Novi proc se resetiro

poruka: 7
|
čitano: 1.604
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Novi proc se resetiro

pozdrav.. kupio sam novi procesor 3570k i jako mi se glasno cuo nakon same ugradnje.. vrag mi nije dao mira pa sam na upaljenom kompu malo stisnio ladnjak i komp se resetiro.. interesira me el ima mogucnosti da sam usro nest na procu... proso sam intelov benchmark i on kaze sve ok.. el ima kako komentara osim sto sam ispo kreten?

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi proc se resetiro

To i nije bila pametna ideja al slušaj mene ja isto slago mjenjo hladanjak ne nekom kršku 12 godina nisam dobro fiksirao hladanjak odnosno prikopčao isto upalio kad ja vidim vrag mi se gasi a ja uporan palim kad ja bolje pogleda a ono mi se odljepio cijeli hldank i jbg i dan danas radi samo sam metno novu termalnu pastu i eto procesor preživio.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi proc se resetiro
taliban123 kaže...

pozdrav.. kupio sam novi procesor 3570k i jako mi se glasno cuo nakon same ugradnje.. vrag mi nije dao mira pa sam na upaljenom kompu malo stisnio ladnjak i komp se resetiro.. interesira me el ima mogucnosti da sam usro nest na procu... proso sam intelov benchmark i on kaze sve ok.. el ima kako komentara osim sto sam ispo kreten?

{#}

 

Jesi se usr'o?

Procesor je očito ok kad je uspješno uspio završiti benchmark, jer da nije već bi bilo sranja. Ubuduće pazi...

0xBADC0DE
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2012 21:50 (rustweaver).
14 godina
offline
Novi proc se resetiro

Ja mislim da sada taj procesor ništa ne valja. Evo 50 kuna za njega!

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Novi proc se resetiro

ne dali sam se usro.. srce mi stalo.. zanimalo me el mi zbog toga mogu opast neke performanse recimo da oslabi il tako nest ili kod njega ide ili radi ili ne.. ili on mozda ima neki obrambeni đir da se gasi ukoliko se dira/miće.. odradio sam 10 min nekog drugog bencmarka isto bez errora nadam se da je sve ok jer ga planiram jednog dana klokat pa se bojim da sam ga sjebo il tako nest.. trebaju mi neke rijeci utjehe ;)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi proc se resetiro

Ako radi , nista mu nije ! Inace bas nije preporucljivo prckat po komponentama dok komp radi !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Novi proc se resetiro

Nije mu ništa{#}.I meni se to dogodilo,vent je bio malo preglasan i naravno pokušao sam ga malo pritisnuti i bilo bi ok,ali pc se resetirao i tako par puta.Dok nisam skinuo vent i ustanovio da je jedna lopatica napola slomjena.Proc radi bez problema.Imaju valjda tu neku zaštitu,da ne riknu odmah.

Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice