Rezolucija Google Chrome problem!

poruka: 6
|
čitano: 3.623
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Rezolucija Google Chrome problem!

 pozdrav, posjedujem laptop acer aspire one. Nedavno sam izvršio instalaciju windows 7 home basic i kada sam instalirao google chrome velika je rezolucija, odnosno svaka stranica koju otvorim je velika moram ju scrolat u duzini i širini. Na starim windowsima mi je bila normalna lijepo kada sam otvorio chrome sve je lijepo bilo u prozoru kako treba. Probao sam u opcijama od chromea zumiranje, ali kada zumam na manje jako je loša kvaliteta slike i slova. Instalirao sam i operu i mozillu međutim ista je stvar. Molim vas ako znate da mi pomognete da riješim ovaj problem. Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rezolucija Google Chrome problem!

jesi li grafičku instalirao?

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Rezolucija Google Chrome problem!

Oj.

Zvuči mi kao da ti je rezolucija u windowsima premala.

Predlažem da reinstaliraš drivere grafičke.

15 godina
offline
Rezolucija Google Chrome problem!

Pa problem je u tome što nisam ništa instalirao od drivera. Jer ih nemam, a kako da znam koji driver za grafičku kad ne znam koja je grafička u laptopu i odakle da je skinem.

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Rezolucija Google Chrome problem!
razer1911 kaže...

Pa problem je u tome što nisam ništa instalirao od drivera. Jer ih nemam, a kako da znam koji driver za grafičku kad ne znam koja je grafička u laptopu i odakle da je skinem.

Vidi sa nekim softverom npr Speccy ili pogledaj na netu po modelu laptopa.

15 godina
offline
Rezolucija Google Chrome problem!

Našao sam na stranici od Acera drivere, probat ću skinit taj driver za VGA možda pomogne.

EDIT: Driver od grafičke instaliran, problem riješen. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2013 16:08 (razer1911).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice