Problem instalacije sistema

poruka: 7
|
čitano: 2.272
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Problem instalacije sistema

Dakle, imam problem kao sto naslov kaze, ukljucim racunar i ubacim cd potom se buta isti namjestio sam u bios first boot device da bude cd rom, i sada meni super sve ide, u pitanju je cd xp-a koji radi i sa kojim instaliram ostale sisteme.. System is starting windows i kaze da se racunar mora resetovati sto je normalno, i kada se resetuje on opet sam sebe butuje..  Dajte neke prijedloge sta da radim

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem instalacije sistema

Možda ti stisneš tipku kad ti kaže Press any key. To samo prvi put treba napraviti. Drugi put ništa ne dirati jer on restarta PC u tijeku instalacije.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem instalacije sistema

Tokom bios slike tj. učitavanja izvadi ladicu sa CD-om sačekaj 15 sekundi otprilike a zatim ponovo stisni dugme da ti ubaci CD, i tako ti neće ponovo botati CD

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Problem instalacije sistema

Bas cu za jedno sat dva probati to sto ste rekli, bitno mi je samo da osposobim racunar pa da ga nosim sto dalje od sebe.. Hvala vam na potrosenom vremenu za moj problem.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem instalacije sistema
jigsaw5063 kaže...

Tokom bios slike tj. učitavanja izvadi ladicu sa CD-om sačekaj 15 sekundi otprilike a zatim ponovo stisni dugme da ti ubaci CD, i tako ti neće ponovo botati CD

 Majko mila!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem instalacije sistema
frcko kaže...
jigsaw5063 kaže...

Tokom bios slike tj. učitavanja izvadi ladicu sa CD-om sačekaj 15 sekundi otprilike a zatim ponovo stisni dugme da ti ubaci CD, i tako ti neće ponovo botati CD

 Majko mila!

 haha gdje sam pogriješio ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.9.2015 15:53 (jigsaw5063).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice