Skype prekidanje

poruka: 11
|
čitano: 8.665
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Skype prekidanje

Moj problem je taj što kada pričam na skypeu nakon nekog vremena prekine razgovor tj. moram ponovno uspostavit poziv,ali čudno je to što ne prekine svaki put u isto vrijeme nekad zna prekinut nakon 2 minute a nekad nakon 15 min ali uvijek prekine.

Radi se orazgovorima PC to PC pa tako da ništa ne košta ali stvarno zna biti iritirajuće svake 2 minute uspostavljat ponovno poziv.

Hvala!!!!!

90% Of teens would cry if they saw the jonas brothers on the empire statebuilding about to jump. if your the 10% who would grab a chair with some popcorn shouting jump "jump fagots jump!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Skype prekidanje

Nisi naveo vezu na internet (ADSL,kablovski,bezicni..) koja verzija skypea? Jeli mozes potvrditi da se to dogada nakon slanja necega (sliku)?

A competent and self-confident person is incapable of jealousy in anything. Jealousy is invariably a symptom of neurotic insecurity Lazarus Long
14 godina
protjeran
offline
Skype prekidanje

Veza mi je ADSL 2 mbit/s i ne dogadja se stalno kao što sam naveo!!!

90% Of teens would cry if they saw the jonas brothers on the empire statebuilding about to jump. if your the 10% who would grab a chair with some popcorn shouting jump "jump fagots jump!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skype prekidanje
Perkan777 kaže...

Veza mi je ADSL 2 mbit/s i ne dogadja se stalno kao što sam naveo!!!

Nisi naveo koja verzija skype-a!!

14 godina
protjeran
offline
Skype prekidanje

Prekida mi u bilo kojoj a trenutačno imam najnoviju

90% Of teens would cry if they saw the jonas brothers on the empire statebuilding about to jump. if your the 10% who would grab a chair with some popcorn shouting jump "jump fagots jump!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Skype prekidanje

Šta ga niko ne zna riješit?????

90% Of teens would cry if they saw the jonas brothers on the empire statebuilding about to jump. if your the 10% who would grab a chair with some popcorn shouting jump "jump fago
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skype prekidanje

Molim vas ljudi odgovorite!!

 

i ja imam isti problem, i imam isti internet

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
14 godina
protjeran
offline
RE: Skype prekidanje

Našao sam problem.Bio je u slušalicama sad  moram kupit nove.

90% Of teens would cry if they saw the jonas brothers on the empire statebuilding about to jump. if your the 10% who would grab a chair with some popcorn shouting jump "jump
14 godina
neaktivan
offline
Video pozivi u skypeu

Imam web cameru i driver za nju, WINDOWS OS 7, JE PREPOZANJE, ALI KAD POKRENEM VIDEO CALL, ONDA JAVLJA DA JE VIDEO STREAMING INCORRECT, PA NEMA SLIKE.

Molim vas pomoć?!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Video pozivi u skypeu
tomino kaže...

Imam web cameru i driver za nju, WINDOWS OS 7, JE PREPOZANJE, ALI KAD POKRENEM VIDEO CALL, ONDA JAVLJA DA JE VIDEO STREAMING INCORRECT, PA NEMA SLIKE.

Molim vas pomoć?!

Pa jesil sve namjestio u postavkama Neodlučan

RIDER
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Video pozivi u skypeu
tomino kaže...

Imam web cameru i driver za nju, WINDOWS OS 7, JE PREPOZANJE, ALI KAD POKRENEM VIDEO CALL, ONDA JAVLJA DA JE VIDEO STREAMING INCORRECT, PA NEMA SLIKE.

Molim vas pomoć?!

  Mozda imas TV tuner pa Skype misli da je camer,proveri sta si odabrao u postavkama Skype-a

A poet who reads his verse in public may have other nasty habits. Lazarus Long
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice