Laptop me zeza

poruka: 3
|
čitano: 1.923
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Laptop me zeza

molim vas pomagajte ako tko ima neku pametnu.susjed mi ima laptop acer 5520.i sin mu je unistio windowse i zamolio me je da mu instaliram nove posto on ne zna.

sto sam sad i radio dok mi se laptop u pol instalacije nije ugasio.

nije bila baterija unutra nego je bio prikljucen na struju.

stavio sam bateriju unutra i prikljucio ga na struju i sad mi se ugasio prije nego sto je dosao do pola.

jel netko zna sto bi  moglo biti,instalirao sam windowse tisucu puta,ali nisam nikad na laptop i evo prvi puta i jebada :(

i sad ako nebudem mogao to srediti tko ce njemu objasniti da to nije do mene da mu nisam ja pokidao laptop

ili se samo mora baterija napuniti iako ne kuzim kako moze biti do nje kad je prikljucen na struju

pomagajte

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2009 0:04 (crozoki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Laptop me zeza

Možda se pregrijava. Jel vruć dok se instaliraju? Ako nije to vjerojatno je problem u napajanju. U oba slučaja trebaš odvijač.

 

BTW laptop se ne može pokidati. Osmijeh

Specijalna anti Cyber-teroristička jedinica
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Laptop me zeza

e sad da je moj laptop vec bi ga rastavio 100 puta,ali posto nije ne zelim se zezati pa da jos moram kupiti laptop

a nemam pojma za napajanje,adapter je bio dosta vruc.taj laptop je stalno na struji sa izvadjenom baterijom.

evo sad cu ponovo pokusati instalirati.

ma uvjek se nadje neka stvar gdje ces si pojesti zivce i kako ces onda biti normalan

 

edit:  evo upravo pokusavam ponovo,baterija se koliko toliko napunila bar to pokazuje zelena ledica,i sad se instalira samo na bateriji pa cemo vidjeti

 

edit 2 :  srusio sam rekord sad je uspio kopirati sve fileove od xp-a i uredno se resetirao i kad se trebala nastaviti instalacija ugasio se.Ali mislim da je baterija u pitanju jer sam ga sad stavio da se puni i ledica pokazuje narandjasto svijetlo

sad cu ga ostaviti da se puni do 3 sata i onda nastaviti instalaciju gdje sam stao.

izgleda da je i napajanje unisteno cim mi se ugasio dok je bio na struji, a ni baterija nije bas u najboljem stanju ocito.

kad je stalno bio ukljucen u struju i sa baterijom u sebi tek su nedavno izvadili bateriju iz njega pa je oslabila,vjerojatno.

jel ima jos tko kakvu pametnu

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2009 0:55 (crozoki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice