Jednostavno program za iradu ponuda/računa

poruka: 7
|
čitano: 1.809
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Jednostavno program za iradu ponuda/računa

Ekipa molim pomoć...

Dosad sam koristio Excel za izradu ponuda, računa, primki i sl papirologije...ali mi je već teško voditi evidenciju ili sl, a za izvještaje da i ne govorim...

Da li postoji kakvo online free rješenje za to, ima netko kakvu preporuku?

 

HVALAAA

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Jednostavno program za iradu ponuda/računa

TeŠko da postoji kvalitetno free rješenje za to. Znam da postoji rješenje koje nudi i još vise od onoga sto ti tražiš(ovisno šta ti još sve bude potrebno) te koje se može prilagoditi posebno za tvoje potrebe i način poslovanja. Za više informacija i kontakt na pm :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jednostavno program za iradu ponuda/računa

ako i pronađeš nešto free, osiguraj licencu ako je za firmu.. jer inspektori čudni ljudi, traže..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
neaktivan
offline
Re: Jednostavno program za iradu ponuda/računa
sportiva kaže...

Ekipa molim pomoć...

Dosad sam koristio Excel za izradu ponuda, računa, primki i sl papirologije...ali mi je već teško voditi evidenciju ili sl, a za izvještaje da i ne govorim...

Da li postoji kakvo online free rješenje za to, ima netko kakvu preporuku?

 

HVALAAA

 Ja vec duze vrijeme radim na jednom open source projektu. Jer i licno mi je potreban taj program. Sve pisem u JavaScript, te onda taj kod pokrene Electron Shell, tako da ce raditi na PC, MacOS i Linux masinama tj. bit ce desktop aplikacija napisana web tehnologijom. Kada zavrsim postavit cu ovdje github link.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Jednostavno program za iradu ponuda/računa

Zašto ne postaš odmah github link da ti ljudi pomogu i dodaju fičere? Bit će prije gotovo i možda se doda još kakvih mogućnosti i sl. ili kakva lokalizacija...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Jednostavno program za iradu ponuda/računa
Sum_of_all_fears kaže...

Zašto ne postaš odmah github link da ti ljudi pomogu i dodaju fičere? Bit će prije gotovo i možda se doda još kakvih mogućnosti i sl. ili kakva lokalizacija...

 Postat cu u par dana, kod je damn mess, imam dosta refactoringa raditi. Ako neko bude zainteresovan neka pomogne. Uglavnom sve se sprema na lokalni mongodb. Sta mislite da li je to najpametnije rjesenje? Ili da spremam na neki one file bazu kao sto je nedb?

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2017 21:29 (t4r1k).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Jednostavno program za iradu ponuda/računa

Ja bi išao na neki sql (mysql/mssql) radi lakše integracije sa nečim drugim (jednog dana)... Ali to je samo moje mišljenje, ako si ti zamislio da radiš sa mongom, zašto ne.

 

NeDB ne bi koristio jer ti razni node.js i generalno javascript projekti/frameworci nastaju i nestaju iz dana u dan pa je pitanje kako će to izgledati i raditi za par godina. Kod takvih većih projekata odi na pouzdane i isprobane tehnologije koje imaju kakvu-takvu budućnost.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice