X570 Aorus Ultra radi, ali daje crveni CPU led.

poruka: 3
|
čitano: 1.652
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
X570 Aorus Ultra radi, ali daje crveni CPU led.

Ploca je radila bez ikakvih problema, ali sam imao problema sa zvukom na njoj pa sam kupio eksternu zvucnu i kada je bila stavljena sustav se nije htio pokrenutio.

Nakon sto je bila izadena maticna pokrene GPU, ramove, ventove, ssd i cpu, ali jednostavno nece prestati bacati crveni led na cpu cak i nakon 10 minuta.

Bateriju sam izavadio na nekoliko minuta, stavio novi bios, probao drugi cpu i psu kablove, pokusao boot-at samo sa cpu-om, itd. bez uspjeha.

Ako netko ima ikakvu ideju da maticna prode preko cpu-a bez da zastane na crvenom led-u, ima moje najvece zahvale i pivo na racun .

 

Hvala Vam na vremenu i sve najbolje!

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: X570 Aorus Ultra radi, ali daje crveni CPU led
MarkByte kaže...

Ploca je radila bez ikakvih problema, ali sam imao problema sa zvukom na njoj pa sam kupio eksternu zvucnu i kada je bila stavljena sustav se nije htio pokrenutio.

Nakon sto je bila izadena maticna pokrene GPU, ramove, ventove, ssd i cpu, ali jednostavno nece prestati bacati crveni led na cpu cak i nakon 10 minuta.

Bateriju sam izavadio na nekoliko minuta, stavio novi bios, probao drugi cpu i psu kablove, pokusao boot-at samo sa cpu-om, itd. bez uspjeha.

Ako netko ima ikakvu ideju da maticna prode preko cpu-a bez da zastane na crvenom led-u, ima moje najvece zahvale i pivo na racun .

 

Hvala Vam na vremenu i sve najbolje!

 

 

 

 Eto ovo je bio moj problem s VGA svijetlom i 1 kratki i 2 dugačka bipa. A riješenje ni sam našao tj. nema ga ili tako mora biti. To ti je kao nekakvo akademsko pitanje.

8 godina
offline
X570 Aorus Ultra radi, ali daje crveni CPU led.

Nisam skužio da li komp radi ili ne sa tom crvenom lampicom ...

 

Ako ne, probaj zamjeniti/posuditi CPU, da vidiš da nije matična otišla u vječna lovišta ...

 

Ako radi, krepao je CPU, rijetkost,ali se zna dogoditi ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice