Font Size +/-

poruka: 10
|
čitano: 4.969
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Font Size +/-

Kako se povecava/smanjuje font subtitlova (od filma koji se gleda na TV-u preko DVD-playera ili USB-sticka) ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Font Size +/-

Prije editiraš subtitle tj.(.sub ili .srt.) datoteke u Notepadu-

16 godina
neaktivan
offline
RE: Font Size +/-

Nece ici. Mozes ti raditi sta hoces u notepadu sa formatom ali titl ce izgledati isto na DVD playeru. Player koristi svoj font koji se nalazi u firmwareu uredjaja i samo promjena firmwarea to moze popreviti.

14 godina
neaktivan
offline
Font Size +/-

Sta onda treba upgrade ili downgrade firmwarea? Kak se to radi? Prek usba ili kak?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Font Size +/-

Tesko da ces to uspjeti napraviti. Pogledaj na proizvodjacevim stranicama ima li novi firmware. Googlej malo. Ocekujes pomoc a nemamo pojma o cemu uopste pricamo.

14 godina
neaktivan
offline
Font Size +/-

 

imam Grundig vision 2 22-2930 T DVD i sve je super cak i titlove pusta i kazem jedina zamjerka je to sto su sitni,volio bi to ako se nekako moze povecati i sad svi pricaju nesto sa firmwareom,ali sta trebam napraviti?downgrade, upgrade?Kako preko usba?gdje i sta skinuti tocno,to je isto tesko naci,ja gledam na njihovoj stranici,ali sve cudno nesto,nema neki release notes ili tako nesto...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Font Size +/-

Rjeseno. Sa AVIAddXSub programom.Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Font Size +/-

Ako se ikada odlučiš nadograditi svoj player i snađeš u tim podacima ono što tražiš biti će upgrade jer će to donjeti neki ispravak ili podršku za nešto.

Downgrade bi bilo obrnuto, a ne vjerujem da to želiš.

I svjestan si da pogreška u postupku te radnje može te ostaviti sa neupotrebljivim uređajem. Kao i kod nadogradnje BIOS-a na MB računala.

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Font Size +/-
archer02 kaže...

Ako se ikada odlučiš nadograditi svoj player i snađeš u tim podacima ono što tražiš biti će upgrade jer će to donjeti neki ispravak ili podršku za nešto.

Downgrade bi bilo obrnuto, a ne vjerujem da to želiš.

I svjestan si da pogreška u postupku te radnje može te ostaviti sa neupotrebljivim uređajem. Kao i kod nadogradnje BIOS-a na MB računala.

 Slazem se,vidio sam da je bila neka tema sa hakiranjem LG LCD serija ,za omogućavanje USB-a,pa preporucam svima da to ne rade i da se ne zafrkavaju sa takvim stvarima, ima puno pametnijih rjesenja i evo za sve one koje muce titlovi preko TV-a - program AVIAddXSub je pravo rjesenje i napravi film u divx formatu za 1min i 30sec.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Font Size +/-

jel može netko ovdje stavit tutorial za taj program( aviaaddxsubs)?

našao sam na nekom forumu prije mjesec dana, ali više nikako ne mogu nać

može neko stavit ? hvala

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice