Monitor crkava (No signal/video input)

poruka: 13
|
čitano: 2.249
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Monitor crkava (No signal/video input)
Baš sam danas kupio cijelu novu konfu i monitor, sve osim grafičke. Kada sam prvi put upalio komp, sve je radilo normalno i bio je upaljen kojih pol sata. Testiro sam komp ne nekim igrama, sve je bilo ok, radi na najjačim rezama i fps je super. Kad sam ga drugi put iso upalit, prvo je monitor radio normalno 2 minute, no onda se pojavio plavi ekran i monitor se zatamnio, i nema signala. I sad kad svaki put upalim komp, monitor radi minutu, i onda crkne. Uvjerio sam se sa stvar nije u monitoru, jer sam isprobo jos jedan i bilo je isto. E, sad me zanima dal je grafa otpisana ( koristim je oko godinu dana i nikad ali nikad nisam imo problema) il možda postoji neko konstruktivno rješenje. Monitor je Asus VE 228 Led Grafa je ATI HD 3870
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Monitor crkava (No signal/video input)
Vidim, nitko ili ne zna ili ne vidi, pa sam se sam bacio u riješavanje problematike. Sad sam shvatio da mi se cjeli PC freeza, a ne samo monitor. Problem nije bio u temperaturi. Probao sam upalit windowse u safe modeu, i nije mi se više freezalo. Neki driver je izazivao konstantno freezanje računala. Deinstaliravanjem jednog po jednog drivera sam vidio da driver za grafu to izaziva. Sad mi se nameće problem, kupnja nove grafe ili daljne trazenje rjesenja. pa eto ako neko ima sličan problem, sad ima moguce rjesenje.
12 godina
neaktivan
offline
Monitor crkava (No signal/video input)

Daj skini najnovijie drivere btw dal ti se to dogada na generetičkim driverima?ili si skinuo sa amd stranice?

Don Believe The Tyoe
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Monitor crkava (No signal/video input)
skinuo sam ispravne drivere sa ati-eve stranice, al vjerojatno nesto kod tog drivera izaziva neki konflikt sa ostatkom kompa, tak da cu reinstalirar windowse, i formatirat oba diska i nebi trebalo bit problema više.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Monitor crkava (No signal/video input)

Imas li mozda chipest od MBO nvidia?

Don Believe The Tyoe
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Monitor crkava (No signal/video input)
MBO je asrock m3770de sa amd770 + chipsetom
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Monitor crkava (No signal/video input)

Onda te neki drugi driver kolje jer nebi smjelo smetat tu je nes drugo jesi li reinstalirao windwose?Si pogledao dal se mozda driver rusi?

Don Believe The Tyoe
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Monitor crkava (No signal/video input)
evo sad sam bio zbriso drivere za grafu, i nije mi se više zamrzavo. idem opet updateat drivere, reinstaliram komp i opet se freeza. kako je moguce da driveri za grafu izazivaju smrzavanje? nez sta da sad radim vise
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Monitor crkava (No signal/video input)

Pokusaj ih obrisat sa driver sweeperom u noraml mode i safe modu do kraja i instaliraj nove.

Don Believe The Tyoe
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 17:25 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Monitor crkava (No signal/video input)

jesi skinul drivere za tu grafu?? probaj instalirat drivere s CD-a... kao što kolega kaže probaj s generičkim driverima pa javi kak radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Monitor crkava (No signal/video input)

Mozda ova zadnja verzija ima neki problem pokusaj neku stariju.

Don Believe The Tyoe
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2012 11:53 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Monitor crkava (No signal/video input)

da imaš pravo, ova zadnja verzija drivera izaziva freezeve,  al jucer kad sam ga upalio, brzo sam ušo u jednu 3d igru (skyrim)  i izaso, poslje toga nije bilo više freezanja.

evo danas sam ga upalio, i više mi se ne freeza. al svejedno probat cu sad sa generičkim driverima sa cda kojeg sam dobio.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Monitor crkava (No signal/video input)

Nemoj vise dirat ako radi ostavi tako kako je.

Don Believe The Type
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice