Ograničavanje interneta

poruka: 6
|
čitano: 3.486
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Ograničavanje interneta

možda sam se nespretno izrazio ali..

 

dakle, trenutno na raspolaganju imam net 20/2 i sve funkcionira dobro ali...

moj desktop je povezan kabelom s routera a ostatak ukućana koristi wireless, i tu nastaje problem. u pojedinim igrama mi ping postaje visok, a time i igra neigriva, pa želim ostatku "čeljadi" nekako ograničit brzinu ako je moguće.

router je (neki) TP link TL-WR3400G/TL

je li izvodivo ostaviti za kabel full speed a za wireless (recimo) 5Mb i dobivam li time "sigurniji" ping?

valjda je razumljivo, unaprijed zahvalan

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ograničavanje interneta
bivsi branitelj kaže...

možda sam se nespretno izrazio ali..

 

dakle, trenutno na raspolaganju imam net 20/2 i sve funkcionira dobro ali...

moj desktop je povezan kabelom s routera a ostatak ukućana koristi wireless, i tu nastaje problem. u pojedinim igrama mi ping postaje visok, a time i igra neigriva, pa želim ostatku "čeljadi" nekako ograničit brzinu ako je moguće.

router je (neki) TP link TL-WR3400G/TL

je li izvodivo ostaviti za kabel full speed a za wireless (recimo) 5Mb i dobivam li time "sigurniji" ping?

valjda je razumljivo, unaprijed zahvalan

 

Meni identicna stvar treba.. Imam Enkom ruter.. volio bih svima koji koriste wireless ograniciti na 100 kb/s

9 godina
neaktivan
offline
Ograničavanje interneta

Meni desktop i 4 smartphone-a radi sve uredu ping u igri mi je 30-42. Ali moze se raspodjeliti brzina samo ne znam kako. Iskljuci wireless na ruteru i reci da se ruter pokvario hehe

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ograničavanje interneta
Kolacic kaže...

Meni desktop i 4 smartphone-a radi sve uredu ping u igri mi je 30-42. Ali moze se raspodjeliti brzina samo ne znam kako. Iskljuci wireless na ruteru i reci da se ruter pokvario hehe

 

Haha ma necu jer je sestra bolesna ceka operaciju ledja.. uostalom iza mene lezi pa vidi :D

16 godina
odjavljen
offline
Ograničavanje interneta

Mislim da ti bilo kakav router sa tomatom to može napravati bez problema. Znači, svim klijentima samo "odrežeš" net na neku brzinu i to je to.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ograničavanje interneta

I MENE OVO ZANIMA ALI NITKO NE PISE RJESENJE.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice