Itunes not responding

poruka: 8
|
čitano: 2.831
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Itunes not responding

Skinuo sam najnoviju verziju iTunesa i kada ga pokrenem bez prikljucenog Iphonea 4s radi normalno a dok prikljucim mob iTunes se zamrzne i u task manageru pise not responding, trazio sam po netu fix al nisam uspio rijesit problem. Koristim win 8.1 pro 64-bit.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Itunes not responding
macgyver 53 kaže...

Skinuo sam najnoviju verziju iTunesa i kada ga pokrenem bez prikljucenog Iphonea 4s radi normalno a dok prikljucim mob iTunes se zamrzne i u task manageru pise not responding, trazio sam po netu fix al nisam uspio rijesit problem. Koristim win 8.1 pro 64-bit.

 

Copy QTMovieWin.dll from:  C:\Program Files (x86)\Common Files\Apple\Apple Application Support

to: C:\Program Files (x86)\iTunes

Reboot.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
11 godina
offline
Itunes not responding

I dalje isti problem :/

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Itunes not responding

Pa ja ću pop*zdit, svaki mogući fix koji sam nasao na apple stranicama nije rijesio problem. A i taj iTunes mi treba samo da mogu prebacit muziku s kompa na mob, pokusao sam prebacit s programom CopyTrans Manager ali ni on neradi kak spada jer traži neku drugu verziju iTunesa a ja imam najnoviju. Ako netko zna kako bi se jos mogla prebacit muzika molio bih ga da kaze. LP!

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Itunes not responding
macgyver 53 kaže...

Pa ja ću pop*zdit, svaki mogući fix koji sam nasao na apple stranicama nije rijesio problem. A i taj iTunes mi treba samo da mogu prebacit muziku s kompa na mob, pokusao sam prebacit s programom CopyTrans Manager ali ni on neradi kak spada jer traži neku drugu verziju iTunesa a ja imam najnoviju. Ako netko zna kako bi se jos mogla prebacit muzika molio bih ga da kaze. LP!

 Probaj ovu foru s formatiranjem:

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
11 godina
offline
Itunes not responding

Hvala, pokusao bih to ali imam vec dosta stvari na mobu a nmg napravit backup jer se nemogu spojit na itunes

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Itunes not responding

Pa nije iTunes jedini na svijetu... Imaš još softvera.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Itunes not responding

Aha ok hvala, budem probao jedan dan jer sam nemam ni volje a ni vremena.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice