Kako urediti ovaj code kao sto je na slici npr izbrisati određeni dio ili napisati drugi, htio bih skinut file s servera i u dreamweaver-u urediti kod i opet dignit na server.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pitanje vezano za Wordpress
Line2004 kaže...

Kako urediti ovaj code kao sto je na slici npr izbrisati određeni dio ili napisati drugi, htio bih skinut file s servera i u dreamweaver-u urediti kod i opet dignit na server.

 

Ti bi htio kompletnu web stranicu skinut, preuredit i vratit natrag na server pomoću opcije view source iz preglednika?

 

Ako na to ciljaš, razočarat ću te da to tako ne ide. To što vidiš je samo HTML i možda poneka skripta sadržana u dokumentu. Ostali fajlovi su tko zna gdje na serveru i ne možeš do njih doći uvijek

 

WP fajlovi ne znam gdje se drže jer ne radim s wordpressom.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 22:31 (lllnuclearlll).
11 godina
offline
Pitanje vezano za Wordpress

To mozes jedino ako imas pristup, tj. login podatke, samom serveru gdje se nalaze ti podatci. 

Nisu isto organizirani kod svakoga, zato ti nema tu nekakav univerzalni odgovor. Prokopaj među samim fileovima. U nekim FTP programima imas search opciju, tu mozes upisati dio koda, onda ce ti on izlistati fileove u kojima se taj kod nalazi. 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 22:41 (Crucifixion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice