DVD-Divx

poruka: 17
|
čitano: 5.890
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
DVD-Divx
pitanje

Koji je najbolji program za pretvaranje DVD filmova u divx format. I gdje se moze skinuti, po mogucnosti da je besplatan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DVD-Divx
prihvaćeno rješenje

Probaj AutoGK. Možda malo duže traje, ali je jednostavno i ne griješi oko sinhronizacija i slično.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DVD-Divx

Tako je ,skini AutoGk.

Prije toga sripaj dvd na svoj hard.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DVD-Divx
autorov komentar

hvala na odgovorima, pronasao sam i ImTOO DVD Ripper Platinum 4,

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: DVD-Divx

Pa u Bugu 137 je bila recenzija Gordian Knota. Neka je kompliciraniji, ali ga ja koristim. Iskrena preporuka.

16 godina
neaktivan
offline
DVD-Divx

DVD Fab Platinum 3 ali ni ImToo DVD Ripper nije loš.


I am Borg...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DVD-Divx

AutoGK

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: DVD-Divx
Auto GK je za to najbolji program po meni, i uopce nije kompliciran, samo sto dosta dugo traje (cca 5h :D)....
Al neznam cemu konvertirati dvd u divx, jedini razlog mozda nedostatak mjesta na kompu ili ako se uploada na net..... :P

16 godina
neaktivan
offline
RE: DVD-Divx
Allen kaže...
Auto GK je za to najbolji program po meni, i uopce nije kompliciran, samo sto dosta dugo traje (cca 5h :D)....
Al neznam cemu konvertirati dvd u divx, jedini razlog mozda nedostatak mjesta na kompu ili ako se uploada na net..... :P

 Mah ima razloga kako si ti rekoa upolad na net, a neko hoce da snimi vise filmova (divx) na jedan dvd... kako god ima razloga za convert..
16 godina
neaktivan
offline
RE: DVD-Divx
Allen kaže...
samo sto dosta dugo traje (cca 5h :D)....

 Meni traje mozda 1,5-2 h... Kako samo docekas tih 5 sati ???
16 godina
neaktivan
offline
RE: DVD-Divx
Ako redovito kupuješ Bug, onda malo pretraži njihove DVD-e i pronaći ćeš puno dobrih i besplatnih programa koji ti trebaju.
16 godina
neaktivan
offline
DVD-Divx

Imas u zadnjem Bugu odlican DVD to Divx program. Xilisoft DVD ripper ultimate. Ili platinum. Odlican program. Odabir bitrate-a, odabir zvuka koji su ti raspolozivi na DVD-u, ubacivanje orginalnih titlova sa DVD. Stvarno super. I od jedno 30-40 filmova koje sam rippao, samo mi je jednog smuljao...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: DVD-Divx

Poslušaj me !

    Sve ove programe sam isprobao i radio s njima dugo, ali onda sam sasvim slučajno kopajući po netu naišao na program budalastog imena "Fairuse Wizard 2.6"

i oduševio se, na kraju krajeva kakve veze ime ima sa ripanjem videa...

 

Nikad nisam naišao na program koji je jednostavniji, bolji  a uz to  i radi  svoj  posao bez greške.

 

Isprobaj pa ćeš vidjeti kako ludi nepoznati Francuzi prave  programe !

16 godina
neaktivan
offline
RE: DVD-Divx

@Bruno

Ah... ovisi do kompjutera.... moj je star 5 godina, i nista nije na njemu mjenjano, imam 256 RAMA i athlon 2000+, pa si ti misli kolko meni treba da konvertam film... al nikad nisam do kraja konvertao.. cim sam vidio 5 sati, odmah sam prekinul..

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2008 14:58 (Allen).
16 godina
neaktivan
offline
RE: DVD-Divx
AutoGK je definitivno najbolji za takve zadatke.
--
Skini ga,isprobaj-sigurno će ti se svidjeti
16 godina
neaktivan
offline
DVD-Divx

dok sam se jos sa tim zezao..koristio sam  dr divx..meni je bio super..jednostavan meni..i noob frendly :)...ima tamo malo nekih naprednijih opcija..al ono..odradi posao ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DVD-Divx

autogk definitivno. traje duze al odradi posao. mada mi nije jasno zasto ljudi i dalje ripaju na 1cd 2cd kad sigurno vise nitko ne ode kupit prazne cd-e pa snimi na njih film.

1/5  dvd-a  il  1/6  dvd-a  to  je  posao  zapravo  jos  malo  vise  pa  odrezat  dio  na  kraju.

P.S.              znam,  znam,  ripanje  filmova  koje  gubljenje  vremena  al  kad  dam  12kn  u  videoteci  imam  zelju  napravit  jos  nesto  a  ne  samo  pogledat  film.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice