User profil failed

poruka: 12
|
čitano: 8.964
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
User profil failed

Molim pomoć.

Prilikom pokretanja Windowsa 7 pokušao sam ući u svoj profil no izbacuje mi sljedeću grešku:

 

The User Profile Service service failed the logon.

User profile cannot be loaded.

 

Problem je u tome što mi je to profil administratora te praktički ništa ne mogu pokrenuti jer i u ostalim korisničkim računima (imam ih još dva) traži pasword administratora za bilo koju aktivnost.

 

Pitanje za znalce, može li se na neki način riješiti ovaj problem?

 

Unaprijed zahvaljujem

 

fak
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: User profil failed
vladof kaže...

Molim pomoć.

Prilikom pokretanja Windowsa 7 pokušao sam ući u svoj profil no izbacuje mi sljedeću grešku:

 

The User Profile Service service failed the logon.

User profile cannot be loaded.

 

Problem je u tome što mi je to profil administratora te praktički ništa ne mogu pokrenuti jer i u ostalim korisničkim računima (imam ih još dva) traži pasword administratora za bilo koju aktivnost.

 

Pitanje za znalce, može li se na neki način riješiti ovaj problem?

 

Unaprijed zahvaljujem

 

KLIK

13 godina
neaktivan
offline
User profil failed

Poštovani kolega softvermaniac.

Hvaka na linku koji si mi poslao. Pokušao sam proći spomenutu proceduru i stvarno pronašao dvije iste mape koje počinju sa S-1-5 a završavaju istim dugačkim brojem te jedna od njih na kraju sadrži .bak

Slijedeći dalje proceduru pokušao sam preimenovati mapu koja sadži .bak no ne uspijevam. Izbaci mi poruku... The Registry Editor rename S-1-5....bak Error while remaing key.

 

Možda je to zato jer je to administratorov profil ili..?!

fak
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: User profil failed
vladof kaže...

Poštovani kolega softvermaniac.

Hvaka na linku koji si mi poslao. Pokušao sam proći spomenutu proceduru i stvarno pronašao dvije iste mape koje počinju sa S-1-5 a završavaju istim dugačkim brojem te jedna od njih na kraju sadrži .bak

Slijedeći dalje proceduru pokušao sam preimenovati mapu koja sadži .bak no ne uspijevam. Izbaci mi poruku... The Registry Editor rename S-1-5....bak Error while remaing key.

 

Možda je to zato jer je to administratorov profil ili..?!

Da, bez pristupa administratora ne možeš raditi promjene.

EDIT: Pokušaj ovako

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 12:14 (softwaremaniac).
13 godina
neaktivan
offline
User profil failed

Hvala još jednom softwaremaniac na angažmanu oko rješavanja mog problema.

Pokušao sam i na ovaj način koji si mi sugerirao ali ne ide nikako, ne dozvoljava mi nikakvu promjenu.

Očito da problem nadilazi moje mogućnosti ili nešto krivo radim pa mi izgleda preostaje reinstalacija windowsa.

Problem je naravno što gubim neke dokumente do kojih jednostavno ne mogu pristupiti...{#}

 

Nije mi jasno šta se dogodilo, komp sam normalno navečer ugasio i ujutro ne prihvaća password ??!!

fak
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: User profil failed
vladof kaže...

Hvala još jednom softwaremaniac na angažmanu oko rješavanja mog problema.

Pokušao sam i na ovaj način koji si mi sugerirao ali ne ide nikako, ne dozvoljava mi nikakvu promjenu.

Očito da problem nadilazi moje mogućnosti ili nešto krivo radim pa mi izgleda preostaje reinstalacija windowsa.

Problem je naravno što gubim neke dokumente do kojih jednostavno ne mogu pristupiti...{#}

 

Nije mi jasno šta se dogodilo, komp sam normalno navečer ugasio i ujutro ne prihvaća password ??!!

Ček malo, ako je samo do passworda, onda ga razbij Hirensboot CD-om. Skini ga i zaprži iso na cd i pokreni offline nt password & registry editor i prati upute. Što se tiče podataka, digni neku linux distru i kopiraj ih preko nje.

13 godina
neaktivan
offline
Re: User profil failed
softwaremaniac kaže...

Ček malo, ako je samo do passworda, onda ga razbij Hirensboot CD-om. Skini ga i zaprži iso na cd i pokreni offline nt password & registry editor i prati upute. Što se tiče podataka, digni neku linux distru i kopiraj ih preko nje.

 

Ne znam je li u pitanju samo password. Kad upišem password pojavi mi se ona poruka koju sam spomenuo  u prvom pitanju.

Ovo sa razbijanjem passworda i linuxom nažalost nadilazi moje sposobnosti...{#}

 

Očito moram potražiti nekog kompjutorskog gurua da mi to riješi.

fak
14 godina
offline
Re: User profil failed
vladof kaže...
softwaremaniac kaže...

Ček malo, ako je samo do passworda, onda ga razbij Hirensboot CD-om. Skini ga i zaprži iso na cd i pokreni offline nt password & registry editor i prati upute. Što se tiče podataka, digni neku linux distru i kopiraj ih preko nje.

 

Ne znam je li u pitanju samo password. Kad upišem password pojavi mi se ona poruka koju sam spomenuo  u prvom pitanju.

Ovo sa razbijanjem passworda i linuxom nažalost nadilazi moje sposobnosti...{#}

 

Očito moram potražiti nekog kompjutorskog gurua da mi to riješi.

Ja bih rado, no nisam u mogućnosti putovati ovih dana tako da ništa.

13 godina
neaktivan
offline
Re: User profil failed
softwaremaniac kaže...

Ja bih rado, no nisam u mogućnosti putovati ovih dana tako da ništa.

Hvala ti na savjetima, nešto sam naučio o svemu tome. Očito je stvar dosta komplicirana jer se radi o admistratorovom profilu.

 

Lijep pozdrav...

fak
15 godina
offline
Re: User profil failed

-kreiraj novi admin acc. (razni boot CDi kao hirnes, minipe..).

-dali ćeš išta spasiti s originalnog acc. 'možda'.. ali fileovi nebi trebali biti problem.

-provjeri chkdsk i ram (možda i temp CPU).

-zato se admin acc ne dira osim kad je neophodno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: User profil failed
ihush kaže...

-kreiraj novi admin acc. (razni boot CDi kao hirnes, minipe..).

-dali ćeš išta spasiti s originalnog acc. 'možda'.. ali fileovi nebi trebali biti problem.

-provjeri chkdsk i ram (možda i temp CPU).

-zato se admin acc ne dira osim kad je neophodno.

kolega vidiš da je čovjeku livecd stran pojam. To sam mu i ja predložio da podatke preko linuxa riješi, ali rekao je da ne znam, pa pretpostavljam da ne zna niti ovo.

15 godina
offline
Re: User profil failed
softwaremaniac kaže...
..

kolega vidiš da je čovjeku livecd stran pojam. To sam mu i ja predložio da podatke preko linuxa riješi, ali rekao je da ne znam, pa pretpostavljam da ne zna niti ovo.

da.

-juzer koji ovdje traži pomoć, mora nešto znati, u suprotnom mora na servis.

-linux ne može pomoći, nego alati-utilsi, češći su za win dok se juzer 'preplaši' linuxa u rečenici (misli da mora bit guru). OS je sporedan, npr miniPE (je win). Ako je juzer koj ne može bootati i klikati next, .. sasvim nešto drugo je dali zna googlati, skinutu ISO i snimiti CD-DVD-USB uz minimalno razumijevanje (engleskog i terminologije potreben za te alate, ali to lako postavi kao pitanje kad zapne).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice