Rapidshre account načini plaćanja

poruka: 17
|
čitano: 5.217
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Rapidshre account načini plaćanja

ovak, htio bih otvoriti rapidshare premium account koji košta 55 € za godinu dana korištenja, e sad zanima me ako bi mi netko mogao pobliže objasniti načine plaćanja, ove na slici........paypal, reseller i wiretransfer

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2009 19:02 (josipjoso1000).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshre account načini plaćanja

mislim da trebas Paypall, tak je moj stari na nekoj stranici... i onda izaberes kojom karticom placas, upises br, osobne podatke i toe to... BTW pisat ce ti da uneses lozinku od kartice, ali to nije obavezno pa radije NEMOJ Namigiva

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2009 19:14 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Rapidshre account načini plaćanja
Fićo_CoD 5 kaže...

mislim da trebas Paypall, tak je moj stari na nekoj stranici... i onda izaberes kojom karticom placas, upises br, osobne podatke i toe to... BTW pisat ce ti da uneses lozinku od kartice, ali to nije obavezno pa bolje NEMOJ

ja bih radije uplatnicom platio i mislim da je to ovaj način wiretransfer, ali nemam pojma gdje da te podatke koje dobiješod njih unesem, sve je čudno .......

16 godina
neaktivan
offline
Rapidshre account načini plaćanja

paypal je jednostavan.

dovoljno da imas deviznu ili kreditnu karticu koju uparis sa svojim paypal acc i to je to.

vise nikad neces morati unositi osobne podatke (broj kartice, pinove itd.) kad ces placati paypalom.

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Rapidshre account načini plaćanja
AA-d00d kaže...

paypal je jednostavan.

dovoljno da imas deviznu ili kreditnu karticu koju uparis sa svojim paypal acc i to je to.

vise nikad neces morati unositi osobne podatke (broj kartice, pinove itd.) kad ces placati paypalom.

ne ne , baš želim samo uplatiti novac i ništa drugo.....

15 godina
offline
Rapidshre account načini plaćanja

Kupio account preko oglasnika (www.njuskalo.hr) i platio čovjeku općom uplatnicom na tekući račun

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshre account načini plaćanja

Mozes i preko njih  http://www.condurarapid.com/   Ovlašteni Rapidshare reseller za HR

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Rapidshre account načini plaćanja
smrad kaže...

Mozes i preko njih  http://www.condurarapid.com/   Ovlašteni Rapidshare reseller za HR

hmm, ovi što prodaju preko njuškala dosta jeftiniji nego ovi condura rapid!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshre account načini plaćanja
josipjoso1000 kaže...
smrad kaže...

Mozes i preko njih  http://www.condurarapid.com/   Ovlašteni Rapidshare reseller za HR

hmm, ovi što prodaju preko njuškala dosta jeftiniji nego ovi condura rapid!

Ali Condurarapid je ovlašteni reseller pa ima u startu 8,5% niže cijene nego direktno preko Rapidsharea - bar bi tako trebalo biti, ovisi koliku maržu stave..

Dosta ljudi naručuje preko eNabave - pogledaj..

eNabava CEO
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshre account načini plaćanja

Ako nečeš koristiti kreditnu karticu zbog opasnoti od online prijevara jer tko zna.

Možeš naručiti i na Premium-HR.net ovdje  tamo imaš i druge premium acc. poput Hotfile i Megaupload.

Naručiš i platiš na pošti ili preko banke i dobiješ acc.

Premium-HR.net
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshre account načini plaćanja

ja sam platio preko ovlaštenog distributera za bih

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshre account načini plaćanja
DestructoCRO kaže...
josipjoso1000 kaže...
smrad kaže...

Mozes i preko njih  http://www.condurarapid.com/   Ovlašteni Rapidshare reseller za HR

hmm, ovi što prodaju preko njuškala dosta jeftiniji nego ovi condura rapid!

Ali Condurarapid je ovlašteni reseller pa ima u startu 8,5% niže cijene nego direktno preko Rapidsharea - bar bi tako trebalo biti, ovisi koliku maržu stave..

Dosta ljudi naručuje preko eNabave - pogledaj..

Cijena im je bezobraznih 520kn za godinu dana a direkt preko paypala je 397kn. Bolesno je placat 120kn vise

15 godina
neaktivan
offline
Rapidshre account načini plaćanja

Ja sam prije dva tjedna platio jednomjesečni akont za Rapidshare direktno na njihovim stranicama (koje su "spojene" sa PayPal sustavom). Platio sam AMEX karticom i sve je bilo gotovo za par minuta. Ubacio sam svoje podatke, podatke sa kartice i odmah dobio na mail korisničko ime i lozinku za Rapid. Poslje sam na PayPalovim stranicama samo provjerio transakciju, radoznalosti radi i nema nikakvih problema. Osmijeh Plaćam, naravno, točno 6,99 € kada dobijem prvi račun od AMEX-a.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshre account načini plaćanja
meddle kaže...

Cijena im je bezobraznih 520kn za godinu dana a direkt preko paypala je 397kn. Bolesno je placat 120kn vise

 

Pa Condurarapid na prodaji jednogodišnjeg accounta ne zaradi 120kn. Cijena na Rapidshare službenoj stranici je 54,99 EUR (402 kn).

Reseller ga dobije za min. 8,5% manje tj. za 50,31585 EUR (368kn).

520 - 368 = samo 152 kn zarade za Condurarapid za samo jedan account. Dobar biznis! ;)

 

Iz tog razloga više ljudi koristi usluge eNabave sa uvijek fiksnom provizijom.

eNabava CEO
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshre account načini plaćanja

Ima na Premium-HR.net.

Rapidshare acc. nisu sa fiksnom provizijom ali s najmanjom za najjeftinije primjerice za 1 mj s provizijom 75kn.

Zašto plačati VIŠE za manje.

Premium-HR.net
14 godina
neaktivan
offline
Rapidshre account načini plaćanja

Samo malo obavještenje nelojalnoj i nelegalnoj konkurenciji DestructoCRO i madman. Pošto dosta znam o ovlaštenom Rapidshare Reseller-u u Hrvatskoj tj. o firmi Condurarapid znam da oni po prodanom account-u zarađuju po par kuna (7 - 10kuna) i ovaj posao jedva da se isplati legalno raditi u HR bas zbog crnog tržišta koje ponekad zna i prevariti ljude pa su ljudi zbog toga i nepovjerljivi prema onima koji rade legalno. Sve ostala razlika u cijeni ide na poreze državi (PDV i ostali porezi). Znači da od Premium Account-a za godinu dana država uzima 100 kuna samo za PDV. U cijenu samih account-a ulaze sva davanja državi.

 

Što znači da vi gospodo uzimate preveliku proiviziju i zarađujete po 20 - 40 kuna po account-u i još oštećujete državu pošto sve radite na crno. I mislim da nije u redu da Condurarapid spominjete u negativnom kontekstu pošto  am ni u jednom slučaju nije smetala ili vas spriježčavala da budete nelojalna konkurencija. Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshre account načini plaćanja

Za mulac01

"I mislim da nije u redu da Condurarapid spominjete u negativnom kontekstu pošto  vam ni u jednom slučaju nije smetala ili vas spriježčavala da budete nelojalna konkurencija. Hvala"

 

U niti jednom mom komentaru Condurarapid nije spominjana u negativnom kontekstu što je vidljivo u komentarima iznad.

 

Hvala.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice