Problem oko antivirusa zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 2.345
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem oko antivirusa

Ovako imo sam antivirus Bitdefender i isteko mi je jućer odma sam isti dan dao novi antivirus Eset Smart Security

instaliro sam ga i dao crack i idem da ga update-am i neče mi treba neki password i username a nemam to..

taj antivirus mi je dao frend..

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
RE: Problem oko antivirusa

Makni ESS i instaliraj Aviru ili Avast free i nećeš imati nikakvih problema.Cool

btw. zabranjeno je pričati o crackovima na forumu.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2010 15:10 (deadman).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem oko antivirusa

Ok ja sam tu novi tako da nisam znao...

Prije sam imo avast na visti i rikno mi je cijeli komp zbog toga nije mi prikazivo da imam viruse..

13 godina
offline
RE: Problem oko antivirusa

Jesi li uključio real-time shieldove, redovito updejtao i skenirao komp?

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2010 15:14 (deadman).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem oko antivirusa

Da svaki drugi tjedan sam ga skeniro imam još onaj antimalware shit...

 

13 godina
offline
Problem oko antivirusa

Onda stavi Aviru.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Problem oko antivirusa

Kad će više naučiti piratski AV em nevalja,em imate više problema nego koristi s takvim (anti)virusnim programom.

ESS nije baš nešto,ja sam ga koristio i nisam bio zadovoljan,sada koristim Avast! 5.0 i sve mi je super,niti virusa,nit kakvih napasti.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice