Rad u inozemstvu

poruka: 8
|
čitano: 13.731
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Rad u inozemstvu

Da li ima netko iskustva sa radom u inozemstvu u informatickoj struci? da li postoji nekakva procedura da bi se doslo do tako neceg? bilo kakve informacije ?

 

znam da je i vani trenutno lose stanje ali opet zemlje se vade polako iz krize (koja se ionako događa svakih 10-15 godina) i nije kao kod nas di ne znamo ocemo vidjet svijetlo uopce sljedecih 10 godina. Inace zanimao me rad izvan HR i bez krize ali tek sada da...

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Rad u inozemstvu
FX_09 kaže...

Da li ima netko iskustva sa radom u inozemstvu u informatickoj struci? da li postoji nekakva procedura da bi se doslo do tako neceg? bilo kakve informacije ?

 

znam da je i vani trenutno lose stanje ali opet zemlje se vade polako iz krize (koja se ionako događa svakih 10-15 godina) i nije kao kod nas di ne znamo ocemo vidjet svijetlo uopce sljedecih 10 godina. Inace zanimao me rad izvan HR i bez krize ali tek sada da...

provjeri u ambasadama...švabe još primaju informatičare,ali moraš biti JAKO DOBAR...pakistanci i indijci tamo rulaju..

14 godina
neaktivan
offline
Rad u inozemstvu

pred jedno godinu danu emirati su dosta tražili svega i svačega

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rad u inozemstvu

U Londonu se trazi par dobrih strucnjaka za podrucja backenda (php), frontenda i QA:

 

http://slo-tech.com/delo/podjetje/Marcandi+Ltd

 

rad se obavlja u Central Londonu.

 

LP, Saso

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rad u inozemstvu

Trazimo ljude s iskustvom u implementaciji i odrzavanju IPTV rjesenja.

 

Zemlja Nizozemska, placa vise nego pristojna.

Novopridosli strucnjaci imaju 30% popusta na porez (vise od 1K€ mjesecno). {#}

 

Inzinjerski tim zasad cine jedan iz Zagreba, jedan iz Beograda i jedan Hrvatski zet. {#}

http://4find.us
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rad u inozemstvu

Ako tražite posao u inozemstvu onda svakako koristite i LinkedIn.com, učlanite se u grupe koje su bliske vašem zvanju i znanju. Često se objavljuju oglasi za primamljive poslove, uključujući i one za junior developere / dizajnere.

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rad u inozemstvu

Onaj IPTV projekt nije nikad krenuo, no pored linkedin.com postavite svoj CV na monsterboard.com, tamo se oglasavaju i poslodavci, pretrazuju ga i head hunter agencije.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Rad u inozemstvu
FX_09 kaže...

Da li ima netko iskustva sa radom u inozemstvu u informatickoj struci? da li postoji nekakva procedura da bi se doslo do tako neceg? bilo kakve informacije ?

 

znam da je i vani trenutno lose stanje ali opet zemlje se vade polako iz krize (koja se ionako događa svakih 10-15 godina) i nije kao kod nas di ne znamo ocemo vidjet svijetlo uopce sljedecih 10 godina. Inace zanimao me rad izvan HR i bez krize ali tek sada da...

 http://www.hok.hr/press/novosti/gospodarstvo_i_medunarodna_suradnja/hrvatski_drzavljani_vise_ne_moraju_podnositi_zahtjev_za_dozvolu_boravka_u_norveskoj

 

 

Poslove traži na finn.no.

Treba li reći da je Norveška zemlja sa najvišim standardom u Europi (zato i nije u EU), druga u svijetu po BDP-u, 3% nezaposlenost itd. itd.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice