[Prodaja] Beyerdynamic DT770 PRO 80 ohm

poruka: 4
|
čitano: 1.910
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] Beyerdynamic DT770 PRO 80 ohm

prodajem navedene slušalice, kupljene prošle godine u 1. mj. u Eurounit trgovini u Čakovcu, i od onda ide garancija 3 godine, dakle garancija do 01. Mj. 2020.

 

slušalice su mažene i pažene, u mint stanju, full bundle,  sa kutijom kako su kupljene, vrećica koja dolazi sa njima nije nikad korištena

s obzirom da su stare 1 godinu, lijepo su usvirane, i burn in je napravljen odavno

slušalice su i modane sa damping i mass loading kitom sa customcans.uk - https://customcans.co.uk/s/s/index.php/acessories/beyerdynamic/dt770-mass-loading-mod.html

mod se sastoji od materijala za upijanje refleksija od kućišta (plastike unutra) što čisti zvuk i daje bolji soundstage, a utezi pomažu da zvučnik ima više "težine" za raditi pa je bass kontroliraniji, čvršći, više detalja se dobije iz cijelog frekvencijskog raspona

zvuk odličan (pogotovo nakon modanja), za nekoga tko želi odličan bass, jedne od najboljih slušalica za te novce

detaljne i čiste zvukom, osobno sam prezadovoljan sa njima, za gaming dušu dale zbog odličnog soundstagea (za zatvorene slušalice) I dosta detalja u zvuku

mod se može skinuti/izvaditi iz slušalica bez problema I bez posljedica za slušalice, ukoliko se želite vratiti u stock formu, ili za potrebe garancije ili servisa, iako ne vjerujem da će im se što dogoditi jer su napravljene kao tenk

udobnost je isto tako odlična, prvenstveno zbog velikih platnenih jastučića, koji sjedaju oko uha bez problema,  a I poznato je da su beyerove slušalice jedne od udobnijih na tržištu, a udobnosti pridonosi I to što su lagane s obzirom na konstrukciju

jastučić na headbandu se može skinuti dolje I lako zamjeniti, jer se drži samo sa 4 kopče

pošto su 80 ohma, može ih bilo što upogoniti

 

uglavnom, odlične slušalice, kako zvukom tako I kvalitetom (ipak ih švabo radi jbg), lako se servisiraju I gotovo svaki dio je moguće sam doma zamjeniti

razlog prodaje: želim si kupiti otvorene slušalice

 

isto tako prodajem I kožne jastučiće, nakošene, koje sam kupio za korištenje sa dt770, plaćeni skoro 300 kn…

sjedaju na slušalice savršeno, veličinom isti kao I slušalica, duboki, udobni, ne nasjedaju na uho zbog velikog otvora na njima

ja ih nisam koristio ni dva dana (zbog mojih klempavih ušiju mi nisu odgovarali), te od onda stoje u vrećici I ne koriste se…

pa ako hoćete mogu I njih ubaciti zajedno sa slušalicama za određenu cijenu, jer mi je žao da stoje doma, a odlični su…

 

cijena za slušalice je 800 kn (s obzirom na mod), za jastučiće je  150 kn

ako se nađe ozbiljan kupac, možemo se I dogovoriti za nešto manje (dal zajedno slušalice I jastučići, ili zasebno), javite se pa ćemo vidjet, jbg ljudi smo

 

eto toliko

kontakt na mail: matija656@hotmail.com ili tu na PM

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2018 15:01 (matija656).
13 godina
offline
[Prodaja] Beyerdynamic DT770 PRO 80 ohm

jastučići prodani

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
offline
[Prodaja] Beyerdynamic DT770 PRO 80 ohm

Uff primamljivo,nikad nisam imao full zatvorene slusalice,jel stvarno stage toliko drugciji (manji)?

AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Beyerdynamic DT770 PRO 80 ohm
volegradele kaže...

Uff primamljivo,nikad nisam imao full zatvorene slusalice,jel stvarno stage toliko drugciji (manji)?

 nisam nikad probao otvorene slušalice, tako da ne mogu dati nešto previše usporedbe po tom pitanju

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice