Problem-kompatibilnost

poruka: 8
|
čitano: 2.442
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Problem-kompatibilnost

Bok! Jučer sam kupila igre Braid i World Of Goo u Algoritmu u Lumini Centru. Kad ih ja instaliram i pokrenem,Braid mi javi sljedeće:braid.exe has stopped working.Ponudi mi opcije:Check online for solution and close the program. i Close the program. A World Of Goo mi javlja:Could not find any Direct3D compatible devices. A ponudi mi opcije:tipku OK. Nakon što kliknem OK,baci mi sljedeće:FATAL ERROR! I ispod bla,bla,bla,bla,BLA!!!!!! Nakon toga mi ponudi opciju:Close Now.  Nakon što idem na Close Now,zatvorim igru. Treba li mi jača grafa pošto imam integriranu.? Konfa je pod Moj PC,Novo stolno računalo. Edit:Isprobano na laptopu Acer Aspire 6930G i ista situacija. U ponedjeljak ću nazvati Algoritam i reeći im što je na stvari! Svejedno pišite svoje odgovore jer mi tata pomalo ludi. Nije mi jasno zašto se Braid crasha? Na laptopu je instaliran DirectX,ako možda zatreba. Nakon što sam uninstallirala Braid,pokrenula CCleaner i dok očistim registar,piše bla,bla,bla,bla ali ispod piše:TO SE DEŠAVA ZBOG LOŠEG DEINSTALACIJSKOG PROGRAMA. Što to znači? MOLIM ODGOVOR!

Who is Linux? Motherfucker. Who is Linus? Motherfucker too.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.12.2014 12:29 (Flexan22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem-kompatibilnost
Flexan22 kaže...

Bok! Jučer sam kupila igre Braid i World Of Goo u Algoritmu u Lumini Centru. Kad ih ja instaliram i pokrenem,Braid mi javi sljedeće:braid.exe has stopped working.Ponudi mi opcije:Check online for solution and close the program. i Close the program. A World Of Goo mi javlja:Could not find any Direct3D compatible devices. A ponudi mi opcije:tipku OK. Nakon što kliknem OK,baci mi sljedeće:FATAL ERROR! I ispod bla,bla,bla,bla,BLA!!!!!! Nakon toga mi ponudi opciju:Close Now.  Nakon što idem na Close Now,zatvorim igru. Treba li mi jača grafa pošto imam integriranu.? Konfa je pod Moj PC,Novo stolno računalo. Edit:Isprobano na laptopu Acer Aspire 6930G i ista situacija. U ponedjeljak ću nazvati Algoritam i reeći im što je na stvari! Svejedno pišite svoje odgovore jer mi tata pomalo ludi. Nije mi jasno zašto se Braid crasha? Na laptopu je instaliran DirectX,ako možda zatreba. Nakon što sam uninstallirala Braid,pokrenula CCleaner i dok očistim registar,piše bla,bla,bla,bla ali ispod piše:TO SE DEŠAVA ZBOG LOŠEG DEINSTALACIJSKOG PROGRAMA. Što to znači? MOLIM ODGOVOR!

Je li Steam uključen? Probaj u Windowed modeu, nekima je pomoglo i limitiranje FPS-a. Također provjeri Integrity of the Game Cache na Steamu.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem-kompatibilnost
softwaremaniac kaže...
Flexan22 kaže...

Bok! Jučer sam kupila igre Braid i World Of Goo u Algoritmu u Lumini Centru. Kad ih ja instaliram i pokrenem,Braid mi javi sljedeće:braid.exe has stopped working.Ponudi mi opcije:Check online for solution and close the program. i Close the program. A World Of Goo mi javlja:Could not find any Direct3D compatible devices. A ponudi mi opcije:tipku OK. Nakon što kliknem OK,baci mi sljedeće:FATAL ERROR! I ispod bla,bla,bla,bla,BLA!!!!!! Nakon toga mi ponudi opciju:Close Now.  Nakon što idem na Close Now,zatvorim igru. Treba li mi jača grafa pošto imam integriranu.? Konfa je pod Moj PC,Novo stolno računalo. Edit:Isprobano na laptopu Acer Aspire 6930G i ista situacija. U ponedjeljak ću nazvati Algoritam i reeći im što je na stvari! Svejedno pišite svoje odgovore jer mi tata pomalo ludi. Nije mi jasno zašto se Braid crasha? Na laptopu je instaliran DirectX,ako možda zatreba. Nakon što sam uninstallirala Braid,pokrenula CCleaner i dok očistim registar,piše bla,bla,bla,bla ali ispod piše:TO SE DEŠAVA ZBOG LOŠEG DEINSTALACIJSKOG PROGRAMA. Što to znači? MOLIM ODGOVOR!

Je li Steam uključen? Probaj u Windowed modeu, nekima je pomoglo i limitiranje FPS-a. Također provjeri Integrity of the Game Cache na Steamu.

Ja nemam Steam.{#} To sam kupila na CD-ROM. Ne mogu ništa podesiti jer ne mogu ni otvoriti igre. Imam komp sa Windowsom 7 i nikad nisam instalirala Steam.{#}

Who is Linux? Motherfucker. Who is Linus? Motherfucker too.
15 godina
offline
Re: Problem-kompatibilnost
Flexan22 kaže...

..

ponedjeljak ću nazvati Algoritam i reeći im što je na stvari! Svejedno pišite svoje odgovore jer mi tata pomalo ludi. Nije mi jasno zašto se Braid crasha? Na laptopu je instaliran DirectX,ako možda zatreba. Nakon što sam uninstallirala Braid,pokrenula CCleaner i dok očistim registar,piše bla,bla,bla,bla ali ispod piše:TO SE DEŠAVA ZBOG LOŠEG DEINSTALACIJSKOG PROGRAMA. Što to znači? MOLIM ODGOVOR!

.. i odmah se hvataš CCa?

-instaliraj dx 9.0c redist june 2010.

-drugi dio problema koji je moguć, verzija win, pokrenuti setup (i kasnije igru ako je prblem jednak) u comp.modu npr Vista (jer je igra za XP-Vista). .. desni klik, properties, ...

btw, to je starija igra, ne traži nikakvu posebnu gtafiku, (req. je kao za AERO win7-vista tj samo dx.9.0), vrlo neobično da se problem pojavljuje.. na njihovoj str. ima free-Demo, s njim možda nema problema, .. provjeri, jer moguće je da zbog neke zaštite na mediju install ne radi (nebi bilo prvi put). Tad reklamiraš i vratiš (a igru vjerojatno možeš skinuti direktno).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem-kompatibilnost
ihush kaže...
Flexan22 kaže...

...

ponedjeljak ću nazvati Algoritam i reeći im što je na stvari! Svejedno pišite svoje odgovore jer mi tata pomalo ludi. Nije mi jasno zašto se Braid crasha? Na laptopu je instaliran DirectX,ako možda zatreba. Nakon što sam uninstallirala Braid,pokrenula CCleaner i dok očistim registar,piše bla,bla,bla,bla ali ispod piše:TO SE DEŠAVA ZBOG LOŠEG DEINSTALACIJSKOG PROGRAMA. Što to znači? MOLIM ODGOVOR!

.. i odmah se hvataš CCa?

-instaliraj dx 9.0c redist june 2010.

-drugi dio problema koji je moguć, verzija win, pokrenuti setup (i kasnije igru ako je prblem jednak) u comp.modu npr Vista (jer je igra za XP-Vista). .. desni klik, properties, ...

btw, to je starija igra, ne traži nikakvu posebnu gtafiku, (req. je kao za AERO win7-vista tj samo dx.9.0), vrlo neobično da se problem pojavljuje.. na njihovoj str. ima free-Demo, s njim možda nema problema, .. provjeri, jer moguće je da zbog neke zaštite na mediju install ne radi (nebi bilo prvi put). Tad reklamiraš i vratiš (a igru vjerojatno možeš skinuti direktno).

Tetak mi reko neka instaliram CC i kojekakva sr**ja mi je još htio staviti.To sam sve probala,ali opet-BRAID CRASH,WORLD OF GOO-COULD NOT FIND ANY COMPATIBLE DIRECT3D DEVICES. Na laptopu imam DirectX 9.0 ali DIRECTX NIJE ISTO KAO DIRECT3D. Pošto je Braid pokrenut kao comp.mod za Vistu,i na laptopu se crasha. Koji je uzrok? Jel možda neispravan instalacijski CD?

Who is Linux? Motherfucker. Who is Linus? Motherfucker too.
15 godina
offline
Re: Problem-kompatibilnost

Meni radi na windows 7 bez ikakvih postavki kompatibilnosti, fora igra:)

Mozda nesto odavde pojasni

edit:uklonjen link posto se stranica promijenila

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2015 1:34 (kunof00).
15 godina
offline
Re: Problem-kompatibilnost
Flexan22 kaže...
ihush kaže...
..

-instaliraj dx 9.0c redist june 2010.

..

..Na laptopu imam DirectX 9.0 ali DIRECTX NIJE ISTO KAO DIRECT3D...

?

-prvi dio rečenice, ako nisi instalirao/la tad nemaš navedeni (precizno) dx90c...

-boldano.. nije šija nego vrat. OK?

+ ostatak prošlog posta ako dx ne pomaže...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem-kompatibilnost
kunof00 kaže...

Meni radi na windows 7 bez ikakvih postavki kompatibilnosti, fora igra:)

Mozda nesto odavde pojasni
http://www.ehow.com/info_12217207_fix-braid-pc.html?dmsp=manual

kunof00,hvala ti. Braid mi uspio da radi. Mogu li ja kupiti drugu grafu pošto mi treba,a ja imam integriranu grafiku? World of Goo ću prodati.{#}

Linus T. is only man who will marry a stripper or whore.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice