Problem s ms wordom 2007

poruka: 10
|
čitano: 4.336
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem s ms wordom 2007
pitanje

Pozdrav svima!

 

Imam jedan problem s wordom 2007 koji nikako ne mogu rijesiti... Naime, nadogradila sam 2007 office na 2003 i sve je radilo savrseno do prije mjesec dana, onda su se odjednom poceli pojavljivati neki cudni simboli  kada god bi citala ili pisala dokument u kojem bi bilo nesto pisano u equation editoru, link na sliku: http://img3.freeimagehosting.net/uploads/5bee4e4fbb.jpg

 

Probala sam ponovnu reinstalaciju, ne vrijedi jer vraca iste postavke, provjerila sam glavne postavke, mislim da nije nista zbrljano, updateala ga, instalirala neki patch, ali nista nije pomoglo, ako netko zna rjesenje nek pomaze, hitno!

 

HVALA!

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s ms wordom 2007

Probaj pogledat negdje u postavkama sigurno ima vračanje na default postavke. To bi moglo pomoći. Ako ne možeš naći posluži se help fileom.


BUG rulz!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s ms wordom 2007
Mislim da znam u cemu je problem :D, equation od 2007 i 2003 medusobno nisu komtabilni..sigurno ti je ostalo nesto od starije verzije i sad je zamjenjeno sa novom... i pazi sad trebala bih imati problema sa otvaranjem dokumenata sa extenzijom .doc u kojima je radeno sa starim equationom..kod mene ih pamti kao obicne slike..ali kod tebe.... i koji ti nacin stoji kao default kod snimanja .doc ili .docx.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s ms wordom 2007
autorov komentar

I kod mene je prije pamtio kao slike, cak mi je izbacivao upozorenje kada sam neke dokumente spremala u .doc formatu, i sada je namjesteno da ih sprema s extenzijom .doc, ali to isto tako nije bio problem jedno duze vrijeme...

16 godina
offline
RE: Problem s ms wordom 2007
prihvaćeno rješenje
Fontovi, i kodiranja.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s ms wordom 2007

Koliko sam informiran, 2003 i 2007 nisu baš kompatibilni (kao što kaže i @alen), ne koristim 2007 pa ne znam točno, ali posoji na Microsoftovim stranicama neki "compatibility pack", možeš probati to (ako već nisi).

 

http://office.microsoft.com/en-us/products/HA101686761033.aspx


MB ASUS P5K, C2D E6420, Radeon X1950PRO, DDR2 2GB 800MHz Transcend, 19"SamsungSM 932BF, Antec Sonata III-EC Midi
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s ms wordom 2007
autorov komentar
krek kaže...

Koliko sam informiran, 2003 i 2007 nisu baš kompatibilni (kao što kaže i @alen), ne koristim 2007 pa ne znam točno, ali posoji na Microsoftovim stranicama neki "compatibility pack", možeš probati to (ako već nisi).

 

http://office.microsoft.com/en-us/products/HA101686761033.aspx


Ovo sam probala, evo i sad sam jos jednom za svaki slucaj, nista... Sto se tice vracanja na default postavke, koliko sam ja upucena u 2007. je to moguce samo ako ga reinstaliras, sto ja jesam, ali su ostale stare postavke, hmmm... Postoji jos jedna stvar, u regeditu izbrises ovaj file:  HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Office/12.0/Word key.
Tu opet nastaje problem jer kod mene tog filea nema...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s ms wordom 2007
Jesi li se opratila supportu microsoft.hr.... i objasni kako si to dogradila..... tacno kako si to instalirala...posto ja imam i jednu i drugu verziju i mogu ih korisititi a ti samo 2007?.. ili si izbrisala stariju pa instalirala novu..
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s ms wordom 2007
autorov komentar

Nisam brisala staru verziju, nego sam prilikom instalacije kliknila na upgrade...

Btw, problem rijesen, ipak je bila stvar u fontovima, netko ih je promjenio... Hvala svima!

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2008 20:54 (yasha).
16 godina
offline
RE: Problem s ms wordom 2007
Word Key je licenca pa imaš možda falšu, pokušaj reinstaliirati.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice