Need For Speed Shift problem

poruka: 5
|
čitano: 3.129
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Need For Speed Shift problem

Pozdrav ljudi,

imam jedan problem. Instalirao sam NFS Shift i najnovij patch i pokrenem igru, dođe do izbornika jezika stisnem enter i igra zašteka. Ne radi ni alt-f4 ni ctrl-alt-del niti išta... Potpuno zablokira. Ona lampica koja pokazuje rad HDD-a ne svjetli, znači igra skroz zašteka i moram ručno resetirat. Molim vas jel ima kakav spas ili je mjesto ovoj igri u recycle binu? Molim pomoć, hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Need For Speed Shift problem

Jel igra original?? Ako nije ništa čudno.Ja imam originalnu i radi ko podmazana.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Need For Speed Shift problem
AlfaDelta kaže...

Pozdrav ljudi,

imam jedan problem. Instalirao sam NFS Shift i najnovij patch i pokrenem igru, dođe do izbornika jezika stisnem enter i igra zašteka. Ne radi ni alt-f4 ni ctrl-alt-del niti išta... Potpuno zablokira. Ona lampica koja pokazuje rad HDD-a ne svjetli, znači igra skroz zašteka i moram ručno resetirat. Molim vas jel ima kakav spas ili je mjesto ovoj igri u recycle binu? Molim pomoć, hvala.

koja konfa?

14 godina
protjeran
offline
RE: Need For Speed Shift problem
softwaremaniac kaže...

Jel igra original?? Ako nije ništa čudno.Ja imam originalnu i radi ko podmazana.

A jbg... Nije XDXDXD pssssssst

Ali kaj se nemože nikak igrati ta ne original? Nema načina?

14 godina
protjeran
offline
Need For Speed Shift problem

Našao sam rješenje... Samo treba .exe od igre staviti u windows 98 compatibility mod. I stvar radi ;-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice