[Prodaja] GTX 1660 Ti zaključana tema

poruka: 22
|
čitano: 3.681
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
[Prodaja] GTX 1660 Ti

Prodajem GTX 1660 Ti - LINK 

 

Kupljena 9/2020. U PCShop i od tad traje 3 godine garancija. 


Ponude u PP. S obzirom na situaciju, teško mi je odrediti cijenu iako sam vidio da je najslabija GTX 1660 trenutno 4600. 

Zagreb, Sesvete. 

4 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] GTX 1660 Ti

Odrediti cijenu zapravo nebi trebalo biti problem.. Od onog iznosa koji ti piše na računu odbiješ nekih 25% i to je nekako najrealnije 

15 godina
offline
Re: [Prodaja] GTX 1660 Ti

Da, da je normalno stanje na trzistu. Neznam zasto bi itko prodavo nesto za manje nego moze dobit? Moras biti idiot il ti netreba novac, a u tom slucaju mozes i poklonit onda.

4 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] GTX 1660 Ti

Naravno da se šalim  

Bio bi lud da je u ovoj situaciji prodaje za manje nego sto sad vrijedi.

4 godine
offline
[Prodaja] GTX 1660 Ti

Htio sam se nadovezati, ali me kolega preduhitrio. Znači li to da ako sutra nabavim račun na kojoj piše cijena npr. 5000 kn i umanjim za 20%, mogu prodati za 4000 ili sam i dalje preskup? Samo pitam. 

 

Stvar je u tome da konkretna grafička trenutno stoji u računalu koje koristi dva mala manijaka i nije im potrebna, a meni s druge strane isto nema potrebu da zamijeni RX 480. Nisam od onih koji stave na prodaju pa se mole da nitko ne zove ili da sad želim zaraditi ne znam kakvu lovu na toj kartici, prodaje se u situaciji kakva je i očekujem da je fer s moje strane. 

5 godina
offline
Re: [Prodaja] GTX 1660 Ti

Ako želite ispasti fer stavite manje nego za isti model traže na njuškalu, sada najjeftinija na njuškalu 1660 ti ide za 3400 (Gaming X model bez garancije), tako da možete dobiti 3400-3500 za svoju sada.

4 godine
offline
[Prodaja] GTX 1660 Ti

S obzirom na to da ih je na njuskalu trenutno 4 s rasponom cijene od 2800 kn do 3900 kn (1660s verzija) i samo ta najskuplja ima garanciju - cijena moje za forum je 3700 kn.

 

Valjda vrijedi garancija tih 300 kn razlike u usporedbi s gaming x koja se prodaje za 3400. 

 

 

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] GTX 1660 Ti

Imam i ja 1660 Palit verziju sa jednim ventom bez ambalaze i garancije (naljepnice gore, kupila se 5700xt pa je ova na prodaju), pa ako nekog zanima neka se javi...Dajem ju za manje od 3 k...

 

EDIT: Ispravljeno, radi se o obicnoj 1660 a ne 1660Ti...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 2:12 (Tomo53nja).
15 godina
offline
[Prodaja] GTX 1660 Ti

Nova 1660s gigabyte u linksu 4000.

Bolja od ovih ti.

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] GTX 1660 Ti
batly kaže...

Nova 1660s gigabyte u linksu 4000.

Bolja od ovih ti.

Nema toga, pitanje je i dal je bilo uopce...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
10 godina
offline
Re: [Prodaja] GTX 1660 Ti
Tomo53nja kaže...
batly kaže...

Nova 1660s gigabyte u linksu 4000.

Bolja od ovih ti.

Nema toga, pitanje je i dal je bilo uopce...

 3768 kn u futuri, kolega kupio dve.

4 godine
offline
[Prodaja] GTX 1660 Ti

Links je rasprodana, a futura IT ima ZOTAC za 4200. Jedino ako ta od 3768 nije objavljena na webu. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.4.2021 18:31 (PBerisic).
10 godina
offline
[Prodaja] GTX 1660 Ti

Gigabyte gtx 1660 super oc, bilo i prodalo se, bit ce opet kroz par dana , imam slikanu cijenu na web shopu, a u linksu nije rasprodana 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.4.2021 19:06 (njuskac).
4 godine
offline
[Prodaja] GTX 1660 Ti

Danas oko 12h kad sam provjeravao na linksu, pisalo je nedostupno. Možda je netko u međuvremenu konkretno kod linksa otkazao narudžbu pa je sad opet dostupno. 

10 godina
online
Re: [Prodaja] GTX 1660 Ti

Ljudi, kad vas se vec skupilo ovdje dosta, kaj mislite kad bi se trziste moglo normalizirati? Neki vele za god dana, je li moguce da tak dugo.. Ili se nabavka tih grafi i dalje izvlaci na logistiku i pandemiju..

10 godina
offline
Re: [Prodaja] GTX 1660 Ti

Uzroci su pandemija, nestasica cipova, i cripto.

Pandemija ce soon ako ne dodu novi slojevi, kad se procjepi valda,

zasto cipova fali ne znam tocno al priotizira se auto idustria sto sam citao,

a cripto raste, tako da ne bude se lagano moglo nabavit dok to ne ispuse se, a opet mogu rompat proizvodnju al ne vjerujem da ce riskirat na overstocku kao sto su se opekli u amdu u predzadnjem ciklusu.

A opet dok 1060 radi nije da me brige :D ja preplait necu a ako pukne moglo bi se uzet nesto s garancijom :D Ako pak crkne pc imam integriranu spare. Da moram uzimat novi pc sad vjerovatno bi uzeo laptop s 2060 kao neku ok soluciju sto se cini ok kupnja graficke ili pc ne vidim isplativost osim ako se planira s tim rudarit. 

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
15 godina
offline
[Prodaja] GTX 1660 Ti

Po ovome kolko ja pratim stanja po shopovima, mislim da bi za jedno 2 mjeseca mogli vidjeti malo povecanje broja kartica, a smanjenje cijena tek u 9-10 mjesecu i to ni tada na "normalne" cijene, normalne cijene tek negdje Q2 2022. Naravno to je samo moje predvidanje i to uz uvijet da se nista zancajnije ne promjeni na trzistu.

3 godine
offline
Re: [Prodaja] GTX 1660 Ti
R4zOR229 kaže...

Po ovome kolko ja pratim stanja po shopovima, mislim da bi za jedno 2 mjeseca mogli vidjeti malo povecanje broja kartica, a smanjenje cijena tek u 9-10 mjesecu i to ni tada na "normalne" cijene, normalne cijene tek negdje Q2 2022. Naravno to je samo moje predvidanje i to uz uvijet da se nista zancajnije ne promjeni na trzistu.

 Pa dok ne prode ovo njsra s koronom/majnanje cijene nece ici dolje, tako da decki pocastite se finim apartmanom i koktelima tam u 7/8 mjesecu, do zime ko živ, ko mrtav.

4 godine
offline
[Prodaja] GTX 1660 Ti

Moja prodajna tema je postala opća rasprava, ali šta je tu je. Grafička je i dalje na prodaju, i dalje primam ponude. 

P.S Kolega njuskac kaže da za 2 mjeseca padaju cijene, možda je patka, a možda i ne. Bit će ima neki info ... 

10 godina
online
Re: [Prodaja] GTX 1660 Ti

Ma ne znam di pitat, ucinila mi se prigodna tvoja tema, sorry. Pitao sam jer nist ne igram, ali ko zna, mozda me pukne za pol godine.., ako prodam onda mozda nema igranja kak ovaj veli do Q2 2022, ko ce to vise znat.

3 godine
offline
[Prodaja] GTX 1660 Ti

Neznam koja panjina ce ti dati 3700kn za perfomanse gtx 1070/gtx980ti iz 2016g, pola oglasa na njusci je cisti laznjak i nepostojeci brojevi, dampaju si cijene. Uzeo gtx 1650 za 1500 i gtx980ti za 2000kn, na koju foru ovo moze vrijediti ikome 3700kn? Koliki debil moras biti u mozgu? 2200kn je neki dan bila najeftinija, normalno laznjak acount, drugog zvao za 2300 mobitel nepostojeci, ti pak ides u krajnost 3700

4 godine
offline
[Prodaja] GTX 1660 Ti

Svaka čast za tvoj riječnik, do danas te nije bilo dok su se cijene komentitale pa odeš na njuškalo i Skupiš svu pamet ovog svijeta. Ja mislim da piše "primam ponude", ali tebi je draže napisat da je netko debil nego da ponudiš ako već želiš kupit i slično. Hvala za info da je ekipa s njuškala fejk. LP

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice