[Prodaja] EVGA Rtx 3070 FTW3

poruka: 9
|
čitano: 1.604
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] EVGA Rtx 3070 FTW3

Prodajem 3070 FTW3 s produženom garancijom (doplatio sam ovo na 10godina).

 

Cijena je 950 €. Kartica je kupljena u 4. mjesecu ove godine preko EVGA queue i -KR serije je što znači da, ako baš želite, možete mineat s njom.

Opcionalno je također moguće preko mene riješiti step-up na 3080TI, ali o ovome u privatnim porukama (kartica je već prijavljena za step-up).

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2021 18:44 (stormedcrow).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA Rtx 3070 FTW3
Produžena garancija vrijedi samo za original kupca, čisto da napomenem kad si ti zaboravio napomenut
4 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] EVGA Rtx 3070 FTW3
picajzla0707 kaže...
Produžena garancija vrijedi samo za original kupca, čisto da napomenem kad si ti zaboravio napomenut

 Zato ću i biti dostupan kroz vijek trajanja kartice u slučaju kvara nakon perioda od 3 godine.

11 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA Rtx 3070 FTW3
Ha čuj, da krepucne za 7-8 godina, tko zna gdje ćeš ti biti i s kojim telefonskim brojem. Da ne ureknem, ali tko živ, a tko mrtav za 10 godina.
Čisto za napomenu da kupac zna da to nije uobičajena garancija koju može samostalno iskoristit
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2021 22:15 (picajzla0707).
4 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] EVGA Rtx 3070 FTW3
picajzla0707 kaže...
Ha čuj, da krepucne za 7-8 godina, tko zna gdje ćeš ti biti i s kojim telefonskim brojem. Da ne ureknem, ali tko živ, a tko mrtav za 10 godina.
Čisto za napomenu da kupac zna da to nije uobičajena garancija koju može samostalno iskoristit

 Jasno, ali opcija za imati garanciju od dodatnih 7 godina od uobičajene 3 čisto po meni vrijedi rizika

11 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA Rtx 3070 FTW3
I opet - uz napomenu da je sam nemere iskoristit. To ne smiješ izostaviti kad reklamiraš garu
4 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] EVGA Rtx 3070 FTW3

Prodano.

16 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA Rtx 3070 FTW3
picajzla0707 kaže...
I opet - uz napomenu da je sam nemere iskoristit. To ne smiješ izostaviti kad reklamiraš garu

 mislim da može, prodao sam 980ti classified i lik je uspio iskoristit garancijju iako je grafa glasila na mene.

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
11 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA Rtx 3070 FTW3
Možda je iskoristio onu original trogodišnju, za ove produžene gare jasno navode da se ne mogu prenijeti preprodajom
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 23:52 (picajzla0707).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice