Firefox problemi nakon up-datea

poruka: 4
|
čitano: 2.241
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Firefox problemi nakon up-datea

Ne znam šta se počelo dešavat ,ali valjda nakon updatea sa Firefoxa 19 na nešto novije (pišem proizviljno jer nisam siguran) počelo zastajkivanje kod učitavanja stranica---duže traje,,,pa se trza video (bilo koji,,direktno s youtuba ili da je poveznica na isti ,,itd) ,,,napravio reinsta ,,još gore,,, reinstal flasha,, isto,, reinstal jave isto,,,u međuvremenu stigla verz 25 firefoxa  ,, sad nemam ni slika na site-ovima. Radi nešto brže ali....

 

       Da odmah razlučimo  PC ima 4 jegre 2,66 Mhz i SSD na operativnom sustavu i radi munjevito. Google Crome isto tako radi sa svim i svačim bez problema,,,slike,video,,passwordi itd.....  Zna li neko lijeka tome ili možda nije do mene već do Mozille ... TNX

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Firefox problemi nakon up-datea

prije da je do flash playera

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Firefox problemi nakon up-datea

Za blokiranje video zapisa kriv je Flash Player.

Za sporije učitavanje stranica: brzina interneta, cache i kolačići, dodaci, plugini i tako dalje.

Za ne prikazivaje slika: Firefox.

 

--------------------------------

 

1. Možeš pokušati postaviti probnu verziju HTML5 Playera na YouTubeu. (1. slika)

2. Počisti cache i kolačiće, onemogući dodatke. (2. slika)

- Ako se i dalje događa isti problem, pokreni Firefox u Safe Modu.

3. Pogledaj jesu li u opcijama Firefoxa omogućene slike. (3. slika)

1. slika 1. slika
2. slika 2. slika
3. slika 3. slika
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2013 21:10 (Marko :D).
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Firefox problemi nakon up-datea

ETO hvala svima na pomoći- pokušaju,,,ništa nije uspjelo ALI pod save-modom sam resetirao firefox i nakon toga je sve proradilo,,, digao add-onse koje su mi trebali i nakon toga su performanse ostale brze,,,negdje nešto nije sjelo kako treba pa je to ressetom ispravljeno ili uklonjeno,,, ne znam što,, tako da je ovo "lucky pick",,, možda nekom pomogne,,,add-ons Xmarx i weather i logitech setpoint .

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice