SKYPE Kamera problem

poruka: 17
|
čitano: 25.416
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
SKYPE web Kamera problem

Pozdrav svima, imam LenovoEasy kameru vec ugradenu u Lenovo laptop i do danas mi je na skypu radila normalno... Danas kad sam htjela ukljucit cam prikazuje mi se samo bijeli ekran kamere...pise da je kamera tu ali bijeli ekran i nema slike, probala sam na ostalim web sranicama kameru i radi normalno, te na MSN-u isto.. ali na skypu mi ne radi otkad sam napravila upgrade na verziju 6.3. danas. Tu vidim da je samo stvar do Skype-a, probala sam ga uninstalirat i inst. 3 puta i drivere sam ponovila ali na njemu ne radi i dalje.

 

Sad ne znam sta da radim, imam Windows 7.. Moze netko da mi pomogne?:S

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SKYPE web Kamera problem

Probala si stariju verziju skypea ili 6.3 ? 

 

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
11 godina
neaktivan
offline
Re: SKYPE web Kamera problem

Otisla sam da skinem stariju verziju ali mi opet skinulo normalno najnoviju... ne mogu da skinem staru :S

14 godina
neaktivan
offline
Re: SKYPE web Kamera problem
HClassic55 kaže...

Otisla sam da skinem stariju verziju ali mi opet skinulo normalno najnoviju... ne mogu da skinem staru :S

Koju verziju skypea imaš? Moja 6.3.0.105 i ima hrvatski. 

Ako želiš mogu Vam pomoći preko TeamViewera.

 

Nenad
13 godina
neaktivan
offline
Re: SKYPE web Kamera problem

Kod mene isti problem, s tim da skype uopste ne registruje kameru. Deinstalirao novu verziju i ubacio staru 6.1.0.129 i radi. Znaci, ili pokusaj sa restore point prije instalacije nove verzije ili deinstaliraj novu verziju, a pronadji neku staru na stranicama sa starijim verzijama programa( npr. oldapps.com). I iskljuci automatski upgrade na nove verzije u opcijama skype-a.

11 godina
neaktivan
offline
Re: SKYPE web Kamera problem

Kad stisnem da downloadam skype 6.0.0 na oldapps pokaze mi se ovo : download-euro.skype.com nije moguće naći. Provjerite ime i pokušajte ponovo.

 

I ne zeli mi nijednu verziju download... A kako da napravim restore point?

11 godina
neaktivan
offline
Re: SKYPE web Kamera problem

Iako kliknem da mi skine verziju 6.1.0.129 on meni skine opet najnoviju . -.-

14 godina
neaktivan
offline
Re: SKYPE web Kamera problem
HClassic55 kaže...

Iako kliknem da mi skine verziju 6.1.0.129 on meni skine opet najnoviju . -.-

Kako si brisao Skype običnim programom ili sa revoUninstallerom?

 

Nenad
11 godina
neaktivan
offline
Re: SKYPE web Kamera problem

Običnim programom... da li bi trebala s Revo ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: SKYPE web Kamera problem
HClassic55 kaže...

Običnim programom... da li bi trebala s Revo ?

Da sa RevoUninstallera od Skype sve uklanja iz registra. 

Nenad
11 godina
neaktivan
offline
Re: SKYPE web Kamera problem

Napravila sam kameru, uspjela instalirati staru verziju.. sad radi sve kao prije, hvala vam puno :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: SKYPE web Kamera problem

Iskljuci automatski upgrade, da te ne iznenadi opet.

11 godina
neaktivan
offline
SKYPE Kamera problem

Pozdrav, 

 

Imam problem sa kamerom na skajpu, automatski mi je upgrade-ovao verziju 6.0., i od tada nece da radi, deinstalirao sam ga, i instalirao 5.7. beta, ali opet nece da radi, izbaci mi playback device..U ostalim programima kamera radi, a i u samom skajpu u video settings-u radi..U cemu je problem?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
SKYPE Kamera problem

imam problem kako da si složim kak se više na skypu razovaraju da su kamere uključene

jjklkj
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SKYPE Kamera problem
pero323 kaže...

imam problem kako da si složim kak se više na skypu razovaraju da su kamere uključene

nisam bas skuzio..mislis ako vas je 3-4 u razgovoru da svi ukljucite kamere? ako si na to mislio mislim da to nije moguce..da to mogu sam posebni user, premium il kak se vec zovu..(nest je bila prica za to..al se ne sjecam bas)

10 godina
neaktivan
offline
SKYPE Kamera problem

molim za pomoć:(((

 

kad zovem preko skypea sve uredno radi osim što ja nemogu vidjeti osobu sa kojom razgovaram. sve sam pokušao, reinstalirati skype, nosio kod stručnih osoba..i na kraju opet ništa !! stoga molim za pomoć..unaprijed hvala !!

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
SKYPE Kamera problem

Matija otiđi na skype-ovu stranicu evo ti link:https://support.skype.com/en/faq/FA12252/why-can-t-i-make-video-calls-on-the-latest-version-of-skype-for-windows-desktop i download the version of Skype, instaliraj i šljakaće.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice