Problem sa smecem.

poruka: 5
|
čitano: 1.775
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Problem sa smecem.

Pozdrav forumasi.

 

Evo surfajuci netom nezz kako mi se desilo da poberem neki k... neki search plugin. Boze me sacuvaj uspio sam ga maknut sa malwebaytesom sve sam ljepo pocistio od smeca.

Nego sad imam prblem pojavio mi se neki korejski program. Jednostavno ga ne mogu maknuti nikako. Probao sam sa par programa ali nejde. Jednostavno ga nigdje ne vidim.

Pokusao sam rucno ga trazit ali nista. Pokusao sam sa absolute unstaller revo unstaller... ali nikako nejde. Jednostavno nezz sta napraviti vise.

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2016 0:16 (keki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa smecem.
keki kaže...

Pozdrav forumasi.

 

Evo surfajuci netom nezz kako mi se desilo da poberem neki k... neki search plugin. Boze me sacuvaj uspio sam ga maknut sa malwebaytesom sve sam ljepo pocistio od smeca.

Nego sad imam prblem pojavio mi se neki korejski program. Jednostavno ga ne mogu maknuti nikako. Probao sam sa par programa ali nejde. Jednostavno ga nigdje ne vidim.

Pokusao sam rucno ga trazit ali nista. Pokusao sam sa absolute unstaller revo unstaller... ali nikako nejde. Jednostavno nezz sta napraviti vise.

 Skeniraj adwcleanerom.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
11 godina
offline
Re: Problem sa smecem.
softwaremaniac kaže...
keki kaže...

Pozdrav forumasi.

 

Evo surfajuci netom nezz kako mi se desilo da poberem neki k... neki search plugin. Boze me sacuvaj uspio sam ga maknut sa malwebaytesom sve sam ljepo pocistio od smeca.

Nego sad imam prblem pojavio mi se neki korejski program. Jednostavno ga ne mogu maknuti nikako. Probao sam sa par programa ali nejde. Jednostavno ga nigdje ne vidim.

Pokusao sam rucno ga trazit ali nista. Pokusao sam sa absolute unstaller revo unstaller... ali nikako nejde. Jednostavno nezz sta napraviti vise.

 Skeniraj adwcleanerom.

 Hvala ti prijatelju sve je super rijeseno.

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
8 godina
neaktivan
offline
Problem sa smecem.

Pozz Ekipa Sta Se Radi Pametnog?? Imam Na Compu YAC OATHER Toolbar Kako Ukloniti Taj Toolbar Skenirao Sam Computer S ADW Cleaner Programom I Malwarebytes Anti Malware Programom I Probao Deinstalirati Taj Toolbar S Geek Uninstaller I Your Uninstaller I Revo Uninstaller Programom I Zaista Nist Nije Pomoglo Sto Da Napravim?  Za Izgubit Zivce Totalno ..LP Ekipa Uzivajte:)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa smecem.
FalconBest1 kaže...

Pozz Ekipa Sta Se Radi Pametnog?? Imam Na Compu YAC OATHER Toolbar Kako Ukloniti Taj Toolbar Skenirao Sam Computer S ADW Cleaner Programom I Malwarebytes Anti Malware Programom I Probao Deinstalirati Taj Toolbar S Geek Uninstaller I Your Uninstaller I Revo Uninstaller Programom I Zaista Nist Nije Pomoglo Sto Da Napravim?  Za Izgubit Zivce Totalno ..LP Ekipa Uzivajte:)

http://forums.anvisoft.com/viewtopic-53-7080-0.html

Probaj ovako. 

 

Zašto ti svaka riječ počinje velikim slovom?

"Ono si što jedeš" - ja sam pizza (ne, ozbiljno, pitajte @Tony1999)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice