Problem win installer

poruka: 13
|
čitano: 2.959
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem win installer

Naime pokusavam instalirati igricu tacnije Battlefield BC2, i na početku instalacije izbaciva ovaj error

 

znači dok kliknem na izbor jezika i ono next ovaj se problem javlja...

Probao sam sve i svašta, guglao sam al ništa nije pomoglo, svaki prijedlog u rješavanju je dobrodošao...Hvala

I zaboravi napisat koristim Win Vistu SP2

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 13:06 (Add0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem win installer

Greška je u datoteci.Jel igra original ili piratica?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem win installer

ma pirat brate, da je bar oridjidji, al koliko sam gledao na netu nije bas problem sto je igra pirat, vec ljudi imaju ovakav problem pri instalaciji npr iTunsa, Jave, drugi programa koji su legalni sasvim

14 godina
offline
RE: Problem win installer
Add0 kaže...

Naime pokusavam instalirati igricu tacnije Battlefield BC2, i na početku instalacije izbaciva ovaj error

 

znači dok kliknem na izbor jezika i ono next ovaj se problem javlja...

Probao sam sve i svašta, guglao sam al ništa nije pomoglo, svaki prijedlog u rješavanju je dobrodošao...Hvala

I zaboravi napisat koristim Win Vistu SP2

probaj skinut windows installer 3.1 ili noviji pa onda pokusaj instalirat igricu

14 godina
neaktivan
offline
Problem win installer

Skini novi Windows Instaler i trebalo bi šljakati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem win installer
Nocio kaže...
Add0 kaže...

Naime pokusavam instalirati igricu tacnije Battlefield BC2, i na početku instalacije izbaciva ovaj error

 

znači dok kliknem na izbor jezika i ono next ovaj se problem javlja...

Probao sam sve i svašta, guglao sam al ništa nije pomoglo, svaki prijedlog u rješavanju je dobrodošao...Hvala

I zaboravi napisat koristim Win Vistu SP2

probaj skinut windows installer 3.1 ili noviji pa onda pokusaj instalirat igricu

Skino pokrenuo kao administrator, nece da instalira nikako evo na slici errora, nidje veze kao nemam prostora na HDD a slobodno preko 20GB na ode particije.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 17:23 (Add0).
14 godina
offline
RE: Problem win installer

probaj ga extractat s winrar-om i pokrenut msiexec pa vidi oce ti opet isto javljat

 

EDIT: ako tako nejde , probaj jos ovo...otvori cmd(start - run - i upisi cmd) u cmd upisi msiexec /unregister i stisni enter ... nakon toga u cmd upisi msiexec /regserver i opet stisni enter...i restartaj pc i vidi dal ima problema jos...ak ima probaj ga instalirat sada jer bi trebalo radit u 90% slucajeva

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 18:55 (Nocio).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem win installer
Nocio kaže...

probaj ga extractat s winrar-om i pokrenut msiexec pa vidi oce ti opet isto javljat

 

EDIT: ako tako nejde , probaj jos ovo...otvori cmd(start - run - i upisi cmd) u cmd upisi msiexec /unregister i stisni enter ... nakon toga u cmd upisi msiexec /regserver i opet stisni enter...i restartaj pc i vidi dal ima problema jos...ak ima probaj ga instalirat sada jer bi trebalo radit u 90% slucajeva

sve probo jos sinoc nece nikako, isao i na repair, nema teorije, neznam koji je vrag, ostale igre bez problema instaliram, i programe takodje, a evo citam na EA forumu iste probleme imaju, i sa originalom, al nisam mogao nac rjesenje

14 godina
offline
RE: Problem win installer

izgleda da imas problema s igricom...pogledaj dal ima setup.exe i auto run na cd-u...ak ima probaj pokrenut setup...ak setup nece probaj pokrenut auto run pa javi rezultate

14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem win installer
Nocio kaže...

izgleda da imas problema s igricom...pogledaj dal ima setup.exe i auto run na cd-u...ak ima probaj pokrenut setup...ak setup nece probaj pokrenut auto run pa javi rezultate

Ima setup evo dole na slici kako izgleda, al bas preko tog setupa ili autoruna se javlja taj problem, znaci instalacija je normalna nije kao kod drugih crekovani igra tipa kao kod razora i sl sa svojim instalacionim programom.

 

 

14 godina
offline
RE: Problem win installer

predpostavljam da je igrica "piratska" jel tako???ak je onda je najbolje da potrazis samo setup.exe ili da skines ponovo igricu

14 godina
neaktivan
offline
Problem win installer

Ajde probaj promijeniti Compatability mode.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem win installer

Probavao sam sve i svasta, jednostavno nema rjesenja Plač Poslije nekad cu probat na XP, na visti sam sve zivo probavao...hvala vam na prijedlozima decki

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice