Problem s kopiranjem filma

poruka: 8
|
čitano: 1.586
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem s kopiranjem filma

Skinuo sam film sa interneta i sad ga želim stavit na eksterni hard ali komp mi javlja da nema dovoljno mjesta na disku  (ima  još  350  gb) i pita me za disk cleanup.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Problem s kopiranjem filma
Nikad cuo za takvo sto. Koji format ti je film, koji OS koristis, daj malo vise informacija, bas me zanima sto ti se dogodilo. Koje i kolike su ti particije na External HDD-u, i cime si ga formatirao.
Zlo i Naopako
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.3.2008 22:20 (bestia).
16 godina
offline
RE: Problem s kopiranjem filma

Zaista čudan problem. Jesi li uopće formatirao disk?


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
Problem s kopiranjem filma

Da ga nije formatirao javio bi mu da nije formatiran i da ga treba formatirat.

Ovak  mi  to  više  smrdi  na  virus.

Virus  scan  bi  bio  možda  pocetno  riješenje


C2D@3360mhz@1,35V,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz@2,2V
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s kopiranjem filma

U 50% slucajeva budeš li pokrenuo "disc cleanup" aktivirat ćeš virus koji si pokupio!Prije samo provjeri antivirus programima!Ostalo je do tvog kompa i programa.Prvo sve provjeri i ništa ne pokreći.Samo savjet eto.


v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
Problem s kopiranjem filma

Nisam pokupio nikakav virus.  ali  sam  skužio  u  čemu  je  stvar  tak  da  je  stvar  riješena.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s kopiranjem filma

Kad si već tražio pomoć na ovom forumu, bilo bi lijepo da napišeš u čemu je bio problem.

Možda nekome pomogneš.


MB ASUS P5K, C2D E6420, Radeon X1950PRO, DDR2 2GB 800MHz Transcend, 19"SamsungSM 932BF, Antec Sonata III-EC Midi
16 godina
odjavljen
offline
Problem s kopiranjem filma

ja sam prije imao sličan problem ali u mom slučaju je to bio program kojeg nisam mogao instalirati jer kao ˝nema prostora˝ na disku ili u memoriji....nije bilo ni jedno ni drugo...trebao sam samo isključiti antivirus jer sam namjestio max zaštitu....poslje je sve bilo uredu...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice