Mislim da mi netko upravlja računalom?

poruka: 9
|
čitano: 3.024
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Mislim da mi netko upravlja računalom?

Pozdrav

 

Dakle kao sto pise u naslovu mislim da mi netko upravlja racunalom. Problem se javlja kad recimo gledam filmove u BSplayeru pa mi se zvuk "sam od sebe" smanjuje i povecava (zvuk u bsplayeru, ne na samom pc-u), kad recimo pisem poruke na Facebook-u pa mi isto "samo od sebe" stavlja na tocku unosa na pocetak pa malo na kraj pa onda opet u sredinu vec napisanog teksta...

Problem se javljao vec prije pa sam odlucio reinstalirati windowse, instalirao sve programe opet i drivere, sve propisno i sad opet nakon nekog vremena se to pocelo javljati. Ne događa se to konstantno vec samo ponekad, ali smeta i irinantno je u svakom slucaju. Skenirao sam PC i nije naslo nista zlocudnog..

 

Također imam jos jedan problem s laptopom (ovaj gore se javlja na stolnom racunalu), naime kada se zelim prikljuciti na wireless, unesem password i to sve, pise mi da je limited connection. Kako se rjesiti toga pa da mi je spajanje normalno? Reinstalirao sam windowse i onda se javio taj problem.

 

Molim vas da mi pomognete ako znate o cemu je rijec..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mislim da mi netko upravlja računalom?
holybones8 kaže...

Pozdrav

 

Dakle kao sto pise u naslovu mislim da mi netko upravlja racunalom. Problem se javlja kad recimo gledam filmove u BSplayeru pa mi se zvuk "sam od sebe" smanjuje i povecava (zvuk u bsplayeru, ne na samom pc-u), kad recimo pisem poruke na Facebook-u pa mi isto "samo od sebe" stavlja na tocku unosa na pocetak pa malo na kraj pa onda opet u sredinu vec napisanog teksta...

Problem se javljao vec prije pa sam odlucio reinstalirati windowse, instalirao sve programe opet i drivere, sve propisno i sad opet nakon nekog vremena se to pocelo javljati. Ne događa se to konstantno vec samo ponekad, ali smeta i irinantno je u svakom slucaju. Skenirao sam PC i nije naslo nista zlocudnog..

 

probaj da li se to dešava s nekim drugim mišem priključenim na komp. zna se oštetiti kabel od miša i onda zezati

11 godina
neaktivan
offline
Re: Mislim da mi netko upravlja računalom?

Imam samo jedan mis, nije nigdje ostecen kabel, i normalno je stavljen u utoru za mis.. ne znam stvarno, evo i sad dok pisem poruku mi vraca na pocetak pa na kraj ovu "tocku unosa" 

16 godina
offline
Mislim da mi netko upravlja računalom?

ne mora vidljivo izvana biti oštećen kabel, može se jedna od žica unutar kabela oštetit a da i ne znaš.

 

probaj posuditi miša od nekog prijatelja pa probati s njim dal ti se to isto dešava

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mislim da mi netko upravlja računalom?

Probaj drugog miša i tipkovnicu.

http://d-u-d.deviantart.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mislim da mi netko upravlja računalom?

Da nemaš možda gamepad spojen na komp?

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mislim da mi netko upravlja računalom?

Ok, probat cu s novom tipkovnicom i misem pa javim.. hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mislim da mi netko upravlja računalom?

postoji mogućnost da ti je i neka tipka na tipkovnici zapela pa stalno šalje signal da je pritisnuta

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mislim da mi netko upravlja računalom?

Bok

 

Meni se slicno znalo desavati sa nekom logitechovom multimedijalnom zicanom usb tipkovnicom u kombinaciji sa logitechovim driverom za istu.

Jednostavno bi se neki put zvuk iz cista mira povecao na maksimum, kao da tipkovnica non stop salje input za povecavanje zvuka.

Restart bi rjesio problem - do sljedeceg "fantomskog" povecavanja.

Zamisli scenu, 2 u jutro, gledam neki film najednom grmljavina - zvuk se pojaca na max.

Googlanjem sam nasao da je jos ljudi imalo slicne probleme.

Rjesenje:
- za prvu ruku deinstalacija Logitechovih drivera za tipkovnicu

- promjena tipkovnice

 

Sad s novom tipkovnicom vise nemam tog problema.

Win 7 pro 64

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice