Winamp pitanje

poruka: 18
|
čitano: 16.376
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Winamp pitanje

imam jedno pitanje vezano za winamp jer radio sam u jednoj diskoteci i koristio sam winamp... a neki decko sto je radio prije mene je nastimao opciju (ili neki plug in) stvarno nemam ideje i trazim vec to tjedan dana... nastimano je tako da kad prebacis pjesmu (u bilo kojem trenutku) on napravi "prijelaz" crossfading.... znaci znalo se dogoditi da mi se ne svidi pjesma na pocetku i kad prebacim na drugu on napravi prijelaz bez da onako pjesma se ova ugasi pa pocne nova... sad sam presao u drugu diskoteku i trazim tu opciju da si ukljucim a neznam sta i kako... pa ako netko zna neka mi kaze...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Winamp pitanje
Znaci prije kraja jedne pjesme, pocne druga? To se i meni 'desilo', valjda sam nekako to namjestio, i to me jako zivciralo. Ja mislio da je WinAmp poludio (nebi mu bilo prvi put), pa ga izbrisao. Sad sam na Windows Media Playeru, taman mi je.
Inače, volio bih saznati kako to riješit.
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Winamp pitanje

ma ne prebacuje winamp sam pjesme... nego kad mi se ne svidi pjesma ja pokrenem drugu pjesmu sa playliste i on napravi prijelaz kao sto radi zadnjih 15 sec svake pjesme...

15 godina
offline
Winamp pitanje

to ima Winamp verzija 3.0 podešeno, za ostale nisam siguran da imaju to

I was here.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Winamp pitanje

Pozdrav! 

 

Ja nisam dugo radio s Winampom, ali koliko se sjecam...odi u preferences (ctrl+p) i pozicioniraj se na opciju Plugins. Tamo su ti u nekoliko kategorija izlistani svi pluginovi koje koristis. Ono sto tebe zanima nalazi se u DSP / Effect ili Output. Ako iz naziva plugina ne mozes primjetiti koji je onaj koji te zanima, unesi u google jedan po jedan pa pogledaj.

 

I samo mala sugestija: ako vec pustas glazbu, probaj sa programom TraktorDj Studio.

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Winamp pitanje

Sad sam malo surfao, winamp3 ima 5 sekudni crossfader, a za novije verzije će ti pomoći ovaj plugin . Ovo instaliraš, pokreneš winamp, idi na preferences, i na output odaberi sgrsoft advanced crossfading. Na njemu je kolko vidim  nešto sitno više sekundi prijelaz. Isprobaj oboje, pa odaberi.

I was here.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Winamp pitanje

svaka cast ekipa... e to sam trazio.... hvala...

 

btw pustam narodnu muziku i netreba mi nista specijalno winamp je dovoljan... :)

16 godina
offline
RE: Winamp pitanje
dado0206 kaže...

svaka cast ekipa... e to sam trazio.... hvala...

 

btw pustam narodnu muziku i netreba mi nista specijalno winamp je dovoljan... :)

sorry,kak si pokrenuo taj plugin?

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
15 godina
offline
RE: Winamp pitanje
Zayc_17 kaže...

Sad sam malo surfao, winamp3 ima 5 sekudni crossfader, a za novije verzije će ti pomoći ovaj plugin . Ovo instaliraš, pokreneš winamp, idi na preferences, i na output odaberi sgrsoft advanced crossfading. Na njemu je kolko vidim  nešto sitno više sekundi prijelaz. Isprobaj oboje, pa odaberi.

ja kad pokrenm taj plugin, onda mi se sruši winamp. zake to ?

TOSHIBA Satellite A300D-17F
15 godina
offline
RE: Winamp pitanje
Supertramp kaže...
Zayc_17 kaže...

Sad sam malo surfao, winamp3 ima 5 sekudni crossfader, a za novije verzije će ti pomoći ovaj plugin . Ovo instaliraš, pokreneš winamp, idi na preferences, i na output odaberi sgrsoft advanced crossfading. Na njemu je kolko vidim  nešto sitno više sekundi prijelaz. Isprobaj oboje, pa odaberi.

ja kad pokrenm taj plugin, onda mi se sruši winamp. zake to ?

neznam, kod mene normalno radi

I was here. | http://www.bug.hr/forum/topic/44412.aspx
15 godina
offline
RE: Winamp pitanje
Zayc_17 kaže...
Supertramp kaže...
Zayc_17 kaže...

Sad sam malo surfao, winamp3 ima 5 sekudni crossfader, a za novije verzije će ti pomoći ovaj plugin . Ovo instaliraš, pokreneš winamp, idi na preferences, i na output odaberi sgrsoft advanced crossfading. Na njemu je kolko vidim  nešto sitno više sekundi prijelaz. Isprobaj oboje, pa odaberi.

ja kad pokrenm taj plugin, onda mi se sruši winamp. zake to ?

neznam, kod mene normalno radi

ja imam verziju 5.541

ti ?

TOSHIBA Satellite A300D-17F
15 godina
offline
RE: Winamp pitanje
Supertramp kaže...
Zayc_17 kaže...
Supertramp kaže...
Zayc_17 kaže...

Sad sam malo surfao, winamp3 ima 5 sekudni crossfader, a za novije verzije će ti pomoći ovaj plugin . Ovo instaliraš, pokreneš winamp, idi na preferences, i na output odaberi sgrsoft advanced crossfading. Na njemu je kolko vidim  nešto sitno više sekundi prijelaz. Isprobaj oboje, pa odaberi.

ja kad pokrenm taj plugin, onda mi se sruši winamp. zake to ?

neznam, kod mene normalno radi

ja imam verziju 5.541

ti ?

5.572 pro

I was here. | http://www.bug.hr/forum/topic/44412.aspx
15 godina
offline
Winamp pitanje

skinuo sad i tu verziju ali opet se sruši

nije mi jasno ...

TOSHIBA Satellite A300D-17F
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Winamp pitanje

ev mnašao sam način da se to rješi ideš na preferences plug ins ,output,nultsoft directsound na njega klikneš dva puta i di ti piše default fade lenght staviš 5000 to ti je pet sekundi i ove dve kockice ispod moraju imat kvačicu i to je to i ideš doli aplly i problem rješen!=))))

12 godina
neaktivan
offline
Winamp pitanje

Trebal bi pomoč

 

Kak da ubacim sve pjesme u Winamp

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Winamp pitanje
jedno pitanje iz winampa

jel si mogu napraviti ikako da mi budu sa strane mape i u njima albumi u kojima su pjesme(kao na kompu), pokušavam sve al nikak ne nalazim da mogu napraviti mapu

i koji vrag služi onaj bookmark, ne vidim baš nekaj posebno u čemu je razlika između njega i playliste?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Winamp pitanje
jeba ga izak pa kaj niko nezna?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Winamp pitanje

Posto ima vise tema o Winampu ali koliko sam procitao nitko nije postavio pitanje sa sl. problemom.Naime dodam pjesme normalno na listu i kada ih pocne producirati naizmjenicno zastajkuje,pauzira il bas posteno zasteka.Probao sam reinstal ali opet isti k.Imam zadnju verziju ali svejedno.probao sam iste pjesme u windows playeru i sve normalno.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice