Infokup 2012

poruka: 184
|
čitano: 27.935
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Infokup 2012
croimmortal kaže...

kakav ti je bio test u odnosu na prošli? ima li šanse da će ostati prag za ostale gimnazije 25 bodova, kolko bi bio da nije poništeno...

Svima je bio teži, samo valjda meni lakši. A griješio sam na glupostima, 16 bodova samo imam. Ionako nisam htio proći, iduće godine ću vježbati.

Mislim da će prag biti koji bod niži.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
13 godina
offline
Re: Infokup 2012
captain_soap_McTawish kaže...
srky.du kaže...

meni je sad svejedno kad sam vidio da sam prvi ispod liste

Po ovim rezultatima ja sam na 13. mjestu u 1. podskupini. Čisto sumnjam da ću proći na državno kad dođu potpuni rezultati.

što buncaš ti?

 

ti si prošao 99.99999999999999999%

LoL NordicEU : Heineken01
14 godina
offline
Re: Infokup 2012
KKristijan kaže...

što buncaš ti?

 

ti si prošao 99.99999999999999999%

No nisu objavljeni jos potpuni rezultati. Koliko znam neka rjesenja nisu bila pristigla na vrijeme pa neki ucenici po ovoj ljestvici imaju po 0 bodova na nekim zadacima(vecinom zadnjima) i nisu bas puno ispod mene. Tako da mislim da kad se objave potpuni rezultati da necu bas biti u rangu za drzavno.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 21:34 (captain_soap_McTawish).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Infokup 2012
Tomislav95 kaže...
croimmortal kaže...

kakav ti je bio test u odnosu na prošli? ima li šanse da će ostati prag za ostale gimnazije 25 bodova, kolko bi bio da nije poništeno...

Svima je bio teži, samo valjda meni lakši. A griješio sam na glupostima, 16 bodova samo imam. Ionako nisam htio proći, iduće godine ću vježbati.

Mislim da će prag biti koji bod niži.

ja se iskreno nadam da će biti koji bod niži, ili barem isti. u našoj županiji su isto svi rekli da im je bio teži, ali sam od jedne osobe iz druge županije čuo da mu je bio dosta lakši i ima dosta bodova više nego 1. put.

Ja sam bio 1. put ove godine na osnovama, ali sam 4. razred tako da nemam šanse za popravak sljedeće godine, a htio bih proći, jer po rezultatima od prošlih godina mislim da bih imao solidne šanse za top 3 na državnom. pojest ću se ako će mi falit bod-dva :/

15 godina
neaktivan
offline
Re: Infokup 2012
croimmortal kaže...

ja se iskreno nadam da će biti koji bod niži, ili barem isti. u našoj županiji su isto svi rekli da im je bio teži, ali sam od jedne osobe iz druge županije čuo da mu je bio dosta lakši i ima dosta bodova više nego 1. put.

Ja sam bio 1. put ove godine na osnovama, ali sam 4. razred tako da nemam šanse za popravak sljedeće godine, a htio bih proći, jer po rezultatima od prošlih godina mislim da bih imao solidne šanse za top 3 na državnom. pojest ću se ako će mi falit bod-dva :/

Koliko bodova imaš?

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Infokup 2012

25 :/...imao sam 29 na 1. županijskom

15 godina
neaktivan
offline
Re: Infokup 2012
croimmortal kaže...

25 :/...imao sam 29 na 1. županijskom

Mislim da imaš velike šanse da prođeš.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Infokup 2012
Bilo je dosta lakše nego prvi put... Imam 19 bodova, al moglo je i bolje da sam se imalo pripremao... :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Infokup 2012

Onda su očito podijeljena mišljenja oko težine. Mislim da će maksimalno 27 bodova biti prag, a sad hoće li biti možda i 26 ili 25 ne znam...Nadam se da ne ću biti među onima koji ne će na državno zbog njihovog glupog propusta. Po meni bilo najpravednije da pozovu sve koji su prošli ili na prošlom ili na ovom županijsko, ili one koji bi prošli put prošli, a sad će im faliti par bodova; ili pak 4. razrede koji bi prošli 1. put, a sad ne, jer oni nemaju više šansu sljedeće godine. U takvim natjecanjima veliku ulogu igra sreća i mislim da je dovoljni dokaz da netko nije varao ako je barem blizu onog rezultata s 1. županijskog.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Infokup 2012
croimmortal kaže...

Onda su očito podijeljena mišljenja oko težine. Mislim da će maksimalno 27 bodova biti prag, a sad hoće li biti možda i 26 ili 25 ne znam...Nadam se da ne ću biti među onima koji ne će na državno zbog njihovog glupog propusta. Po meni bilo najpravednije da pozovu sve koji su prošli ili na prošlom ili na ovom županijsko, ili one koji bi prošli put prošli, a sad će im faliti par bodova; ili pak 4. razrede koji bi prošli 1. put, a sad ne, jer oni nemaju više šansu sljedeće godine. U takvim natjecanjima veliku ulogu igra sreća i mislim da je dovoljni dokaz da netko nije varao ako je barem blizu onog rezultata s 1. županijskog.

Za mene ispada da sam ovaj put varo, prošli put 20-ak bodova, a ovaj 112.

14 godina
neaktivan
offline
Infokup 2012

Meni ovo prva godina informatike, imao sam prvi put 19 bodova, sad 10 xD
Ovaj drugi put nisam stigao nekih 4-5 zadataka rijesiti pa me to sj*balo, al aj, bar jedan dan nisam iso u skolu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Infokup 2012

Bilo je promjena u bodovima u algoritmima. Ja sam otisao jedno mjesto naprijed.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Infokup 2012
captain_soap_McTawish kaže...

Bilo je promjena u bodovima u algoritmima. Ja sam otisao jedno mjesto naprijed.

ja dva nazad, još mi jedino ostala šansa u razvoju softwarea

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2012 23:22 (srky.du).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Infokup 2012
srky.du kaže...
captain_soap_McTawish kaže...

Bilo je promjena u bodovima u algoritmima. Ja sam otisao jedno mjesto naprijed.

ja dva nazad, još mi jedino ostala šansa u razvoju softwarea

  S kojim si se radom prijavio?

SDP ≠ HDZ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Infokup 2012
xDinichx kaže...
srky.du kaže...
captain_soap_McTawish kaže...

Bilo je promjena u bodovima u algoritmima. Ja sam otisao jedno mjesto naprijed.

ja dva nazad, još mi jedino ostala šansa u razvoju softwarea

  S kojim si se radom prijavio?

https://www.infokup.hr/projekt/83/Geography-A

16 godina
offline
Re: Infokup 2012
srky.du kaže...
xDinichx kaže...
srky.du kaže...
captain_soap_McTawish kaže...

Bilo je promjena u bodovima u algoritmima. Ja sam otisao jedno mjesto naprijed.

ja dva nazad, još mi jedino ostala šansa u razvoju softwarea

  S kojim si se radom prijavio?

https://www.infokup.hr/projekt/83/Geography-A

Takvi radovi obicno prolaze... Moja procjena: proci ces i bit cca. 6.-7. na drzavnom. (Naravno, ako aplikacija radi to sto je napisano i ako je uredno izvedena).

Nothing is true, everything is permitted...
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2012 23:37 (Assassin).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Infokup 2012
Assassin kaže...
srky.du kaže...
xDinichx kaže...
srky.du kaže...
captain_soap_McTawish kaže...

Bilo je promjena u bodovima u algoritmima. Ja sam otisao jedno mjesto naprijed.

ja dva nazad, još mi jedino ostala šansa u razvoju softwarea

  S kojim si se radom prijavio?

https://www.infokup.hr/projekt/83/Geography-A

Takvi radovi obicno prolaze... Moja procjena: proci ces i bit cca. 6.-7. na drzavnom. (Naravno, ako aplikacija radi to sto je napisano i ako je uredno izvedena).

Aplikacija radi, skoro sve slike koje se koriste su moje i cijeli kod je moj (ima jedan dio gdje je uzeta ideja iz tutoriala - klasa za gumbove). Jedini problem je što bi neki djelovi mogli biti funkcionalniji npr. prilikom izbora karte se lista 5 po 5 karti umjesto da ima drop down menu.
P.S. preko aplikacije sam naučio oko 100 naselja na otocima i dobio 5 xD 

16 godina
offline
Re: Infokup 2012
srky.du kaže...
Assassin kaže...
...

Takvi radovi obicno prolaze... Moja procjena: proci ces i bit cca. 6.-7. na drzavnom. (Naravno, ako aplikacija radi to sto je napisano i ako je uredno izvedena).

Aplikacija radi, skoro sve slike koje se koriste su moje i cijeli kod je moj (ima jedan dio gdje je uzeta ideja iz tutoriala - klasa za gumbove). Jedini problem je što bi neki djelovi mogli biti funkcionalniji npr. prilikom izbora karte se lista 5 po 5 karti umjesto da ima drop down menu.
P.S. preko aplikacije sam naučio oko 100 naselja na otocima i dobio 5 xD 

Obavezno to naglasi na prezentaciji, i jos izmisli kak su i tvoji prijatelji isto!

edit: a za menije i to ne brini, sam nek bude sareno...

Nothing is true, everything is permitted...
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2012 0:08 (Assassin).
14 godina
offline
Infokup 2012

Kada ce vise izaci konacni rezultati sa zupanijskoga? Po propozicijama trebali su izaci do jucer no ni danas ih nema.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Infokup 2012
captain_soap_McTawish kaže...

Kada ce vise izaci konacni rezultati sa zupanijskoga? Po propozicijama trebali su izaci do jucer no ni danas ih nema.

kriv je neki test primjer na zadnjem , jos mora ici reevaulacija...

 

Al stvarno bi mogli vise to napravit, drzavno je onak za par dana ._.

LoL NordicEU : Heineken01
14 godina
offline
Infokup 2012

Pogresni test podatak je vec ispravljen pa je zbog toga bilo promjena. No nije mi jasno zasto jos nisu objavili rjesenja zadataka?

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Infokup 2012

Da li će se moći preuzeti riješenja drugih sudionika kao što se može za prošlogodišnje državno?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Infokup 2012
captain_soap_McTawish kaže...

Pogresni test podatak je vec ispravljen pa je zbog toga bilo promjena. No nije mi jasno zasto jos nisu objavili rjesenja zadataka?

Vjerojatno ih još ni dumpovci nisu uspjeli riješit.

www.blockz.org - www.stanasoft.co.cc
14 godina
offline
Re: Infokup 2012
KKristijan kaže...

POzivaju vam po razredima.... Prvih 9 iz svakog razreda i onda 7 najboljih iz podskupine.

 

Ja sam 6. od 3. razreda, 20. od II. podskupine, 118bodova

Negdje sam vidio da je tako u II. podskupini, a u I. podskupini vjerojatno pozivaju prvih 7 iz svakoga razreda i onda 4 najbolja u podskupini.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
14 godina
offline
Infokup 2012

Objavljeni su sluzbeni rezultati, a popis pozvanih na drzavno ce biti objavljen u ponedjeljak.

Izvor.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Infokup 2012
captain_soap_McTawish kaže...

Objavljeni su sluzbeni rezultati, a popis pozvanih na drzavno ce biti objavljen u ponedjeljak.

Izvor.

Dobro, i što su sad službeni rezultati?

 

LoL NordicEU : Heineken01
14 godina
offline
Re: Infokup 2012
KKristijan kaže...

Dobro, i što su sad službeni rezultati?

To su ti konačni rezultati nakon žalbi i reevaluacije. Iako su "danas" objavljeni, ja zadnjih par dana nisam primjetio nikakvih promjena.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
13 godina
offline
Infokup 2012

Dođoh, prođoh.

 

Objavljene su liste ko je prošao.

LoL NordicEU : Heineken01
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Infokup 2012
čestitam, meni su 2 boda falila, ali sam razvoj softwarea prošo
13 godina
offline
Re: Infokup 2012
srky.du kaže...
čestitam, meni su 2 boda falila, ali sam razvoj softwarea prošo

Čestitam također :D

Jel ovo vaše poredak kakav uistinu je, ili su samo nabrojali tko je prošao ?

LoL NordicEU : Heineken01
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2012 1:22 (KKristijan).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice