[Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8GB zaključana tema

poruka: 22
|
čitano: 3.319
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8GB

Prodajem grafu staru 5 dana sa garancijom u Mindfactoryu 5 godina. 3 gigabyteove + 2 dodatne godine. 3800kn

10 godina
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC

??? Jeftinije dodje nova: https://www.mindfactory.de/product_info.php/8GB-Gigabyte-Radeon-RX-5700-XT-GAMING-OC-8G_1326179.html 3030kn + https://www.mailboxde.com/ dostava jedno 14 eura = sve skup 3150kn


 


Kad vec preprodajes mogao si uzet neki bolji model. Ovako te i nova u HR sjebe jer ima https://www.nabava.net/search.php?q=msi+gaming+5700+xt za 3460kn, bolji model od Gige :)

15 godina
offline
[Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8GB

Sad si se ti našo čovjeku sj*bavat poslovni model - kupi jeftino, prodaj skupo, digni 100€ po prodanom komadu, a želi must ovce tu na forumu.

4 godine
offline
[Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8GB

Jel ide za 4000?

14 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC
A jos trazi preporuke po forumu... Strasno.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC
Nije da nesto gotovim ostale ali dobar pokusaj
8 godina
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC

Jesi dobar legendo

14 godina
offline
[Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8GB

 Kompa, na ovom forumu "prodaja" to ti neće proć... Daj nemoj radit Bug forumaše bedakima.

5 godina
offline
[Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8GB

https://forum.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/vodic-odabir-graficke-kartice/28804.aspx?page=1244&jumpto=6141770&sort=asc&view=flat

tu se i sam hvali koliko je platio : "Buduci da sam u Njemackoj dostava je besplatna, a izaslo me ukupno 389e + jos 25e garancija dvije godine."

Znaci platio ju je 3105 kn, a prodaje za 3800, good deal!

15 godina
offline
[Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8GB

Velim ja, 100€ po komadu se diže cijena XD

 

Ma sve ok, treba probati, ali derat ljude na forumu ko da su budale... mogao je barem nabava.net pogledat pa zaključit neke stvari.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC
Rhodin kaže...

Velim ja, 100€ po komadu se diže cijena XD

 

Ma sve ok, treba probati, ali derat ljude na forumu ko da su budale... mogao je barem nabava.net pogledat pa zaključit neke stvari.

 Pogledao sam. Na nabavi je 3800 sa manje garancije, a tko kaze da ju ne bi dao za 3500. Jer tu kad stavis cijenu realnu onda ti se ljudi jave i hoce jos kojih 200kn nize. Prodao sam prije par dana rx 580 i stavio cijenu 800kn sto je realno i imao 20 upita da prodam za 600. Prije toga stavio cijenu 900kn i dobio same tumb downe i nijedan upit. Zato sad ide taktika stavim 300kn vise nego sto se moze dobit i onda se dogovaramo.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC

Istom logikom mozes reci, a tko kaze da ce ti ljudi spustat 200kn, ako stavis normalnu cijenu ili barem priblizno normalnu jer ovo si bas ciganski stavio. Samog sebe pokopas jos s time da si narucio iz Mindfactorya, kaj mislis da smo retardirani i ne znamo pogledat cijene ili si sami narucit? To ti je kao da si RX 580 isao prodavat za 1500kn, ista logika. Tvoja taktika je 100 eura vise. Treba tebi dogovorit da te se makne s foruma pa stavljaj na njuskalo i FB market ove cijene. Zasto mislis da bi ti ijedan forumas dao 3500kn za tu grafu??????? J*** te nabava kad je tamo samo jedan ducan prodaje, a ima MSI Gaming bolji model za 3460kn. Jao..

15 godina
offline
[Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8GB

Gle, imaš grafu koju si platio 3150kn sa njemačkom garancijom.

Prodaješ ju u RH.

Ako dobiješ 3000kn dobro si dobio.

Na forumu ti nitko neće dat više, na Njuškalu moš pisat što hoćeš, al njemačka garancija je ko da ju nemaš.

 

A ako si sam svjestan da si stavio višu cijenu nego nova na nabavi, još gore.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC
Rhodin kaže...

Gle, imaš grafu koju si platio 3150kn sa njemačkom garancijom.

Prodaješ ju u RH.

Ako dobiješ 3000kn dobro si dobio.

Na forumu ti nitko neće dat više, na Njuškalu moš pisat što hoćeš, al njemačka garancija je ko da ju nemaš.

 

A ako si sam svjestan da si stavio višu cijenu nego nova na nabavi, još gore.

 Zasto je njemacka garancija kao da ju nemas? Kladim se da brze stigne paket iz HR u DE nego da recimo saljes sa Hvara u ZG. Na nabavi je nova 3818kn i prodaje ju Tiamobiteli shop. Sad mi reci da je bolje dat njima te novce i tko zna sta je s garancijom i kako oni to rjesavaju i sigurno nije 5 godina kao ova. Nije uopce bitno koliko sam ju platio nego eto 3818kn nova s manje garancije,a ti meni procjenis 3000kn. O tom ja pricam na ovom forumu, dobro je kupovat tu, ali lose prodavat jer eto grafa stara 5 dana vrijedi 800kn manje nego u trgovini.

14 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8GB

Frende moj nije ti ovo forum za preprodaju, ovdje tržnica postoji da bi forumaši mogli ugodnije kupovati i prodavati, od nekoga s povjerenjem (bar malo većim nego na njuškalu). A ne da bi se netko okoristio s preprodajom. Za to otvori obrt i dućan pa preprodavaj koliko te volja, ili odi na njuškalo, ovdje to nije dobrodošlo i normalno je da će te svi osuditi.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
[Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8GB

samo da se nadovezem svezi garancije.

mozda vrijedi mozda ne. treba provjeriti kod zasupnika u HR makar bi se okladio da MORA vrijediti posto smo u EU!

ja sam kupio hp omen komp u njemackoj i ovdje su ga pod garancijom (bez racuna) primili u servis.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC

Naravno da vrijedi, ali ima vise zajebancije jer nema direkt dostave u Mindfactory, nego se treba ici preko posrednika (mailboxde ili nesto drugo).

15 godina
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC
JohnnyBlaze kaže...
Rhodin kaže...

Gle, imaš grafu koju si platio 3150kn sa njemačkom garancijom.

Prodaješ ju u RH.

Ako dobiješ 3000kn dobro si dobio.

Na forumu ti nitko neće dat više, na Njuškalu moš pisat što hoćeš, al njemačka garancija je ko da ju nemaš.

 

A ako si sam svjestan da si stavio višu cijenu nego nova na nabavi, još gore.

 Zasto je njemacka garancija kao da ju nemas? Kladim se da brze stigne paket iz HR u DE nego da recimo saljes sa Hvara u ZG. Na nabavi je nova 3818kn i prodaje ju Tiamobiteli shop. Sad mi reci da je bolje dat njima te novce i tko zna sta je s garancijom i kako oni to rjesavaju i sigurno nije 5 godina kao ova. Nije uopce bitno koliko sam ju platio nego eto 3818kn nova s manje garancije,a ti meni procjenis 3000kn. O tom ja pricam na ovom forumu, dobro je kupovat tu, ali lose prodavat jer eto grafa stara 5 dana vrijedi 800kn manje nego u trgovini.

 Kako misliš "vrijedi 800kn manje nego u trgovini" - pa ti sam si priznao na drugoj temi da si ju kupuo u Mindfactoryu za 3150 kn u protuvrijednosti u € sa dostavom i sad podvaljuješ tu muda pod bubrege za 100€ zarade za sebe, skuplji si od najjeftinije ponude u RH i još objašnjavaš kak je to super, pogotovo nekome sa otoka.

Taj sa otoka nije debil i ako hoće naručivat proizvod sa garancijom u Njemačkoj može i sam naručit iz Njemačke po 100€ jeftinijoj cijeni nego ju ti pokušavaš podvalit.

 

Dakle ovo što ti radiš je a) glupo , b) nikome isplativo i c) krajnje bezobrazno i nemoralno jer a) nitko nije toliko glup, b) skuplji si nego novi proizvod u trgovini i c) znaš da je tako al pokušavaš uvjerit ljude kak im činiš uslugu i kak je to super.

 

Gle "pajdo" , sve sam sigurniji da nisi materijal za ovaj forum, a samo se dublje zakopavaš. Ak si se za*jebo sa kupnjom to je tvoj problem, 10-20% uobičajeno košta taj zaj*b , a ti još ideš zarađivat. Zarađuje se, ako je moguće, na Njuškalu, ali OK, svako razmišlja svojom glavom, možda netko i nadjedne na foru.

 

 

Ja osobno NIKAD ne bih kupio grafu rabljenu unutar 5-10% cijene od one u trgovini jer za malu razliku u cijeni donosi mnogo nepoznanica, za vrlo malo koristi, ali zasigurno NIKADA  ne bih platio više i to na način da ako bude problema moram shipat proizvod u Njemačku.

 

Koji je tvoj usecase? Stvarno tražiš kupca sa otoka kojem je svejedno jel šalje u RH ili Njem, ali je nekako retardiran pa će tebi platit skuplje nego u RH plus dostava na otok sa njem garancijom, nego kad već naručuje uzet novo iz Njem cca 100€ jeftinije nego ti nudiš!?!?

 

Naši ljudi možda jesu glupi i neinteligentni, barem po tebi, al zaista misliš toliko glupi i neinteligentni!?

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2020 23:58 (Rhodin).
14 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC
Nudim serpu ribe u zamjenu za grafu
14 godina
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC
A jesi mislio od sitne buranije, uzimati novce dobra ideja.Forumasi te provalili citaju te kao bukvar.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2020 1:33 (dreadmoore).
12 godina
offline
[Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8GB

 

dobar je... ima potencijala za jakog politicara u njemu

13 godina
offline
Re: [Prodaja] GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC
dreadmoore kaže...
A jesi mislio od sitne buranije, uzimati novce dobra ideja.Forumasi te provalili citaju te kao bukvar.

 Eto provalili me. Nisam sam stavio link za kolko sam kupio i sve i nisam ostavio otvorene komentare. Eto desilo se. Namjerno stavim oglas da vidim kako ce se ljudi zapalit malo. Aj zdravo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice