[Prodaja] Gtx 1660 6GB OC

poruka: 12
|
čitano: 2.682
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1660 6GB OC

Prodajem navedenu karticu, Gigabyte GTX 1660 6GB OC, kupljena u HR, u Protisu, prije malo vise od godine dana, garancija jos skoro dvije godine. Full bundle, racun, kutija te garantni list. Kao nova, bez tragova koristenja, slike dodajem naknadno. 

 

Cijena: 1200kn FIKSNO.

 

Varazdin i okolica osobno preuzimanje, ako moram slati tad saljem iskljucivo uz predhodnu uplatu na racun te na trosak kupca i nikako drugacije. Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 9:14 (shecky).
5 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1660 6GB OC

Probaj možda na njuškalu, dobronamjeran savjet.

 

Ne želim biti negativan al RX 580 je u prosjeku slabija 13% od 1660 6GB a bez problema se nađe sa garancijom za 700kn čak na njuškalu, tu je bila i jeftinije od toga.

 

Gotovo duplo skuplje ili 500kn razlike za 13%, mislim da će teško ići na ovom forumu, naročito kad uskoro izlazi i big navi i padat će cijene kartica starih.

 

Sretno svakako sa prodajom!

Divide et impera!
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 15:24 (omeyer).
5 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1660 6GB OC

Ma nista prijatelju, sve 5... Na njuskalo nisam ni stavljao, nije mi nikakva sila, ovdje je oglas sat vremena a vec imam vise zainteresiranih... I ne radi se o 1060 kartici kako si naveo vec o 1660 koja je vec dosta blizu 1070, ima dvije godine garancije u HR, te se kod nas u ducanima krece od 1850kn pa na dalje, mislim da je moja cijena za sad ok, pa ako ne ode spustit cu s vremenom...

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 14:08 (shecky).
5 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1660 6GB OC

Zbog vise upita, da nikog ne zavlacim, kartica je za sad rezervirana. Ako decki odustanu ide dalje u prodaju. 

5 godina
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1660 6GB OC
shecky kaže...

Ma nista prijatelju, sve 5... Na njuskalo nisam ni stavljao, nije mi nikakva sila, ovdje je oglas sat vremena a vec imam vise zainteresiranih... I ne radi se o 1060 kartici kako si naveo vec o 1660 koja je vec dosta blizu 1070, ima dvije godine garancije u HR, te se kod nas u ducanima krece od 1850kn pa na dalje, mislim da je moja cijena za sad ok, pa ako ne ode spustit cu s vremenom...

 Krivo sam napisa, govoria sam o 1660:

 

 

Al dobro, ako ima zainteresiranih onda je dobra cijena :D

Divide et impera!
14 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1660 6GB OC
omeyer kaže...

Probaj možda na njuškalu, dobronamjeran savjet.

 

Ne želim biti negativan al RX 580 je u prosjeku slabija 13% od 1660 6GB a bez problema se nađe sa garancijom za 700kn čak na njuškalu, tu je bila i jeftinije od toga.

 

Gotovo duplo skuplje ili 500kn razlike za 13%, mislim da će teško ići na ovom forumu, naročito kad uskoro izlazi i big navi i padat će cijene kartica starih.

 

Sretno svakako sa prodajom!

Ili padas s marsa ili ju zelis pa pokusavas spustit cijenu koja je odlicna...

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1660 6GB OC
omeyer kaže...
shecky kaže...

Ma nista prijatelju, sve 5... Na njuskalo nisam ni stavljao, nije mi nikakva sila, ovdje je oglas sat vremena a vec imam vise zainteresiranih... I ne radi se o 1060 kartici kako si naveo vec o 1660 koja je vec dosta blizu 1070, ima dvije godine garancije u HR, te se kod nas u ducanima krece od 1850kn pa na dalje, mislim da je moja cijena za sad ok, pa ako ne ode spustit cu s vremenom...

 Krivo sam napisa, govoria sam o 1660:

 

 

Al dobro, ako ima zainteresiranih onda je dobra cijena :D

 U realnosti je puno veca razlika na strani 1660, ja sam presao sa 1060 na 1660ti pa znam o cem pricam, inace 1660 oc nije daleko od 1660ti.

7 godina
online
[Prodaja] Gtx 1660 6GB OC

Uffff...

Koje osvježenje, prvi put da neki varaždinec ima realnu cijenu na BOL oglasniku.

Svaka ćas!!!

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Gtx 1660 6GB OC

1660S i Ti su dosta jace od obicne 1660, također Super i Ti imaju gddr6

Battlelog: D3lBoy-00
5 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1660 6GB OC

Kartica je i dalje na prodaju, moze i zamjena za drugu 1660 karticu ali mora biti ITX verzija, dakle da bude cim manjih dimenzija te takodjer mora imati HR garanciju.

5 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1660 6GB OC

Rezervirano.

5 godina
offline
[Prodaja] Gtx 1660 6GB OC

Prodano.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice