Kako ugasiti profil na startu Windowsa

poruka: 10
|
čitano: 5.365
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako ugasiti profil na startu Windowsa
pojavio mi se profil na startu windowsa i svaki put moram kliknuti na njegda da se windowsi mogu "dignuti" gasio sam u control panelu al se uvijek vrati, ima li koji način da maknem taj profil, hvala
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako ugasiti profil na startu Windowsa

evo prati samo ovo i uspjet ces...http://wiki.ljackson.us/Control_Userpasswords2

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Kako ugasiti profil na startu Windowsa

Mislim da u TweakUI imas opciju za to...

The blue screen of death is the best game I've ever played.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako ugasiti profil na startu Windowsa
CreaToR kaže...

evo prati samo ovo i uspjet ces...http://wiki.ljackson.us/Control_Userpasswords2

 

uradio sam sve po uputama i kasnije se windowsi nisu mogli dignuti, stalo je loading your personal settings i dalje nije htjelo, onda sam digao windowse u safe modu uradio system restore i dobio ih nazad jedva ali sa starim profilom :(

14 godina
neaktivan
offline
Kako ugasiti profil na startu Windowsa

Taj acc ti se pojavio odjedanput bezveze?Ako je ja sam imao isti problem i nisam ga nažalost riješio.Prije su se digli win bez klikanja na acc direkt na Desktop,a onda odjednom sam morao klikatina acc koji se niodkud pojavio.Dobio sam puno prijedloga ali ništa nije pomoglo,još mi je jedino ostalo rein win.Možda ti dobiješ neki prijedlog...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako ugasiti profil na startu Windowsa

daj probaj ovak:
control panel
user accounts
computer administrator
create a password
2 puta lupi tipku tab..

edit:  nakon toga,tu bi trebalo bit blank/ prazno..

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2009 23:14 (seneka).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako ugasiti profil na startu Windowsa

To se i meni desilo (odjedanput se pojavi i to je to). Uglavnom riješio sam problem prateći tutorijal do kojeg vodi ovaj link poviše. I sad nakon restarta sve radi normalno ne traži me glupo klikanje koje me užasno nerviralo.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako ugasiti profil na startu Windowsa

General Zed to je to , isto od riječi do riječi je meni bilo, evo sad sam zamalo ostao bez windowsa , srecom sam uspio vratit pomocu system restora inače bi nahebao ((

 

 

ps

nakon system restora sam opet pokusao sljediti gore navedenu proceduru ali vise mi se ne otvara prozor od usera

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2009 22:03 (S0nic3).
14 godina
neaktivan
offline
Kako ugasiti profil na startu Windowsa

Kod mene je još uvijek isto.Bit će da mi ne gine rein winn.Zato sam  mu za kaznu na acc stavio žutu patkicu.A trebao bih promjeniti matičnu jer mi je crko zvučni izlaz pa sam morao dodati zvučnu karticu i izvaditi TV tuner,tak da *ebe ko malog majmuna...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako ugasiti profil na startu Windowsa

to je problem sa winlogon-om koji je dio windowsa.imao sam jednom slučaj da je tip (koji ima neku firmu) dionio komp i desila mu se ista stvar. nije stavljao niakakv pass ni user logon a odjednom mu se to počlelo pojavljivati i nije mogao uopće u windowse uć.

jedino rješenje je bilo ubaciti cd od win i napraviti repair.

nakon toga sve ok.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice