[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI zaključana tema

poruka: 65
|
čitano: 7.237
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

Prodano sve može lock

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.12.2019 20:11 (wizzy555).
9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

Napokon 1070 za 150 eura.

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI
Kolacic kaže...

Napokon 1070 za 150 eura.

 Neznam otkud ti ta cifra al oke 

14 godina
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

Može 150€ 

10 godina
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

Jesu li malo "kopale" kartice?? Ide li kakva garancija?? 

Svijet je zanimljiv onoliko koliko smo mi radoznali!!!
12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

Kopale su da undervoltane i sa ventovimana 55% ne prelazeci 60C u ljetnim danima a po zimi su bile na 40C. Sve skupa su kopale 7 mjeseci. Nemam garanciju ovaj oglas je frendu iz usluge. Nigjd ene piše da je cijena fiksna.

12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

dvije prodane, nova cijena 1300kn. Ostalo 3 kom.

16 godina
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

Da li se može znati koje tri su ostale? MSI ili GigaByte?

I kako ide primopredaja, tj. lokacija je ZG ili poštom?

12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

Za sada imam jos od jedne i druge pa mozes izabrat. Imam jako puno upita pa onaj ko se prije javio moze izabrat koju bi tocno. Posto su kartice u Rijeci jedino mogu poslat postom ili kurirskom sluzbom kojom zelite. U kutijama od rx 580 koje imam od prije.

12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

bump

14 godina
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

150 eura ?

5 godina
offline
Re: [Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI
wizzy555 kaže...

Kopale su da undervoltane i sa ventovimana 55% ne prelazeci 60C u ljetnim danima a po zimi su bile na 40C. Sve skupa su kopale 7 mjeseci. Nemam garanciju ovaj oglas je frendu iz usluge. Nigjd ene piše da je cijena fiksna.

 Ako su "kopale" 7 mjeseci, koliko su stare ? Mislim, cijeli ovaj oglas je nedorecen. Na kraju napises da imas previse upita pa tko prvi njemu "djevojka", a onda bump nakon 5 dana. Bump na sto ? Odnosno sto je uopce ostalo, jer nisi editirao post prodaje. Koliko su stare uopce i zasto nemaju garanciju, ako su "kopale" samo 7 mjeseci ? Zasto ih ti saljes u kutijama od rx580 koje imas od prije, a nisu tvoje grafe, mada znas na kolikim temp. su "kopale"  ?  Uostalom, daj broj od frenda, ako je oglas iz usluge. Ovakve "oglase" iz usluge treba zabraniti ovdje kada vec postoji opcija da novi clanovi ne mogu prodavati dok ne prodje odredjen vremenski rok.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 1:51 (SamoPitam3).
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI
SamoPitam3 kaže...
wizzy555 kaže...

Kopale su da undervoltane i sa ventovimana 55% ne prelazeci 60C u ljetnim danima a po zimi su bile na 40C. Sve skupa su kopale 7 mjeseci. Nemam garanciju ovaj oglas je frendu iz usluge. Nigjd ene piše da je cijena fiksna.

 Ako su "kopale" 7 mjeseci, koliko su stare ? Mislim, cijeli ovaj oglas je nedorecen. Na kraju napises da imas previse upita pa tko prvi njemu "djevojka", a onda bump nakon 5 dana. Bump na sto ? Odnosno sto je uopce ostalo, jer nisi editirao post prodaje. Koliko su stare uopce i zasto nemaju garanciju, ako su "kopale" samo 7 mjeseci ? Zasto ih ti saljes u kutijama od rx580 koje imas od prije, a nisu tvoje grafe, mada znas na kolikim temp. su "kopale"  ?  Uostalom, daj broj od frenda, ako je oglas iz usluge. Ovakve "oglase" iz usluge treba zabraniti ovdje kada vec postoji opcija da novi clanovi ne mogu prodavati dok ne prodje odredjen vremenski rok.

  Valjda se pdorazumijeva da su kupljene sa godinu dana garancije, kopale su nesto onda je kopanje postalo neisplativo pa su spremljene u nadi da ce kopanje ponovo zazivit ali kako se to nije desilo idu na prodaju. Garancija je istekla. Sve ti lijepo piše koliko su radile koliko nisu. Saljem ih u kutijama od rx 580 jer su kutije original bacene ne shvacam zasto bi komad kartona u kojem sam ih spremio bio toliko vazan? Prodana je jedna MSI znaci ima jedna od MSi jos i 3 od Gigabytea. Znam na kojim temp su kopale jer sam ih ja odrzavao a ne prijatelj. Da je htio on prodavat bi onda on objavio temu, ovako je zamolio mene pošto se ionako više kuzim od njega. Ako ti je sve to nedorečeno i nisi zadovoljan možeš slobodno preskočit oglas. Koji novi članovi? Ja sam tu od 2011 cca.

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI
SAMSUNGANTE kaže...

150 eura ?

 1300kn je fiksno

4 godine
protjeran
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

Što fiksno, pa vrijeme darivanja je? Neki dan bio Sveti Nikola, sad će Božić.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI
Najbolje za 1000😀🍹🥂🍾🍺
12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

Ionako nitko nema novaca, svi koji se i jesu javili nesto svi kemijaju nemaju kune u džepu. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI
ivan_iv kaže...

Što fiksno, pa vrijeme darivanja je? Neki dan bio Sveti Nikola, sad će Božić.

 Odi u Links pa im to reci

12 godina
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

koju preporucate,msi ili gigabyte?

 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI
lange kaže...

koju preporucate,msi ili gigabyte?

Svejedno, obje kartice su jako dobri modeli, ako baš želiš tišu karticu, onda svakako gledaj MSI. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
14 godina
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

Nema Gigabyte što tražiti pokraj MSI Gaming X modela

8 godina
offline
Re: [Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI
lange kaže...

koju preporucate,msi ili gigabyte?

 

 Onu za 1400 s garancijom.

16 godina
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

MSI definitivno, to je jedna od najtiših 1070 kartica, a nitko ne želi imati usisavač pored sebe. Mada osobno ne bi poslovao sa dotičnim.


Pitao sam ga da li može za 1200kn jer sam gore vidio da piše "cijena nije fiksna" no nisam skužio da je nakon toga bila spuštena na 1300 i da to "cijena nije fiksna" odnosilo na originalnu koja je bila editirana.

Rekao je da ne može i da je već i 1300kn cijena poklon i da bi tražio 1700 kn za njih da imaju garanciju i kutiju (o tom potom da toliko vrijedi kartica koja je rudarila, bez obzira da li je "uredno održavana", load je load).

Na to sam mu rekao da se slažem da je cijena OK i da je bilo APP na što dotični odgovara:

 

"Nemas ti ni blizu para za tu karticu. Jer ti 100 kuna nebi igralo neku ulogu da je zaista zelis. Ovako samo trosis vrijeme moje i svoje jer bi htio neku dobru grafu a nemas ni za burek, Lp."

 

Mogu reći da mi je drago da nisam poslovao sa osobom ovakve kulture. A razlog zašto nisam ponudio traženih 1200kn nakon što je odbio ponudu je to što već imam 1070, samo Zotac AMP varijantu koja me malo iritira sa ventilatorom kada se pokrene nešto zahtjevnije. Nije mi za glavu dati 1300kn za nešto što bi potencijalno bilo isto. Tih 100kn ne igra ulogu, ali eto, prevagnulo bi mi u odluci da zdimim 1200 na nešto što mi realno ne treba.

No eto, neka mi je "rudarev prijatelj" koji prodaje "iz usluge" rekao da nemam ni za burek. Stavio sam u attach screenshotove PP-ova, zabole me da li je protiv pravila objavljivati screenove PP-ova, gornji dio su moji PP-ovi, donji su njegovi. Prodavao sam i ja komponente, čak i nedavno, javljali su mi se ljudi sa svakakvim ponudama pa nisam prema nikome bio nekulturan.

Eto, toliko, da svi kupci vide sa kakvom osobom imaju posla.

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

double post

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 21:32 (wizzy555).
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI
wizzy555 kaže...
Solo761 kaže...

MSI definitivno, to je jedna od najtiših 1070 kartica, a nitko ne želi imati usisavač pored sebe. Mada osobno ne bi poslovao sa dotičnim.


Pitao sam ga da li može za 1200kn jer sam gore vidio da piše "cijena nije fiksna" no nisam skužio da je nakon toga bila spuštena na 1300 i da to "cijena nije fiksna" odnosilo na originalnu koja je bila editirana.

Rekao je da ne može i da je već i 1300kn cijena poklon i da bi tražio 1700 kn za njih da imaju garanciju i kutiju (o tom potom da toliko vrijedi kartica koja je rudarila, bez obzira da li je "uredno održavana", load je load).

Na to sam mu rekao da se slažem da je cijena OK i da je bilo APP na što dotični odgovara:

 

"Nemas ti ni blizu para za tu karticu. Jer ti 100 kuna nebi igralo neku ulogu da je zaista zelis. Ovako samo trosis vrijeme moje i svoje jer bi htio neku dobru grafu a nemas ni za burek, Lp."

 

Mogu reći da mi je drago da nisam poslovao sa osobom ovakve kulture. A razlog zašto nisam ponudio traženih 1200kn nakon što je odbio ponudu je to što već imam 1070, samo Zotac AMP varijantu koja me malo iritira sa ventilatorom kada se pokrene nešto zahtjevnije. Nije mi za glavu dati 1300kn za nešto što bi potencijalno bilo isto. Tih 100kn ne igra ulogu, ali eto, prevagnulo bi mi u odluci da zdimim 1200 na nešto što mi realno ne treba.

No eto, neka mi je "rudarev prijatelj" koji prodaje "iz usluge" rekao da nemam ni za burek. Stavio sam u attach screenshotove PP-ova, zabole me da li je protiv pravila objavljivati screenove PP-ova, gornji dio su moji PP-ovi, donji su njegovi. Prodavao sam i ja komponente, čak i nedavno, javljali su mi se ljudi sa svakakvim ponudama pa nisam prema nikome bio nekulturan.

Eto, toliko, da svi kupci vide sa kakvom osobom imaju posla.

 

Hahaha bravo kompa, nastavi sa svojim frustracijama ovdje, neka svi vide 

 

Šta si se došao žaliti jer si pokušao se ciganit za 100kn pa nije prošlo? Šta puno tražim 1300? Sad si butthurt ili slično pa neka svi vide s kime oni imaju posla hahaha. Ekipa kartice su vam u Ri mozete ih doc vidjet i pogledat ako imate novaca a ako mislite se ponašat ovako a da nemate ni za marendu onda molim vas zaobiđite mene i moj oglas. Hvala.

 

 

12 godina
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

imam trenutno gigabytovu 1060 6gb gaming i za moje potrebe sve "tjera" u full hd bez problema. 

reko da za nju dobim 750-800kn nadoplatio bi za 1070 jer dobim mozda kakvih 40ak fps. jest da mi onda proc najslabija karika u svemu toma (i sada je) ali isao bi na jacu grafu..

hmm stvarno nezz koliko je to isplativo ako se rudarilo sa njom?

koliko je iskoristena,itd?

da nebi bilo da je moja 1060 bolja od nje..ali dao bi 1100 max 1200kn za 1070

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI
lange kaže...

imam trenutno gigabytovu 1060 6gb gaming i za moje potrebe sve "tjera" u full hd bez problema. 

reko da za nju dobim 750-800kn nadoplatio bi za 1070 jer dobim mozda kakvih 40ak fps. jest da mi onda proc najslabija karika u svemu toma (i sada je) ali isao bi na jacu grafu..

hmm stvarno nezz koliko je to isplativo ako se rudarilo sa njom?

koliko je iskoristena,itd?

da nebi bilo da je moja 1060 bolja od nje..ali dao bi 1100 max 1200kn za 1070

 Nisam zainteresiran za zamjene. tvoja 1060 nije bolja od 1070. Nema veze je li kopala ili nije. 

12 godina
offline
Re: [Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI
wizzy555 kaže...
lange kaže...

imam trenutno gigabytovu 1060 6gb gaming i za moje potrebe sve "tjera" u full hd bez problema. 

reko da za nju dobim 750-800kn nadoplatio bi za 1070 jer dobim mozda kakvih 40ak fps. jest da mi onda proc najslabija karika u svemu toma (i sada je) ali isao bi na jacu grafu..

hmm stvarno nezz koliko je to isplativo ako se rudarilo sa njom?

koliko je iskoristena,itd?

da nebi bilo da je moja 1060 bolja od nje..ali dao bi 1100 max 1200kn za 1070

 Nisam zainteresiran za zamjene. tvoja 1060 nije bolja od 1070. Nema veze je li kopala ili nije. 

 sve ok..imam kupca za svoju.nije problem..ajd budemo na privat

5 godina
offline
Re: [Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI
wizzy555 kaže...
wizzy555 kaže...

 

Hahaha bravo kompa, nastavi sa svojim frustracijama ovdje, neka svi vide 

 

Šta si se došao žaliti jer si pokušao se ciganit za 100kn pa nije prošlo? Šta puno tražim 1300? Sad si butthurt ili slično pa neka svi vide s kime oni imaju posla hahaha. Ekipa kartice su vam u Ri mozete ih doc vidjet i pogledat ako imate novaca a ako mislite se ponašat ovako a da nemate ni za marendu onda molim vas zaobiđite mene i moj oglas. Hvala.

 

 

 Jako si neozbiljan. Razumijem da neki ljudi znaju podignuti tlak, ali bar bi prodavac trebao biti smiren jer mu je u interesu da to proda. Koliku dajes osobnu garanciju ? Ili niti to ne dajes ? Sto ja to imam od toga da vidim karticu kada se ti ponasas ovako neozbiljno ? Svi mi se zivi alarmi pale da ne zelim poslovati sa tobom.

6 godina
protjeran
offline
[Prodaja] GTX 1070 8GB Gigabyte i MSI

Može li jedna na Diners (6mj) i s pisanom garancijom na jednu godinu ovjerenu kod Javnog bilježnika ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice