Display driver amdkmdap stopped responding and has

poruka: 8
|
čitano: 3.881
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kaj jos nitko nije nasao solluciju za ovaj problem

Display driver amdkmdap stopped responding and has successfully recovered.   Znaci cim igram neku zahtjevniju igru ovo mi se pojavi,smrzne mi se ekran i izbaci me u windowse,updejtani svi drajveri i sve,jel nasao netko soluciju za ovaj retardirani problem :S

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kaj jos nitko nije nasao solluciju za ovaj pro

pretpostavljam da imas 11.10 Preview2 driver ... jer se i meni to dogodi, ali ni blizu cesto kao tebi, štoviše bas rijetkost kad ja prckam nesto ...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kaj jos nitko nije nasao solluciju za ovaj pro

Neznam ni kaj je to 11.10 preview2 driver :(

12 godina
protjeran
offline
Re: Kaj jos nitko nije nasao solluciju za ovaj pro
Verzija drivera za graficku. Probaj skinut neki11.x driver koji nijr preview...
R.I.P. Steve Jobs! 1955.-2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kaj jos nitko nije nasao solluciju za ovaj pro

nisu driveri,to mi se desava vec pol godine i vise,na svakoj verziji drivera

13 godina
neaktivan
offline
Display driver amdkmdap stopped responding and has

jel moguce da mi se to desava jer imam win7 32bitne????

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Display driver amdkmdap stopped responding and has

To jesu driveri od grafičke kak ti i samo ime govori. Prvo detaljno obriši stare drivere sa nekim od programa za tu namjenu. Ako to ne pomogne odi u Control Pamel-> Device Manager -> Display Adapter -> Odaberi svoju grafu -> Stisni desnim gumbom na nju i odaberi uninstall -> označi kučicu Delete Driver Software for this device -> OK. Nakon toga nemjoj još restartati komp, nego odi na Programs and Features i obrisi sve ATI-AMD drivere, zatim obriši sve foldere na sistemskom disku, u program files folderu, programdata folderu, Local folderu, Roaming folderu i restartaj računalo. Kad se računalo digne skini najnovije drivere za svoju grafičku i trebalo bi raditi. Ako ti se i dalje ruši onda ti je neki drugi driver ili software nekompitabilan sa tim driverom, pa traži.

 

Ako su to driveri od procesora onda isbriši njih na sličan način i instaliraj najnovije.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2011 19:20 (formula1live).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Display driver amdkmdap stopped responding and has

I meni se desava taj problem,nekada bude u sedmici 2-3 puta a nekada bude jednom mjesecno :(

Prije neka 3 mjeseca radio sam update drivera,sad koji su se instal ne znam,nisam bas nikad kuzio se mnogo oko drivera :P

Primjetio sam da mi se taj problem desava kada sam na youtube ili nekoj drugoj stranici koja koristi flash.Nikada mi se ne desava kad igram igre,temperatura ne bude nesto veca od one kad se igram,a podje zezat.

Primjetio sam i da nakon sto zastopa,ako se desi jednom,nakon 1min se vrati u normalu,a zatim,nakon 1h-2h dodje ponovo i onda ventilator radi koda je neka igra upaljena :S

Evo slika iz dxdiag,kolko vidim driveri su 8.xx,jel mi ovo zadnje ili trebam skinuti ovaj 11.xx i da,flash player je updateovan,windows takodje.:)

 

btw,ako se slika ne vidi

http://img189.imageshack.us/img189/2346/unledder.jpg

driver driver
I got my weed from the west,my pills form the east....Young Money
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2011 18:36 (Nyxem).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice